Zmiana pracy

czyli problemy ogólnochorobowe i nie związane z nzj.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
grzes727
Debiutant ✽
Posty: 28
Rejestracja: 23 paź 2015, 08:43
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Zmiana pracy

Post autor: grzes727 » 11 lis 2016, 10:41

Cześć,

chciałem prosić Was o sugestie, poradę.

Choruje od roku na CU, wydaje mi się że łagodnie, aczkolwiek męczą mnie stany podgorączkowe od kilku miesięcy. Objawów większych nie mam oprócz bólu brzucha (CU nakłada się chyba z IBS), jelito rok temu było całe zajęte, teraz czekam na wizytę u lekarza NFZ i poproszę o potwierdzenie kolonoskopią co i jak.

Do sedna.
W tej chwili pracuje w biurze (czasem jakaś delegacja), umowa na stałe, praca jest męcząca, są częste spiętrzenia, przy których się denerwuje. Denerwuje mnie również, że wykonuje prace, które często są poza moim zakresem obowiązków i kompetencji (wielokrotnie zgłaszałem przełożonym). Z większością zadania radze sobie sam, nie mam większego wsparcia od kolegów (w każdym razie przywykłem).

Nowa praca obejmowałaby głównie moją branżę na trochę wyższym poziomie niż teraz. Właściwie to samo tylko teoretycznie w lepszych warunkach. Wydaje mi się, że byłoby mi lepiej niż teraz, również pod względem finansowym.

Mam jednak dylemat, zrezygnować ze średnio stabilnej pracy i przejść do średnio stabilnej pracy, ale pracować w większym komforcie i dorabiać się od nowa umowy, wyrabiać pozycje.

W przypadku gdy choroba się rozkręci i z jednej pracy i z drugiej wylecę (z drugiej na pewno).
Obawiam się, że zmienię prace i wyspie się w najbliższym czasie. Co sądzicie? Pewnie byliście w podobnej sytuacji.

grzes

grzes727
Debiutant ✽
Posty: 28
Rejestracja: 23 paź 2015, 08:43
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: Zmiana pracy

Post autor: grzes727 » 13 lis 2016, 11:34

FYI, coś podobnego + fajna stronka, jak ktoś już całe forum przeczytał :)

http://www.ihaveuc.com/ulcerative-colit ... it-or-not/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”