homoseksualizm, transseksualizm

czyli problemy ogólnochorobowe i nie związane z nzj.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
noodle
Aktywny ✽✽✽
Posty: 938
Rejestracja: 02 kwie 2012, 20:57
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: małopolskie
Lokalizacja: krakofsky

Re: homoseksualizm, transseksualizm

Post autor: noodle » 09 lip 2013, 12:36

Corleone pisze:noodle, dlaczego? Widać tutaj bezpodstawne uprzedzenie. W takim razie w czym Anna Grodzka jest taka dobra, że powinna być w sejmie?
Chociażby w walce z uprzedzeniami wobec takich osób, jak ona. Rozmawiałam z nią, podobnie jak z Biedroniem, i wiem, że mają oni wiele do powiedzenia. Kiedy słucham Korwina mogę powiedzieć jedynie tyle, że jest to sfrustrowany starszy pan, który - mam nadzieję - nigdy nie wejdzie do Sejmu. A jeśli wejdzie to będzie miał kilku posłów na krzyż i siądzie sobie w ławie poselskiej, by być kolejną niszą. Na tym skończy się jego kariera poselska.
Zapraszam na http://bezglutenowy.blog.pl

Dieta bezglutenowa od 1.11.2012 roku. Atrofia nerwu wzrokowego. PCOS. Glucophage xr 1500. W razie silnych skurczy Spasmolina.

Awatar użytkownika
noodle
Aktywny ✽✽✽
Posty: 938
Rejestracja: 02 kwie 2012, 20:57
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: małopolskie
Lokalizacja: krakofsky

Re: homoseksualizm, transseksualizm

Post autor: noodle » 09 lip 2013, 13:18

WrednaTubisia, rozumiem, że przyrównujesz Grodzką i Biedronia do osób z zaburzeniami seksualnymi? Okej. Ja uważam, że zarówno homoseksualiści, jak i transseksualiści powinni znajdować się w Sejmie, bo reprezentują część społeczeństwa. Jeśli wybory nie były słuszne, przyszłe wybory to zweryfikują. Ale nie możemy zabronić takim ludziom pojawienia się w ławach poselskich.

No i oczywiście obecność takich osób w Sejmie nie doprowadzi do tego, że "normalni ludzie i rodzina zaginą". Bo niby czemu? Czy jest nakaz związków homo? Czy gdzieś jest zapisany nakaz zmiany płci? Nie. Jeśli my tego nie potrzebujemy, nie musimy tego robić, stosować itd. Ale dajmy innym żyć tak, jak chcą.
Zapraszam na http://bezglutenowy.blog.pl

Dieta bezglutenowa od 1.11.2012 roku. Atrofia nerwu wzrokowego. PCOS. Glucophage xr 1500. W razie silnych skurczy Spasmolina.

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Posty: 4274
Rejestracja: 06 sie 2006, 12:44
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie

Re: homoseksualizm, transseksualizm

Post autor: Raysha » 09 lip 2013, 14:00

Nigdy nie zgwałciłam małoletniej ani żadnego zwierzęcia.

Ojej, teoria Tubisi upadła.

Awatar użytkownika
noodle
Aktywny ✽✽✽
Posty: 938
Rejestracja: 02 kwie 2012, 20:57
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: małopolskie
Lokalizacja: krakofsky

Re: homoseksualizm, transseksualizm

Post autor: noodle » 09 lip 2013, 14:34

Jasne, że zdarzają się takie przypadki, jak te, o których wspomniała WrednaTubisia, ale nie można uogólniać. Mam sporo znajomych homoseksualistów, zarówno płci żeńskiej jak i męskiej. Żadna z tych osób nie zrobiła nigdy niczego złego. Ba, zaryzykuję stwierdzenie, że w mediach mało mówi się o 'dobrych homoseksualistach', no bo po co? Przecież taki temat nie jest ciekawy. Sto razy większe zainteresowanie wzbudza para gejów, która wykorzystała adoptowane dziecko do niecnych celów lub para lesbijek, których chłopiec chce być dziewczynką. I założę się, że o wiele częściej zdarza się np. przemoc wobec dzieci w rodzinach hetero, niż homoseksualnych.

Uważam, że każdy ma prawo do życia w taki sposób, jaki chce. Chce założyć rodzinę w pełni heteroseksualną, która będzie co tydzień chodzić do kościoła? Proszę bardzo. Chłopak chce mieć chłopaka, a dziewczyna dziewczynę? Droga wolna.
Zapraszam na http://bezglutenowy.blog.pl

Dieta bezglutenowa od 1.11.2012 roku. Atrofia nerwu wzrokowego. PCOS. Glucophage xr 1500. W razie silnych skurczy Spasmolina.

Awatar użytkownika
noodle
Aktywny ✽✽✽
Posty: 938
Rejestracja: 02 kwie 2012, 20:57
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: małopolskie
Lokalizacja: krakofsky

Re: homoseksualizm, transseksualizm

Post autor: noodle » 09 lip 2013, 15:13

Corleone, przejęzyczyłam się może nieco. Chodziło mi o związki hetero (formalne oraz nieformalne). I uważam, że to właśnie w takich związkach przemoc jest bardziej powszechna niż w związkach homo. Wcale nie dlatego, że takich związków hetero jest więcej niż homo.

Uważam, że to nie orientacja seksualna decyduje o tym, jak się zachowujemy. To nie ona dyktuje nam zachowania pełne przemocy itd. To nasz charakter. Niezależnie od tego, czy ktoś jest homo/trans/hetero, może być zły z natury. Po prostu.
Zapraszam na http://bezglutenowy.blog.pl

Dieta bezglutenowa od 1.11.2012 roku. Atrofia nerwu wzrokowego. PCOS. Glucophage xr 1500. W razie silnych skurczy Spasmolina.

Awatar użytkownika
noodle
Aktywny ✽✽✽
Posty: 938
Rejestracja: 02 kwie 2012, 20:57
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: małopolskie
Lokalizacja: krakofsky

Re: homoseksualizm, transseksualizm

Post autor: noodle » 09 lip 2013, 15:42

Corleone, nie zaprzeczyłam sobie. Napisałam jedynie, w odpowiedzi na zarzuty, jacy to homo są źli, że tak naprawdę to nie nasza seksualność o tym decyduje, a nasz charakter itd.

A co do pytania pierwszego - uważam tak na podstawie obserwacji. Matka Madzi nie była homo, podobnie jak laska, która ze swoim mężem, wsadzała dzieci do beczek, czy ta, która urodziła dziecko do wiadra, albo ta, która z mężem była rodziną zastępczą i katowała dzieci. Takich przypadków homo-agresorów jest zdecydowanie mniej.
Zapraszam na http://bezglutenowy.blog.pl

Dieta bezglutenowa od 1.11.2012 roku. Atrofia nerwu wzrokowego. PCOS. Glucophage xr 1500. W razie silnych skurczy Spasmolina.

Brawurka

Re: homoseksualizm, transseksualizm

Post autor: Brawurka » 09 lip 2013, 17:21

WrednaTubisia, uważaj co piszesz, żebyś konta nie straciła :D

Ja się podpisze tylko pod Wredna. Już kiedyś zaznaczałam - dla mnie zero tolerancji dla homo. Zwalczać tak jak islam ;)

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
zaranin
Aktywny ✽✽✽
Posty: 553
Rejestracja: 19 mar 2009, 12:10
Choroba: CD u dziecka
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Re: homoseksualizm, transseksualizm

Post autor: zaranin » 09 lip 2013, 17:46

Ktoś mógłby powiedzieć: "zero tolerancji dla obsrańców". Ale co tam, nasza inność jest cacy, a inność innych jest be.
- CD
- ileostomia 2010.06.07.-2011.04.01.
- subtotalna kolektomia 2010.11.17. (pozostawiono ostatnie 15cm jelita)
- przywrócenie ciągłości 2011.04.01. (usunięcie ostatnich 15cm jelita grubego i 12cm jelita cienkiego)
- 2010.04.12. niedrożność jelita, otwarcie powłok, brak jednoznacznego określenia przyczyny

Infliximab, Loperamid, witaminy, odżywki, stan po całkowitej kolektomii

Brawurka

Re: homoseksualizm, transseksualizm

Post autor: Brawurka » 09 lip 2013, 18:00

Ja nie czuję się inna tylko chora jeśli już i nie nazywam się obsrańcem.

Awatar użytkownika
noodle
Aktywny ✽✽✽
Posty: 938
Rejestracja: 02 kwie 2012, 20:57
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: małopolskie
Lokalizacja: krakofsky

Re: homoseksualizm, transseksualizm

Post autor: noodle » 09 lip 2013, 18:14

Corleone, nie czerpię mojej wiedzy z mediów, ale w mediach pracuję i wiem, jak wygląda przedstawianie tych kwestii.

Okej, Ty jesteś za Korwinem, ja jestem anty-Korwin. Uważam, że tak i tak się nie dogadamy. Trzymam kciuki za Twojego Korwina. Niech mu się wiedzie z tym jego jednocyfrowym poparciem. Ty będziesz mieć swojego Korwina, a ja (i reszta społeczeństwa) będziemy mieć homo, transów itd.

Na szczęście jest demokracja. Ty możesz wygłaszać swoje zdanie, ja mogę mieć swoje i każdy z nas powinien normalnie funkcjonować, na równi z innymi.
Ostatnio zmieniony 09 lip 2013, 18:16 przez noodle, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam na http://bezglutenowy.blog.pl

Dieta bezglutenowa od 1.11.2012 roku. Atrofia nerwu wzrokowego. PCOS. Glucophage xr 1500. W razie silnych skurczy Spasmolina.

Brawurka

Re: homoseksualizm, transseksualizm

Post autor: Brawurka » 09 lip 2013, 18:16

Takie czasy. Wokół tylko krzykacze "tolerancja, lewactwo", a patrioci to faszyści. Niedługio pedofilia to też będzie coś, co będą chcieli tolerować. Biedronie, Grodzkie i inne wynalazki nie mające nic mądrego do powiedzenia będą uczyć nasze dzieci.

[ Dodano: 09-07-2013 ]
Corleone, zgadzam się ;)

Awatar użytkownika
noodle
Aktywny ✽✽✽
Posty: 938
Rejestracja: 02 kwie 2012, 20:57
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: małopolskie
Lokalizacja: krakofsky

Re: homoseksualizm, transseksualizm

Post autor: noodle » 09 lip 2013, 18:49

Brawurka, pedofilia a homoseksualizm i trans?! Mam nadzieję, że napisałaś to tylko i wyłącznie po to, by kontrastem otworzyć nam oczy na problem.

Podkreślę jeszcze ostatni raz, że według mnie każdy ma prawo do tego, by być taki, jaki chce. Jeśli ktoś jest homo/hetero/trans/jakikolwiek ma prawo do życia i kandydowania do Sejmu. Jeśli ktoś z nich dostanie się do Sejmu to jest po prostu reprezentantem narodu.

[ Dodano: 09-07-2013 ]
Corleone, jak Ty wszystko dobrze wiesz. Btw, w Maku też pracowałam!
Zapraszam na http://bezglutenowy.blog.pl

Dieta bezglutenowa od 1.11.2012 roku. Atrofia nerwu wzrokowego. PCOS. Glucophage xr 1500. W razie silnych skurczy Spasmolina.

Brawurka

Re: homoseksualizm, transseksualizm

Post autor: Brawurka » 09 lip 2013, 18:59

Podkreślę jeszcze ostatni raz, że według mnie każdy ma prawo do tego, by być taki, jaki chce. Jeśli ktoś jest homo/hetero/trans/jakikolwiek ma prawo do życia i kandydowania do Sejmu. Jeśli ktoś z nich dostanie się do Sejmu to jest po prostu reprezentantem narodu.
To ja podkreślę, że według mnie chory powinien się leczyć, a homo jest chory. Do lekarza, a nie a ulice domagać się praw, które im się nie należą.

Homoseksualizm to grzech śmiertelny, potępiony w Piśmie Świętym.
Dziękuję.

Awatar użytkownika
noodle
Aktywny ✽✽✽
Posty: 938
Rejestracja: 02 kwie 2012, 20:57
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: małopolskie
Lokalizacja: krakofsky

Re: homoseksualizm, transseksualizm

Post autor: noodle » 09 lip 2013, 19:12

Brawurka pisze:
Podkreślę jeszcze ostatni raz, że według mnie każdy ma prawo do tego, by być taki, jaki chce. Jeśli ktoś jest homo/hetero/trans/jakikolwiek ma prawo do życia i kandydowania do Sejmu. Jeśli ktoś z nich dostanie się do Sejmu to jest po prostu reprezentantem narodu.
To ja podkreślę, że według mnie chory powinien się leczyć, a homo jest chory. Do lekarza, a nie a ulice domagać się praw, które im się nie należą.

Homoseksualizm to grzech śmiertelny, potępiony w Piśmie Świętym.
Dziękuję.
Szkoda, że w Piśmie Świętym nikt czerwonymi zgłoskami nie wypisał nic np. o pedofilii wśród księży. To jest dopiero choroba!
Zapraszam na http://bezglutenowy.blog.pl

Dieta bezglutenowa od 1.11.2012 roku. Atrofia nerwu wzrokowego. PCOS. Glucophage xr 1500. W razie silnych skurczy Spasmolina.

Brawurka

Re: homoseksualizm, transseksualizm

Post autor: Brawurka » 09 lip 2013, 19:14

noodle pisze:Szkoda, że w Piśmie Świętym nikt czerwonymi zgłoskami nie wypisał nic np. o pedofilii wśród księży. To jest dopiero choroba!
A co ma Pismo Święte do księży? Nie rozumiem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”