Miłość :)

czyli o problemach damsko-męskich, o przyjaźni w różnych odcieniach, a także o rodzinie.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
Posty: 2451
Rejestracja: 27 maja 2006, 10:25
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Re: Miłość :)

Post autor: Cinimini » 22 kwie 2011, 09:41

toczka pisze:Ludzie! Odkrylam najtańszy i najpiękniejszy lek na nasze wredne choroby! ))))
ZAKOCHANIE!!!
Święta prawda :) Ja ostatnio sie zastanawiałam, jak to było możliwe, że jak poznaliśmy sie z moim mężem to jeździliśmy na całodniowe wycieczki w nieznane i nigdy nie było "akcji kibel". Nigdy! Nawet nie pomyślałam o wc, cały dzień na łonie natury, bezstresowo i beztrosko korzystałam z uroków wiosny... No, ale od tamtego momentu minęły dwa lata - czyżby minęło zakochanie ;) - bo teraz ledwie wyjdę za próg domu już opracowuje w głowie 'awaryjne miejscówki'.
Certolizumab od lipca'08 do lutego'11 -
Była zakwalifikowana do resekcji j. grubego na 12/04/2011, ale zwiała spod noża :D
Remicade od 24/02/2012 - 07/01/2013 - odstąpiono od leczenia ze wzg. na CIĄŻĘ !! :D

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

Awatar użytkownika
Agu
Początkujący ✽✽
Posty: 140
Rejestracja: 23 wrz 2009, 23:43
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/Dęblin
Kontakt:

Re: Miłość :)

Post autor: Agu » 09 maja 2011, 10:28

Zenobius pisze:Moze to kwestia miniecia tego pierwszego boomu emocji i w ogole wszystkiego. W koncu wiadomo, ze z czasem zakochanie sie przeradza w.. milosc? Cos innego niz to co jest na poczatku.
A moze to kwestia "przyzywczajenia" sie organizmu :-)

Mi w sumie trudno powiedziec czy taka kuracja dzialala wczesniej.. ale tez z checia wytestuje ;-)

Zakochanie podobno po roku powinno przejść w coś bardziej zaawansowanego;) Z własnego doświadczenia chyba też to mogę potwierdzić;p Ale, że to odległe doświadczenie, to chyba też powinnam to jeszcze raz przetestować:)
Obrazek

LoneWolf
Początkujący ✽✽
Posty: 201
Rejestracja: 26 lut 2011, 21:51
Choroba: nie ustalono
województwo: dolnośląskie

Re: Miłość :)

Post autor: LoneWolf » 09 maja 2011, 16:16

To ja też poproszę ten lek :D

masterdark
Początkujący ✽✽
Posty: 258
Rejestracja: 24 wrz 2018, 14:04
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: śląskie

Re: Miłość :)

Post autor: masterdark » 22 paź 2018, 17:12

"Miłość to rodzaj odurzenia, którym mężczyzna starał się zawładnąć duszą apsiik" - Lamia Reno

A dla mnie miłość jest zbędnym dodatkiem do ludzkiej psychiki, który może zaburzać racjonalność w relacjach międzyludzkich. Ja jestem klinicznie wolny od tego dodatku i bardzo się z tego cieszę.

macieknawrotny
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2021, 12:01
Choroba: nie ustalono
województwo: wielkopolskie
miasto: Poznań

Re: Miłość :)

Post autor: macieknawrotny » 19 lis 2021, 12:15

Miłość to jest najważniejszy element człowieczeństwa

ODPOWIEDZ

Wróć do „Miłość, Przyjaźń, Rodzina”