Kumpel kochający inaczej

czyli o problemach damsko-męskich, o przyjaźni w różnych odcieniach, a także o rodzinie.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shima
Doświadczony ❃
Posty: 1262
Rejestracja: 29 lis 2004, 20:10
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Zdunska Wola
Kontakt:

Re: Kumpel kochający inaczej

Post autor: Shima » 16 wrz 2007, 12:09

Kleopatro w porządku :) ja też jestem troszkę na forum przewrażliwiona.
Nie chciałam Cie atakować...jeśli źle sie poczułaś...to też przepraszam :) :*
tola pisze:I martwie się o niego,bo często wydaje mi się,że może trafić na jakiegoś psychopatę który go zniszczy za to,że taki własnie jest.
I właśnie..ja też..martwie sie o niego w taki sam sposób jak o przyjaciółke która szuka miłości
Zawsze służę rozmową [you] :)
Choroba:CD, astma, alergia, łuszczyca, ginekologiczne powikłania w trakcie leczenia immunosupresyjnego, podobno przebyta gruźlica jelit Stan:Lewostronna hemikolektomia,resekcja zwężenia w miejscu zespolenia i jeszcze dodatkowych kawałków jelit, zaostrzenie Leki:asamax3x1000mg,helicid2x1, metotreksat i parę innych paskudztw Waga/wzrost 99/173

Awatar użytkownika
ewkunia
Doświadczony ❃
Posty: 1030
Rejestracja: 05 kwie 2008, 12:53
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: pomorskie
Lokalizacja: z Nibylandii:)

Re: Kumpel kochający inaczej

Post autor: ewkunia » 16 lip 2008, 20:49

odświeżam trochę temat. tym razem z drugiej strony - co jeśli ktoś deklarujący się jako gej zachowuje się jak hetero? Przytula, cmoka. za rekę chodzi po mieście? z dziewczyna? eeee? .... ?????
Ewkunia; biorę: nic; brałam :Asamax Imuran, Pentasę, Metronizadol, Encorton, Salofalk, Jucolon, wlewki z hydrokortyzonem,..., and many more ;p ważę 60kg/169cm, mam notorycznie stany podgorączkowe;/ Moje jelita źle znoszą mesalazynę.

Awatar użytkownika
ewkunia
Doświadczony ❃
Posty: 1030
Rejestracja: 05 kwie 2008, 12:53
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: pomorskie
Lokalizacja: z Nibylandii:)

Re: Kumpel kochający inaczej

Post autor: ewkunia » 16 lip 2008, 20:57

żeby bardziej skomplikować sytuację, on ma faceta. poradźcie coś na trzezwo , bo ja dostaję rozdwojenia jaźni,a nie chcę drastycznie urywać fajnej przyjaźni . po prostu nie wiem ,co robić. dawalam juz d o zrozumienia, że cos 'jest nie tak'. potrzebuje po prostu ,wiecie, opinii kogos 'z zewnątrz':> tzw. 'życiowej mądrości' ;]
Ewkunia; biorę: nic; brałam :Asamax Imuran, Pentasę, Metronizadol, Encorton, Salofalk, Jucolon, wlewki z hydrokortyzonem,..., and many more ;p ważę 60kg/169cm, mam notorycznie stany podgorączkowe;/ Moje jelita źle znoszą mesalazynę.

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kumpel kochający inaczej

Post autor: Mamcia » 16 lip 2008, 21:11

może buć bisexem lub starać się zachować pozory. Orintacja seksualna nie jest powodem do zrywania przyjaźni. gej to najlepszy przyjaciel kobiety.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
ewkunia
Doświadczony ❃
Posty: 1030
Rejestracja: 05 kwie 2008, 12:53
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: pomorskie
Lokalizacja: z Nibylandii:)

Re: Kumpel kochający inaczej

Post autor: ewkunia » 16 lip 2008, 21:15

uważa się za geja. nie rozumiem tego. przyjaźni nie chcę zrywać,bo dużo dla mnie znaczy. na razie powiedzialam,że chcę mieć trochę czasu dla siebie. autentycznie nic mi nie pasuje do układanki. zadeklarowany gej podrywa przyjaciółkę;/

edycja

a i zaznaczam -24lata ma chlopczyk. powiedział nawet rodzicom, że jest gejem, bo nie mógl już zniesc łudzenia ich , że jest inaczej.

sklejone
Ostatnio zmieniony 16 lip 2008, 21:32 przez ewkunia, łącznie zmieniany 1 raz.
Ewkunia; biorę: nic; brałam :Asamax Imuran, Pentasę, Metronizadol, Encorton, Salofalk, Jucolon, wlewki z hydrokortyzonem,..., and many more ;p ważę 60kg/169cm, mam notorycznie stany podgorączkowe;/ Moje jelita źle znoszą mesalazynę.

Awatar użytkownika
TigeR
Aktywny ✽✽✽
Posty: 699
Rejestracja: 28 lip 2010, 22:32
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląsk

Re: Kumpel kochający inaczej

Post autor: TigeR » 17 maja 2011, 23:34

czeka na usuniecie :]
Ostatnio zmieniony 19 maja 2011, 00:01 przez TigeR, łącznie zmieniany 1 raz.
"Life without change might be called anything except life, it's nothing more than experience"

"Happiness is like glass. It may be all around you, yet be invisible. But if u change your angle of viewing a little, then it will reflect light more beautifully than any other object around you."

"The pain you feel today is the strenght you feel tomorrow."

Awatar użytkownika
Miska Ryżu
Doświadczony ❃
Posty: 1475
Rejestracja: 03 lip 2008, 10:38
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Kumpel kochający inaczej

Post autor: Miska Ryżu » 18 maja 2011, 07:28

Tiger, dopóki z nią nie pogadasz to wiedzieć nie będziesz i wróżenie z fusów i wysnuwanie wniosków przez osoby które tak na prawdę dziewczyny w życiu na oczy nie widziały nie rozwiąże Twojego dylematu.
Zapytaj i tyle, jeżeli będzie homo to powie że tak a jeżeli nie to powie zapewne śmiejąc się żeś chyba ogłupiał ;-) Ja bym tak zrobiła jakbyś się mnie zapytał. Ew nie musisz się pytać jej czy ona, a zapytaj się czy jej koleżanka przypadkiem czasem nie jest.
Smutno Ci? A może budyń? :)

Awatar użytkownika
ewkunia
Doświadczony ❃
Posty: 1030
Rejestracja: 05 kwie 2008, 12:53
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: pomorskie
Lokalizacja: z Nibylandii:)

Re: Kumpel kochający inaczej

Post autor: ewkunia » 18 maja 2011, 08:19

Zgadzam się z przedmówcą, musisz zapytać:) Na szczęście w dzisiejszych czasach nie jest to już temat tabu i nie trzeba się obawiać ' plaskacza':)

Możesz jakoś zapytać przy okazji "Dariusza", czy woli dziewczynki, czy chłopców:)
Ewkunia; biorę: nic; brałam :Asamax Imuran, Pentasę, Metronizadol, Encorton, Salofalk, Jucolon, wlewki z hydrokortyzonem,..., and many more ;p ważę 60kg/169cm, mam notorycznie stany podgorączkowe;/ Moje jelita źle znoszą mesalazynę.

Awatar użytkownika
dariah4
Aktywny ✽✽✽
Posty: 634
Rejestracja: 27 gru 2010, 10:38
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Kumpel kochający inaczej

Post autor: dariah4 » 18 maja 2011, 12:57

Haha a ja mam na imię Daria i koleżanki czasami mówią na mnie Dariusz, albo częściej Darek i żadna z nich nie jest lesbijką. Wprost przeciwnie cały czas się zakochują, zmieniają chłopaków jak rękawiczki, a ja wysłuchuję o nowych miłościach. :razz:

A poza tym jestem tego zdania co Zenobius. Zapytałabym, ale tak "okrężnie" trochę, żeby wybadać co i jak. :wink:
Leki: Asamax 500 4x2

" [...] twoje blizny są twoją siłą."
Paul Coelho

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Posty: 4274
Rejestracja: 06 sie 2006, 12:44
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie

Re: Kumpel kochający inaczej

Post autor: Raysha » 18 maja 2011, 12:57

Ja w takich momentach sie pytam, czy ogląda "L Word" :D I dopiero wtedy nawiązując do tego serialu dopytuje sie :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Miłość, Przyjaźń, Rodzina”