POMOCY!!! czyli problem z urojeniami u dziewczyny

czyli o problemach damsko-męskich, o przyjaźni w różnych odcieniach, a także o rodzinie.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
lila
Początkujący ✽✽
Posty: 213
Rejestracja: 02 mar 2005, 09:39
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: warszawa

Re: POMOCY!!! czyli problem z urojeniami u dziewczyny

Post autor: lila » 01 kwie 2011, 21:29

O kurka, niezly orzech do zgryzienia :/. Popieram zabcie...tylko konsekwencja moze Cie uratowac!
Wszyscy maja bloga....mam i ja www.matkawariatka.blogspot.pl

Mercaptopurinum 75mg, metypred 32mg, salofalk 500mg 2x3, wapno

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni...

Agula84
Aktywny ✽✽✽
Posty: 873
Rejestracja: 20 lip 2010, 21:59
Choroba: IBS
województwo: małopolskie
Lokalizacja: małopolska

Re: POMOCY!!! czyli problem z urojeniami u dziewczyny

Post autor: Agula84 » 01 kwie 2011, 22:36

Żabusia, to nie jest kwestia przepisu, bo oni zapewne rozpoczną postępowanie, wykonają jakieś czynnosci, i z reguły to zwyczajnie zdycha smiercia naturalna. Niemniej, spróbować warto! Przeciez to ich obowiazek, a jak sie z niego wywiazuja to juz jest wlasnie inna rzecz.
Współczuje bardzo, ale chyba wlasnie ignorowanie dziewczyny bedzie najlepszym pomyslem. w koncu przeciez odpusci...

i przepraszam BARDZO za OT, ale cos mi sie nie zgadza czas postów, bo na poprzedzajacym mnie pościcie MArtity jest napisane Wysłany: Dzisiaj 23:00 , a jest dopiero 22:30... to tylko mnie sie tak wyswietla, czy ogolnie sie popsulo??
Agula 84 :)

kaktus
Debiutant ✽
Posty: 29
Rejestracja: 19 lut 2011, 18:14
Choroba: CU
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: USA

Re: POMOCY!!! czyli problem z urojeniami u dziewczyny

Post autor: kaktus » 02 kwie 2011, 04:30

Przypomnialo mi sie, jak jeszcze bylam mloda i piekna, to tez mialam takiego szalonego amanta, Grzesiek mial na imie. Jeszcze nie mielismy wtedy komorek, wiec nie bylo problemow z smsami, ale czekal na mnie codziennie pod domem, szkola, pobil mojego kumpla, bo myslal ze to moj chlopak, normalnie oszalec mozna bylo. Ignorowanie nie pomagalo, chyba go nawet mocniej podkrecalo. W kazdym razie ja znalazlam sobie fajnego chlopaka, zaczelismy sie razem pokazywac, Grzesiek szalal z rozpaczy. Przyslal mi list, ze jak nie rzuce chlopaka, to podetnie sobie zyly! I podcial! Oczywiscie go odratowali, jego matka przyjechala do mnie do domu i blagala, zebym go odwiedzila w szpitalu, bo on ciagle rozpacza. Oczywiscie tego nie zrobilam. Wyszedl ze szpitala, znalazl sobie kogos, dal mi w koncu spokoj. Ale wiem, przez co przechodzisz, mozna normalnie zwariowac. Daj troche czasu, moze znajdzie sobie inny obiekt westchnien.

marcin87
Początkujący ✽✽
Posty: 281
Rejestracja: 23 paź 2008, 22:29
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: POMOCY!!! czyli problem z urojeniami u dziewczyny

Post autor: marcin87 » 03 kwie 2011, 19:46

Do rodziców pójdę jeśli jej nie przejdzie. Nie wiem jak zareagują, czy nie oberwę jeszcze od nich. Na razie próbuję ją ignorować. Zablokowałem w telefonie połączenia przychodzące od niej. Niestety sms-ów się chyba nie da. Wczoraj napisała tylko 20 wiadomości (wszystkie mniej więcej takiej treści: "To mój ostatni esemes. Więcej nie napiszę. Kasuję twój numer" :) ), więc się uspokaja. Dzisiaj coś pisała, ale nie czytałem już.

Awatar użytkownika
taloca
Doświadczony ❃
Posty: 1489
Rejestracja: 09 paź 2010, 14:02
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: śląskie
Lokalizacja: ......

Re: POMOCY!!! czyli problem z urojeniami u dziewczyny

Post autor: taloca » 03 kwie 2011, 19:55

marcin87 pisze:Do rodziców pójdę jeśli jej nie przejdzie. Nie wiem jak zareagują, czy nie oberwę jeszcze od nich
tak niestety też może być i jest to nawet bardzo prawdopodobne.
marcin87 pisze:Wczoraj napisała tylko 20 wiadomości
Tylko chyba aż :/ ja bym od czegoś takiego zwariowała.
marcin87 pisze:"To mój ostatni esemes. Więcej nie napiszę. Kasuję twój numer" ), więc się uspokaja
ale jak widać nie skasowała chyba te wiadomości miały na celu wymuszenie tego żebyś odpisał. Miała nadzieję, że poprosisz żeby tego nie robiła :)
Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górę jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt.

Awatar użytkownika
deth
Mistrzunio ❃❃❃
Posty: 3130
Rejestracja: 02 lut 2011, 16:33
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Reda

Re: POMOCY!!! czyli problem z urojeniami u dziewczyny

Post autor: deth » 03 kwie 2011, 19:58

marcin87, adz twardy ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Miłość, Przyjaźń, Rodzina”