Homoseksualizm

czyli o problemach damsko-męskich, o przyjaźni w różnych odcieniach, a także o rodzinie.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Eray
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 19 gru 2010, 20:08
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: okolice Katowic

Homoseksualizm

Post autor: Eray » 19 gru 2010, 20:17

Witam wszystkich, przeglądałam forum jako niezarejestrowana użytkowniczka. Natchnęło mnie by jednak napisać, ponieważ nurtuje mnie pewne pytanie. Cieszy mnie to, że jest takie forum, gdzie pomagacie ludziom i podchodzicie do choroby z dystansem. Sama borykam się z chorobą 10lat. Znam bezsenne noce z kursem do kibelka ;-) Czy inne atrakcje, które znacie. Mam jednak jeszcze jeden problem - jestem lesbijką. Ciężko poradzić sobie z tymi dwoma problemami. Boje się, że nie znajdę kobiety, która zaakceptuje moją chorobę. Chciałabym się zapytać czy może na tym forum są osoby z podobnym problemem?

dethleffs

Re: Homoseksualizm

Post autor: dethleffs » 19 gru 2010, 20:37

pewnie, ze są - ja tez wole kobiety :D i tez mam ten problem - nawet natury egzystencjalno - moralno - przyczynowo - skutkowej i naczyń połączonych i doboru naturalnego. Czy moralnym jest nie mowic na poczatku znajomosci ? kiedy jest moment, kiedy mozna powiedziec ? czy w ogole można obciążać osobe zdrową tym problemem (wszakże problem to jest) , ktora to mogła by znależć szczeście rowne , badz nawet wieksze u osobnika zdrowego ? :|
wszystko tak ! trzeba szukać ;)

Eray
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 19 gru 2010, 20:08
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: okolice Katowic

Re: Homoseksualizm

Post autor: Eray » 19 gru 2010, 20:42

źle mnie zrozumiałeś. Chodziło mi o to, czy są osoby na forum - udzielające sie - i z chorobą i z taką samą orientacją

Awatar użytkownika
ewkunia
Doświadczony ❃
Posty: 1030
Rejestracja: 05 kwie 2008, 12:53
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: pomorskie
Lokalizacja: z Nibylandii:)

Re: Homoseksualizm

Post autor: ewkunia » 19 gru 2010, 21:47

Myślę, że orientacja nie ma tu dużo do rzeczy. Wyrozumiałość to nie cecha płci:) Rozumiem jednak, że możesz się czuć niekomfortowo w ogóle jako kobieta i mnie atrakcyjna dla drugiej. Może zabrzmi to jak trucie o frazes, ale akceptując siebie pomagasz innym akceptować Ciebie:)
Ewkunia; biorę: nic; brałam :Asamax Imuran, Pentasę, Metronizadol, Encorton, Salofalk, Jucolon, wlewki z hydrokortyzonem,..., and many more ;p ważę 60kg/169cm, mam notorycznie stany podgorączkowe;/ Moje jelita źle znoszą mesalazynę.

Awatar użytkownika
Golfi
Doświadczony ❃
Posty: 1019
Rejestracja: 27 gru 2005, 22:41
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: Homoseksualizm

Post autor: Golfi » 19 gru 2010, 22:23

ewkunia pisze:akceptując siebie pomagasz innym akceptować Ciebie:)
złote słowa :)
"Nic, co ma wielką wartość w życiu nie przychodzi łatwo."

Awatar użytkownika
Alexandra_
Początkujący ✽✽
Posty: 201
Rejestracja: 24 mar 2008, 00:42
Choroba: IBS
województwo: śląskie
Lokalizacja: ****
Kontakt:

Re: Homoseksualizm

Post autor: Alexandra_ » 20 gru 2010, 12:53

Eray, myślę, że masz szansę na znalezienie dla siebie partnerki. Wiele zależy od Ciebie. Zgadzam się z Tolą. Jeśli znajdzie się ktoś kto rzeczywiście będzie Ciebie kochać, to nie ważne będzie to na co chorujesz. Rozumiem, że żyjemy w świecie gdzie odmienność jest zazwyczaj odrzucana i to jest dla Ciebie problemem.

Corleone Współczuję Ci Twojego toku myślenia. Traktujesz siebie i innych jak towar z wadą produkcyjną i przez to obniżasz własną i czyjąś wartość.
Nie żyjemy w kiepskim horrorze w którym to kobiety chodzą niczym zombie, sapią "Dooobree geeeny" żeby się rozmnożyć i zająć konta bankowe "prawdziwych, twardych, retroseksualnych mężczyzn"....
Hey, mister. This here is the stairway to heaven. You know that, don't cha?

Awatar użytkownika
magda281
Znawca ❃❃
Posty: 2474
Rejestracja: 20 gru 2007, 11:55
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: okolice warszawy

Re: Homoseksualizm

Post autor: magda281 » 20 gru 2010, 15:20

Eray pisze:Boje się, że nie znajdę kobiety, która zaakceptuje moją chorobę.
może poszukaj w swojej okolicy klubu w którym można spotkać osoby homoseksualne :)
Najprędzej w ten sposób kogos zapoznasz -albo może jest jakieś forum typu randka czy cos w tym stylu :)
Kto nadzieje w innych pokłada,celu nie osiąga.

Awatar użytkownika
Alishia
Aktywny ✽✽✽
Posty: 728
Rejestracja: 12 sty 2007, 19:34
Choroba: CD
województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Homoseksualizm

Post autor: Alishia » 20 gru 2010, 22:18

Jestem bisexualistką i nie miałam problemów by znajdować partnera czy partnerkę.
Choroba nie ma tu nic do rzeczy,chodzi o tą "chemię".
Skoro mówi się,że kobiety z reguły są wrażliwsze to na pewno uda Ci się znaleźć jakaś dziewczynę,która Cię w pełni zaakceptuje.
Pomyślnych wiatrów:)

Piciu
Znawca ❃❃
Posty: 2059
Rejestracja: 02 wrz 2006, 02:13
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Homoseksualizm

Post autor: Piciu » 20 gru 2010, 22:36

Alishia pisze:Jestem bisexualistką
brzmi interesująco :wink:

Awatar użytkownika
Alishia
Aktywny ✽✽✽
Posty: 728
Rejestracja: 12 sty 2007, 19:34
Choroba: CD
województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Homoseksualizm

Post autor: Alishia » 22 gru 2010, 14:14

Hehhe:)Możliwe :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Miłość, Przyjaźń, Rodzina”