CD a homoseksualizm

Rozmowy, pytania na ten temat.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
pupa22
Początkujący ✽✽
Posty: 131
Rejestracja: 18 paź 2008, 08:56
Choroba: IBS
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: pupa22 » 07 kwie 2013, 20:29

Corleone nie interesuje mnie to czy będziesz szukać, czy nie... jeśli się na jakiś temat wypowiadasz to poznaj źródła naukowe a nie pseudo intelektualne artykuły gdzie jest masę bzdur i głupot wypisanych... Napisałem Tobie skąd o tym wiem powołując się na dwóch lekarzy w tym jednego uznanego za autorytet w tej dziedzinie... Jeśli nie wierzysz to dalej pogłębiaj swoją psychozę i homofobię...
Ponadto powołałem się na DSM gdzie światowe autorytety naukowe wykreśliły homoseksualizm jako chorobę.
Nie wiem czy znasz definicje normy medycznej... zakłada ona, że aby coś było uznane za chorobę musi stanowić zagrożenie dla zdrowia jednostki lub społeczeństwa... Homosesualizm nie stanowi owego zagrożenia... (homoseksualizm nie jest dewiacją)... podobnie jak większość dewiacji (z łac. zejście z drogi) nie stanowi zagrożenia. A strach który propagujesz to jakaś pseudointelektualna norma kulturowa która często jest bardziej rygorystyczna niż norma medyczna!
Odnośnie leczenia... jak może być leczone coś co zostało wykreślone z DSM IV ? Jeśli ktoś to robi to znaczy, że powinni mu odebrać licencję na prowadzenie psychoterapii! Według współczesnych standardów medycznych psychoterapia u osób homoseksualnych polega na akceptacji tego faktu i szczęśliwym życiu a nie leczeni tego!
Pewnie i tak znajdziesz za chwilę 10 innych argumentów które będą przeczyć temu co mówię a raczej piszę... Poczytaj trochę a potem się wypowiadaj gdyż twoje wypowiedzi "lewacki, lewacki, lewacki" nie świadczą o zbyt dużej wiedzy a homofobii i braku wiedzy odnośnie tematu.

Ania406 tak masz rację... rzeczywistość jest inna niż on sobie myśli... Patrze na to w prosty sposób... jeśli to nikogo obiektywnie nie krzywdzi (jest to decyzja dwóch dorosłych osób obojętnie jakiej płci) to nie traktuje tego jako coś złego... nie interesuje mnie co robią u siebie w domu za zamkniętymi drzwiami... nie chcę widzieć nikogo obściskującego się publicznie ani hetero ani homoseksualistów.

Mała_mi pedofilia czy nekrofilia obiektywnie krzywdzą uczucia ludzi lub dzieci a według badań homoseksualiści bardziej dbają o normalną relacje gdyż są obserwowani przez społeczeństwo i często ich dzieci są lepiej wychowani niż heteroseksualistów gdyż się nie starają na tyle ile mogliby... Poza tym cytując Lew-Starowicza "Problem nie leży w homoseksualizmie a stosunku społeczeństwa do homoseksualistów"

Slip tak masz rację napisałem i zamysł miałem taki żeby powiedzieć, że anal jest obiektywnie przyjemny... i niesie dużo pożytku nawet zdrowotnego... a przyjemność w tym nie determinuje od razy tego, że ktoś jest homoseksualistą.

loczek
Początkujący ✽✽
Posty: 488
Rejestracja: 14 lis 2012, 19:00
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: prawie lublin

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: loczek » 07 kwie 2013, 21:09

pupa22 pisze:Ponadto powołałem się na DSM gdzie światowe autorytety naukowe wykreśliły homoseksualizm jako chorobę.

to jeszcze nic nie znaczy, jeśli wiesz w jakich okolicznościach się to stało.

http://www.homoseksualizm.edu.pl/index. ... ychicznych

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Posty: 4274
Rejestracja: 06 sie 2006, 12:44
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: Raysha » 07 kwie 2013, 21:24

Corleone pisze: Myślę, że jakby ten temat przeczytał jakiś gej to zrobiłoby mu się wstyd za Ciebie, że jesteś przedstawicielem takich ludzi jak on :) Przy okazji nie dziw się, że jest nietolerancja osób homoseksualnych skoro przeciętny człowiek utożsamia homoseksualizm z takimi ludźmi jak Ty. Tego się nie da tolerować mając chociaż odrobinę oleju w głowie.
Mylisz się. Wstyd mi prędzej za Ciebie, że jesteś tak zacofany, zaściankowy i homofobiczny.
Mówię to ja - homoseksualistka.
Nie wypowiadaj się za innych.

Awatar użytkownika
Natuśka
Ekspert ✿✿
Posty: 5135
Rejestracja: 29 kwie 2009, 12:58
Choroba: CD
województwo: małopolskie
miasto: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: Natuśka » 07 kwie 2013, 21:31

Corleone, mój Ty Corleone....

Dlaczego Ty to robisz? Czasem zastanawiam się, czy może wierzysz, że Twoją misją jest uchronienie ludzkości przed zagładą :p Nie, no proszę bez urazy, ale przecież wiesz, że niczego/nikogo nie zmienisz? A wpajanie przez Ciebie ludziom, że homoseksualizm (z resztą jak z innych tematów- nie tylko homoseksualizm) jest zły na nic nie wpłynie.

Corleone :serce:, daj sobie na wstrzymanie :wink:
Na zawsze razem... :*

Podpisano:Twój Crohn :flowers:

Aktualnie: Szczęśliwsza, bo krótsza :smile: + Methypred 8 mg na jelita, Humira na stawy.
W planach : Realizacja punktu 2 :E

1. 19.11.2012- hemikolektomia prawostronna metodą laparoskopową :D
2. Normalne życie...
3. ZZSK mam, ale nikomu nie oddam :razz:

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Posty: 4274
Rejestracja: 06 sie 2006, 12:44
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: Raysha » 07 kwie 2013, 21:35

Corleone pisze:To Ty jesteś zacofana bo próbujesz się cofnąć do czasów kiedy nie było jeszcze żadnych zasad i wszystko było wolno
Prosze mi podać przedział czasowy, państwo kiedy wszystko było wolno. Z tego co się orientuje w starożytności mieli nawet coś takiego jak kodyfikacja prawa, by istniało społeczeństwo musi być prawo.

Poza tym uważam, że z Tobą dyskusja jest bezsensowna. Ja dyskutując z kimś nigdy nie staram się narzucać swojego zdania, wyrażam swoje, a Ty prawisz "prawdy objawione", doszukując się "lewactwa" oraz "lobby homoseksualne" i inne teorie spiskowe. Przypominasz mi jednego z tych krzykliwych neonaziolów, którzy tak hejtują, a jak ktoś się nie ujawni, to nawet nie wiedzą, że mają w znajomych geja/lesbijkę :)

Awatar użytkownika
Mala_Mi
Aktywny ✽✽✽
Posty: 751
Rejestracja: 18 lut 2013, 22:54
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: Mala_Mi » 07 kwie 2013, 21:42

Egzistenz pisze:Corleone Ty się chyba cholera jasna zapominasz. Nazywanie kogoś LEWAKIEM to już obraza.
Jaka obraza?
Czy jak papier toaletowy nazwę papierem toaletowym to jest to obraza?
Konkubinat - obraza, konkubina - obraza, konkubin - obraza, lewak - obraza.
Proponuje stworzyć listę określeń obraźliwych, żebym przypadkiem nikogo nie obraziła.

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Posty: 4274
Rejestracja: 06 sie 2006, 12:44
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: Raysha » 07 kwie 2013, 21:43

Corleone,
Corleone pisze:Wiem, ale ci ludzie dawno stracili godność będąc lewakami więc nie można ich obrazić.
Nazywając mnie lewakiem, uważasz że nie mam godności i chce być jaskiniowcem.
Nie będę kontynuowała rozmowy na takim poziomie, gdzie mi robisz wycieczki osobiste.
Zastanów się co piszesz, bo można pisać swoje zdanie w innych słowach by nikogo nie urazić.
Wychodzę z tej rozmowy, przegiąłeś.

Awatar użytkownika
magda281
Znawca ❃❃
Posty: 2474
Rejestracja: 20 gru 2007, 11:55
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: okolice warszawy

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: magda281 » 07 kwie 2013, 21:53

Torvik pisze:Rozmowa z Corleone według mnie przebiega zawsze według schematu:
na polu pasie się się koń. Wszyscy się z tym zgadzają, ale Corleone upiera się, że to krowa. Jeśli ktoś wskaże, że zwierzę nie ma wymion, rogów i jest nieparzystokopytne Corleone będzie z uporem godnym lepszej sprawy wskazywał, że z faktu, że pasie się na polu i jest na łańcuchu niezbicie wynika, że to coś to krowa.
A, że jest inteligentny to dyskusja może być ciekawa, można poćwiczyć umiejętność argumentacji. Ale jego i tak do niczego nie przekonasz - w końcu jeśli coś jest przyjęte przez większość automatycznie jest nieprawdziwe (patrz: sygnatura).
dokładnie tak -dlatego proponuję zignorowanie szanownego kolegi jeśli kogoś dalej razi to co pisze bo to się powtarza -kolega jest przewidywalny nic mnie nie zadziwi :)
Kto nadzieje w innych pokłada,celu nie osiąga.

Awatar użytkownika
Natuśka
Ekspert ✿✿
Posty: 5135
Rejestracja: 29 kwie 2009, 12:58
Choroba: CD
województwo: małopolskie
miasto: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: Natuśka » 07 kwie 2013, 22:04

Corleone pisze:Wiem, ale ci ludzie dawno stracili godność będąc lewakami więc nie można ich obrazić.
Corleone, tu już zaczynasz przesadzać i to grubo przesadzać :neutral: Nie rozumiem motywacji owej wypowiedzi- chcesz komuś umniejszyć, dopiec, czy co?
Mala_Mi pisze:Czy jak papier toaletowy nazwę papierem toaletowym to jest to obraza?
Konkubinat - obraza, konkubina - obraza, konkubin - obraza, lewak - obraza.
Proponuje stworzyć listę określeń obraźliwych, żebym przypadkiem nikogo nie obraziła.
Błagam, ale w rozumieniu Corleone słowo lewak ma dość szerokie horyzonty...

I jak to zwykle bywa w dyskusjach z Corleone , aby nie dopuścić do Forumowego linczu, niektórzy słusznie się wycofują. Corleone, kolejny raz napiszę Tobie, że sam sobie stwarzasz sobie problemy... :neutral:
Corleone pisze:Nie dlatego, że ktoś mnie próbuje obrażać tylko tym, że ludzie nie potrafią zmienić zdania albo odejść z dyskusji kiedy nie mają argumentów.
Tutaj nie chodzi o brak argumentów, ale o to, że w rozmowie z Tobą nie da się ich wymienić. Wszelkie racje przypisujesz sobie- inne nie mają prawa bytu...
Na zawsze razem... :*

Podpisano:Twój Crohn :flowers:

Aktualnie: Szczęśliwsza, bo krótsza :smile: + Methypred 8 mg na jelita, Humira na stawy.
W planach : Realizacja punktu 2 :E

1. 19.11.2012- hemikolektomia prawostronna metodą laparoskopową :D
2. Normalne życie...
3. ZZSK mam, ale nikomu nie oddam :razz:

Awatar użytkownika
Baby
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: 30 mar 2011, 12:19
Choroba: mikroskopowe zap. j.
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: Baby » 07 kwie 2013, 22:25

Torvik pisze:Rozmowa z Corleone według mnie przebiega zawsze według schematu:
na polu pasie się się koń. Wszyscy się z tym zgadzają, ale Corleone upiera się, że to krowa. Jeśli ktoś wskaże, że zwierzę nie ma wymion, rogów i jest nieparzystokopytne Corleone będzie z uporem godnym lepszej sprawy wskazywał, że z faktu, że pasie się na polu i jest na łańcuchu niezbicie wynika, że to coś to krowa.A, że jest inteligentny to dyskusja może być ciekawa, można poćwiczyć umiejętność argumentacji. Ale jego i tak do niczego nie przekonasz - w końcu jeśli coś jest przyjęte przez większość automatycznie jest nieprawdziwe (patrz: sygnatura).
:razz:
,,Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie." Gandhi
,,Jeśli życie rzuca Ci kłody pod nogi - zrób sobie z nich tratwę."

pupa22
Początkujący ✽✽
Posty: 131
Rejestracja: 18 paź 2008, 08:56
Choroba: IBS
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: pupa22 » 07 kwie 2013, 23:56

Sorry inteligencji jego nie widzę... Chyba, że inteligencją nazywamy pisanie w co drugim słowie "lewicowiec" lub jakieś inne bzdury...
A co do argumentów hymmm... odwoływałem się do literatury a to, że ktoś jest nie oczytany to nie moja wina... Nie czuje się w obowiązku przytaczać słów konkretnej osoby... jakby był tak inteligentny to by sam poszukał i może otworzył swoje horyzonty na inne poglądy a nie swoją "prawdę objawioną".
Czytasz czasem co sam piszesz?
Największe autorytety nazywasz lewakami... Sic!
Próbujesz mnie obrażać? Sweet! Ograniczony jesteś!
Nazywając ciebie homofobem nie obraziłem a stwierdziłem fakt! To widać w każdym Twoim poście... walczysz jak sam napisałem z wiatrakami... Zachowaj te swoje denne opinie dla siebie!
Travik masz racje opłaca się dawać argumenty pod warunkiem, że ktoś je zrozumie a nie będzie pisał o swojej "prawdzie objawionej".
Napisałeś, że nie potrafię podać żadnych racjonalnych argumentów? Ta podanie książki naukowej gdzie studenci medycyny/psychologi się uczą nie jest żadnym argumentem? haha dobre, żyj dalej w swoim schizofrenicznym świecie!
Głupoty to Ty piszesz niezłe! Bezpłodność nie stanowi zagrożenia jak takiego tak? Samo w sobie nie ale determinuje smutek a w konsekwencji depresje i rozpad związku czego konsekwencją są poważne zaburzenia psychiczne włącznie z samobójstwem. Teraz pewnie napiszesz "A co ma do rzeczy samobójstwo?" hahaha
Słodko, wiesz co? już nawet mi się Ciebie obrażać nie chce... Wystarczy, że ktokolwiek ma inna opinie od ciebie nazywasz go "lewakiem". Udajesz inteligentnego a tak na prawdę przeraża Ciebie myśl, że ktoś inny może być bardziej oczytany, mądrzejszy a zwyczajnie w świecie grasz nonkonformistę który na przemiennie używa dwóch słów "Lobby" oraz "lewak"...
cyt. słownik języka polskiego "Lewak - zwolennik, wyznawca skrajnie lewicowych poglądów i radykalnych metod działania"
"Lewica - określenie o rodowodzie parlamentarnym od miejsc po lewej stronie, zajmowanych przez posłów partii konserwatywnych, zachowawczych; obecnie w Polsce synonim partii i ugrupowań postkomunistycznych i socjalistycznych"
Co ma twoje wyjaśnienie słowa "lewak" do tego co zacytowałem? Teraz powiesz za chwile pewnie, że słownik był zły lub coś podobnego hahaha
Wiesz jeśli uważasz, że jestem "lewakiem" to krzyż Ci na drogę. Możesz dalej mnie obrażać ale i tak nie dasz rady a wiesz dlaczego? Bo to co piszesz jest kompletną bzdurą. Żadne argumenty nie dochodzą do Ciebie oprócz Twoich własnych więc miejmy nadzieję tylko, że kiedyś zrozumiesz, że możesz się mylić i nie każdy kto ma inne poglądy od Twoich jest lewakiem... no ale cóż nadzieja matką głupich jak to powiadają... Nie truć się na kontrargumentacje bo to niskie i się tylko pogrążysz.

Awatar użytkownika
Mala_Mi
Aktywny ✽✽✽
Posty: 751
Rejestracja: 18 lut 2013, 22:54
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: Mala_Mi » 08 kwie 2013, 00:22

pupa22 pisze:Nie truć się
a czemu on się ma truć? :lol: Panie Wielce Oczytany :lol:

Żaneta
Początkujący ✽✽
Posty: 124
Rejestracja: 28 maja 2012, 22:56
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Knurów

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: Żaneta » 08 kwie 2013, 07:18

Bardzo źle czyta się ten wątek. Zamiast dyskusji-pyskówka, zamiast argumentów- wyśmiewanie i wyzywanie się nawzajem. Wystarczy, żeby wzajemnie się szanować i już rozmowa trzyma jakiś poziom, a tak...mało kto zapamięta argumenty obu stron, pozostanie niesmak, a chyba nie o to chodzi. Naprawdę ktoś, kto ma inne zdanie musi być lewakiem/homofobem/głupkiem/osobą zacofaną ? Za dużo złych emocji, a za mało merytorycznych argumentów.

Spróbuję się wypowiedzieć i ja, może nie zostanę zlinczowana:P
Argument, że homoseksualizm wywodzi się ze złych wzorców i niewłaściwego wychowania nie przemawia do mnie. Bo co w sytuacji, gdy jest np.dwóch braci, tak samo wychowywanych, obracających się w tym samym towarzystwie itp. Jeden z nich jest homo, drugi hetero. Nie sądzę też, że preferencja sexualna jest kwestią wyboru i można ją ot tak zmienić. Podobają mi się mężczyźni/kobiety, podniecają mnie, chcę z nim/nią być, stworzyć związek/rodzinę, itd, a nie że sobie postanowię-od dziś jestem homo, lub też "popróbuję co mi bardziej odpowiada". Nawet jak homoseksualizm stanie się obowiązkowy to ja i tak będę hetero, bo taka się urodziłam, takie mam preferencje i basta.
A teraz personalnie do Corleone- mógłbyś sprecyzować co oznacza słowo "lewak" ? Bo bez tego w tej dyskusji nie posuniemy się zbyt daleko, zbyt wiele jest interpretacji tego słowa.
:)

Awatar użytkownika
ewa1325
Początkujący ✽✽
Posty: 113
Rejestracja: 15 sty 2013, 08:42
Choroba: CD
województwo: zachodniopomorskie
miasto: Koszalin
Lokalizacja: wybrzeże

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: ewa1325 » 08 kwie 2013, 16:15

Mala_Mi pisze:
ewa1325 pisze:Boże Corleone ale Ty jestes zacofany :(
Nie Corleone, a ludzie...

Nie wiem jak ludzie ale Corleone to na pewno:(

poprawiłam cytowanie
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2013, 08:12 przez ewa1325, łącznie zmieniany 1 raz.

pupa22
Początkujący ✽✽
Posty: 131
Rejestracja: 18 paź 2008, 08:56
Choroba: IBS
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: pupa22 » 08 kwie 2013, 19:12

Wypowiadając swoje zdanie nikogo nie obrażałem a Twoja wypowiedz :
"Są też przypadki wyleczenia homoseksualizmu dzięki psychoterapii więc nie rób ludziom wody z mózgu takimi informacjami nie mającymi potwierdzania w rzeczywistości." była ewidentna próbą obrażenia mnie!
Po za tym podałem Tobie źródła czyli książkę oraz wykład z panią doktor nauk medycznych która o tym mówiła, a to że nie chcesz tam zajrzeć (przynajmniej do książki) a jeśli chodzi o wykłady to podstawową zasadą lekarską jest "Przede wszystkim nie szkodzić" więc gdyby to nie miało potwierdzenia naukowego to by sama z siebie nie powiedziała o tym omawiając funkcjonowanie mózgu.
Wiesz c jest przykre? to, że Ty nadal uważasz się za najmądrzejszego. Sam fakt tego świadczy już o tym, że nie jesteś. Nigdzie tu nie napisałem, że się nie mylę, pewnie i tak nie uwierzysz mi w to co teraz napiszę ale to już Twoja sprawa i problem... potrafię przyznać się do błędu lub komuś rację pod warunkiem, że nie przekona do swoich racji racjonalnymi argumentami nie używając w co drugim słowie "lobby" na przemian z "lewak".
Jest wiele osób mądrzejszych niż ja i nie wstydzę się tego powiedzieć aczkolwiek Ty do nich nie należysz. Jedyne co w każdym Twoim poście można odnaleźć to agresję, która w moim pierwszym poście nie było w ogóle... wyraziłem swoje zdanie o zdrowotnych aspektach seksu analnego oraz tego, że homoseksualizm nie jest patologią (gdyby był, wpisali by go do DSM) bez względu na okoliczności w jakich to zaszło. Więc wyraziłem opinię, że jest to fakt medyczny, że nie traktują tego lekarze jako choroby. Gdyby tak traktowali to nadal byśmy ich zamykali i leczyli a tak nie jest bez względu na to co o tym uważasz.
Zwróć uwagę, że duża większość osób tu piszących raczej atakowało Ciebie i Twój stosunek a nawet jeśli nie atakowali to wyrażali opinię, że się z Tobą nie zgadzają.
Dysonans poznawczy? Słodko, to co zrobiłem raczej jest objawy normalnej reakcji... jeśli ktoś mnie atakuje to się bronie (zaatakowałeś mnie już w pierwszym poście)
Ponadto: "Nie mogę dać żyć innym jeśli te osoby wypowiadają szkodliwe społecznie poglądy. Taką dezinformację należy tępić w zarodku. Nie chodzi mi o homoseksualistów tylko właśnie o lewactwo, którego niestety jest coraz więcej. "
Sugerujesz w nim po 1. to co pisze komuś szkodzi, co nie jest prawdą gdyż obiektywnie nikogo nie namawiam do homoseksualizmu a zwyczajnie pozwalam im, żyć bez oceny ich moralności i tego co robią w domu. Daję im wolność wyboru i sam z tej wolności korzystam wypowiadając swoją opinię (Prawnie legalne)
Po drugie sugerujesz, że jestem lewakiem chodź mniej sugestywnie niż w innych postach...
Więc kto tu kogo atakuje?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Seks”