CD a homoseksualizm

Rozmowy, pytania na ten temat.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Żaneta
Początkujący ✽✽
Posty: 124
Rejestracja: 28 maja 2012, 22:56
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Knurów

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: Żaneta » 08 kwie 2013, 19:22

Corleone, potwierdzam, dyskusja z Tobą na pw jest owocna. Ale teraz to zupełnie inny Ty :cry: Skoro nie Ty zaczynasz pyskówki, to po co dajesz się sprowokować i jednak dajesz się sprowadzać na "ich" poziom ?? Jeden zacznie, drugi pociągnie, trzecia dołoży i z fajnego chociaż kontrowersyjnego tematu robi się totalna :cenzura: .

Wracając do tematu. Jako matka wychowuję swoje dzieci jednakowo, wprawdzie mam syna i córkę, ale kocham je tak samo mocno, staram się wpajać im te same wzorce, wymagam od nich tyle samo. Jak sam stwierdziłeś, mimo to każdy z rodzeństwa jest inny i jasne, że tak jest. To właśnie ta "inność" sprawia, że jeden brat zostaje lekarzem, siostra ekspedientką, a najmłodszy brat księdzem. Tak samo dwoje z nich może być hetero, a jedno homo, albo odwrotnie. Gdyby to było takie proste i zależało tylko od wychowania i środowiska...Podam Ci za przykład mojego męża. Miał kiepskie dzieciństwo, ojciec pił, bił Jego, mamę, siostrę. Żyli w sumie w biedzie, ojciec przepijał prawie wszystko. W Jego bloku mieszkało jeszcze dwóch chłopaków w podobnej sytuacji. Teraz mój mąż ma rodzinę, pracuje, czasem spożywa alkohol, ale nie jest alkoholikiem, jak to się mówi wyszedł na ludzi. Jeden z kolegów o których wspomniałam wcześniej ma na koncie kila wyroków, drugi założył rodzinę, ale alkohol okazał się ważniejszy i obecnie jest w kiepskiej formie. Czyli mimo podobnego środowiska, wychowania, każdy wybiera w pewnym momencie swoją drogę w życiu.
Strasznie mnie korci, żeby wypowiedzieć się na temat ludzi, których nazywasz lewakami...ale nie chcę zaśmiecać tego wątku, bo wystarczająco wiele spraw luźno związanych z tematem(albo w ogóle z nim nie związanych) zostało tu poruszonych.
Jeszcze tylko jedno zdanie, dla ścisłości, homoseksualistom należy się tolerancja, ale też zauważam wzrost roszczeniowej postawy w tym środowisku i to już mniej mi się podoba.
:)

Awatar użytkownika
ewa1325
Początkujący ✽✽
Posty: 113
Rejestracja: 15 sty 2013, 08:42
Choroba: CD
województwo: zachodniopomorskie
miasto: Koszalin
Lokalizacja: wybrzeże

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: ewa1325 » 08 kwie 2013, 19:51

magdalene pisze:
Żaneta pisze:Corleone, potwierdzam, dyskusja z Tobą na pw jest owocna. Ale teraz to zupełnie inny Ty :cry:
Podobnie na żywo - twarzą w twarz jest naprawdę ok, a wirtualnie to jakby pisała zupełnie inna osoba.
Czyli na żywo to fajny gość tylko w necie :evil:

pupa22
Początkujący ✽✽
Posty: 131
Rejestracja: 18 paź 2008, 08:56
Choroba: IBS
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: pupa22 » 08 kwie 2013, 19:57

Widzisz tu się znowu pojawia problem, gdyż to Ty nie widzisz argumentów. Do niczego się nie przyznawałem więc nie manipuluj informacjami na swoją korzyść. Nie nazywaj mnie lewakiem bo to ubliża mi. Nigdzie nie napisałem tego kim jestem więc więc nie opiniuj bo Ci to nie wychodzi. Poza tym to co napisałem to zwykła analiza tego co piszesz a nie doszukiwanie się, może zwyczajnie sam sobie nie uświadamiasz tego jakie masz uczucia podszyte pod wypowiedziami
Każda wypowiedz? To czemu w innych tematach potrafię dyskutować oraz z innymi osobami w tym temacie się nie kłócę oprócz Ciebie?
Twoja wypowiedz odnośnie inteligencji: A to, że nie widzisz inteligencji osoby mądrzejszej od siebie to nic dziwnego. Będąc na niższym poziomie ciężko ogarnąć ten wyższy." Ta wypowiedź ewidentnie świadczy o tym, że uważasz się, za nie wiadomo kogo.
To Tobie dwie osoby napisały, że piszesz o "prawdzie objawionej".
Argumentów to nie zmieni? WHO w 1971 roku skreśliło homoseksualizm z zaburzeń a wpisało jako naturalną orientacje. Nie ma o czym dyskutować... nie jest to zaburzenie i tyle.

Chciałbyś! Na żywo byś, ze mną nie wytrzymał ani minuty!
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2013, 20:02 przez pupa22, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Natuśka
Ekspert ✿✿
Posty: 5135
Rejestracja: 29 kwie 2009, 12:58
Choroba: CD
województwo: małopolskie
miasto: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: Natuśka » 08 kwie 2013, 19:58

Corleone pisze:A to dlatego, że na żywo gdyby już doszło do dyskusji na taki temat to nikt by mi nie próbował wmówić takiego absurdu jak to, że mam przeczytać książkę żeby móc dyskutować na dany temat itd. Podczas rozmowy taki pupa22 siedziałby cicho więc bym się z nim nie kłócił.
Corleone, widzę, że ratujesz się jak możesz :p

Ale sam zauważ, że spora część osób na Forum ma podobne zdanie na temat Twoich wypowiedzi tutaj. Nie zastanawiałeś się nad tym, dlaczego tak jest?
Wszystko odwracasz w ten sposób, że problem leży w tej drugiej osobie, a nie w Tobie...
Na zawsze razem... :*

Podpisano:Twój Crohn :flowers:

Aktualnie: Szczęśliwsza, bo krótsza :smile: + Methypred 8 mg na jelita, Humira na stawy.
W planach : Realizacja punktu 2 :E

1. 19.11.2012- hemikolektomia prawostronna metodą laparoskopową :D
2. Normalne życie...
3. ZZSK mam, ale nikomu nie oddam :razz:

Żaneta
Początkujący ✽✽
Posty: 124
Rejestracja: 28 maja 2012, 22:56
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Knurów

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: Żaneta » 08 kwie 2013, 20:10

Tak, Corleone, może niefortunnie się wyraziłam, w naturalny sposób toleruję homoseksualizm i homoseksualistów. Teraz w porządku ?
Dokładnie to miałam na myśli, może niezbyt ściśle się wyraziłam, a może Ty szukałeś w tym zdaniu drugiego dna i je znalazłeś. Próbuję zwrócić Twoją uwagę, że każde zdanie można zinterpretować inaczej niż autor miał na myśli :roll: A na tematy kontrowersyjne powinno się dyskutować tym bardziej kulturalnie, bo sam temat jest ciężki, po co go jeszcze obciążać dodatkowo obrzucając się błotem.
:)

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: Mamcia » 08 kwie 2013, 20:36

"Nie mogę dać żyć innym jeśli te osoby wypowiadają szkodliwe społecznie poglądy. Taką dezinformację należy tępić w zarodku. "
Z punktu wiedzenia prawa to co napisałeś jest karalne.
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2013, 21:45 przez Mamcia, łącznie zmieniany 1 raz.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

pupa22
Początkujący ✽✽
Posty: 131
Rejestracja: 18 paź 2008, 08:56
Choroba: IBS
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: pupa22 » 08 kwie 2013, 20:43

Mogę go zaskarżyć?!:D Dobre muszę się dowiedzieć jak to z tym leci prawnie... dobrze, że o tym wspomniałaś! Dziękuję:):):):):)

pupa22
Początkujący ✽✽
Posty: 131
Rejestracja: 18 paź 2008, 08:56
Choroba: IBS
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: pupa22 » 08 kwie 2013, 20:47

Tak, uparty jestem! :)

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: tom-as » 08 kwie 2013, 21:48

Corleone pisze:na żywo gdyby już doszło do dyskusji na taki temat to nikt by mi nie próbował wmówić takiego absurdu jak to, że mam przeczytać książkę żeby móc dyskutować na dany temat itd.
o ile mnie pamięć nie myli jakiś czas temu sam odsyłałeś do książek by poznać/zrozumieć prawdę (czy coś). O ezoteryczne książki chodziło. :-)

szło to jakoś tak
Naobie pisze:W takim razie nie wierzysz w prawo przyciągania (albo go nie rozumiesz) najpierw piszesz że możesz dzięki temu coś osiągnąć a potem że jednak nie do końca to. Skoro jesteś w stanie przyciągnąć 'małe, nieważne rzeczy' to co stoi na przeszkodzie by wykorzystać to do rzeczy dużych, ważnych a może i najważniejszych w życiu hmm?
Corleone pisze:W filmie sekret nie pokazali dobrze prawa przyciągania. Na tej zasadzie to każdy miałby to co chce. Na przeszkodzie stoi pojęcie ważności. Jeśli chcesz konkretnie o tym poczytać to wyślę Ci na priv konkretnych autorów, którzy o tym pisali.
czy mam rozumieć, że Twój argument to "pojęcie ważności" i odesłanie do książek? :-)




A na koniec show ;-)
pupa22 pisze:Zwróć uwagę, że duża większość osób tu piszących raczej atakowało Ciebie i Twój stosunek a nawet jeśli nie atakowali to wyrażali opinię, że się z Tobą nie zgadzają.
Corleone pisze:Z tego co widzę to jednak nie. Przejrzyj jeszcze raz te posty.
sprawdźmy :-)

pupa22 vs. Corleone
Natuśka pisze:Co do psychoterapii mającej wyleczyć z homoseksualizmu to... przychyliłabym się do opinii Corleone
1 - 0
ewa1325 pisze:Boże Corleone ale Ty jestes zacofany
1 - 1
Ania406 pisze:a co wątek w tym zakresie, tam Twoje posty. Żyj i daj żyć innym.
1 - 2

W odniesieniu do "gola" powyżej
ewa1325 pisze:też tak myślę
1 - 3
deth pisze:a tu znów wzmacniasz swoją wypowiedź, porównaniem do patologii. Czynisz innym z tego zarzut, a samemu nie widzisz w tym nic złego - takie słowo zawsze używasz, chyba na "r"
1 - 4
Mala_Mi pisze:Nie Corleone, a ludzie...
2 - 4
loczek pisze:to jeszcze nic nie znaczy, jeśli wiesz w jakich okolicznościach się to stało.
3 - 4
Raysha pisze:Mylisz się. Wstyd mi prędzej za Ciebie, że jesteś tak zacofany, zaściankowy i homofobiczny.
3 - 5
Egzistenz pisze:Corleone Ty się chyba cholera jasna zapominasz. Nazywanie kogoś LEWAKIEM to już obraza.
3 - 6
Natuśka pisze:Corleone , daj sobie na wstrzymanie
3 - 7
Torvik pisze:Masz publikacje naukowe potwierdzające Twój punkt widzenia? Bo jak wymagasz czegoś od innych to wymagaj też od siebie
4 - 7
Raysha pisze:Poza tym uważam, że z Tobą dyskusja jest bezsensowna.
4 - 8
Torvik pisze:Raczej nie teorie spiskowe - ale z tą prawdą objawioną trafiłaś w punkt
4 - 9
magda281 pisze:dokładnie tak -dlatego proponuję zignorowanie szanownego kolegi
4 - 10
Torvik pisze:NIE ! Od ponad dwustu lat jest w naszym kręgu cywilizacyjnym przyjęte, że każdy człowiek ma godność wynikającą z faktu bycia człowiekiem. Poglądy, nawet Tobie niesympatyczne nie mają na to wpływu.
4 - 11
Natuśka pisze:Corleone, tu już zaczynasz przesadzać i to grubo przesadzać
4 - 12
Zenobius pisze:wez zejdz na poziom ludzi z ktorymi gadasz a nie uwazaj sie ponad nich, bo nawet gdybys mial racje (ja sie akurat z Toba nie zgadzam) to nikogo nie przekonasz w ten sposob.
4 - 13
Żaneta pisze:Corleone, potwierdzam, dyskusja z Tobą na pw jest owocna. Ale teraz to zupełnie inny Ty
4 - 14

Zatem więcej negantynych punktów otrzymał Corleone. Wniosek z tego taki, że źle widzi :P

pupa22
Początkujący ✽✽
Posty: 131
Rejestracja: 18 paź 2008, 08:56
Choroba: IBS
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: pupa22 » 08 kwie 2013, 21:51

1. Pomówienie
2. Nietolerancje
No i pewnie parę innych rzeczy by się znalazło...
A co jesteśmy w podstawówce, że się obrazisz... Po prostu walczę na swój sposób z Tobą...
Nie jesteś dla mnie autorytetem więc nie mam wobec Ciebie skrupułów. Hahaha dobre mówisz o rozmowie na poziome? A jaki sam reprezentujesz? Wypowiedzi twoje podchodzą pod paragraf więc nie mamy o czym rozmawiać.
Wiesz co masz pecha... bo jestem bardzo uparty...
Konfidentem? Jeszcze nic nie napisałem na Ciebie, zawsze wydawało mi się że prawo jest po to aby je przestrzegać.
Nazywać kogoś po imieniu możesz u siebie w domu, a według prawa jeśli nie masz dowodów na to, że należę do jakiejkolwiek organizacji lub się z nią utożsamiam to jest to pomówienie które jest karane. Nie wiedziałeś tego?

Awatar użytkownika
Mala_Mi
Aktywny ✽✽✽
Posty: 751
Rejestracja: 18 lut 2013, 22:54
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: Mala_Mi » 08 kwie 2013, 21:56

tom-as,
podliczyłeś to co niektórzy pisali po 2 razy i ludzi, którzy nie pisali o tym co Corleone pisze, tylko o formie w jakiej pisze...
29 września 2012r. - pierwszy objaw
24 października 2012r. - diagnoza CU
30 listopada 2012r. - resekcja jelita grubego, wyłonienie ileostomii
17 grudnia 2012r. - reoperacja z powodu ropnia w miednicy mniejszej, usuwanie zrostów
29 kwietnia 2013r. - operacja z powodu niedrożności jelita cienkiego spowodowana licznymi zrostami

Co dalej nie wiem, ale mam dość :(

W przyszłości planowane wytworzenie j-poucha.

Awatar użytkownika
Natuśka
Ekspert ✿✿
Posty: 5135
Rejestracja: 29 kwie 2009, 12:58
Choroba: CD
województwo: małopolskie
miasto: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: Natuśka » 08 kwie 2013, 21:58

Wydaje mi się, że zrobił się "mały" OT, robimy psychoanalizę Corleone, totalnie zbaczamy z tematu, a wypowiedzi coraz mniej znaczące...

Może jakiś porządek? :gwizd:
A może nieee... Może mi się tylko tak wydaje- zignorujcie mnie jeśli tak jest, bo ostatnio mam wrażenie, ze głupoty wypisuję :neutral:
Na zawsze razem... :*

Podpisano:Twój Crohn :flowers:

Aktualnie: Szczęśliwsza, bo krótsza :smile: + Methypred 8 mg na jelita, Humira na stawy.
W planach : Realizacja punktu 2 :E

1. 19.11.2012- hemikolektomia prawostronna metodą laparoskopową :D
2. Normalne życie...
3. ZZSK mam, ale nikomu nie oddam :razz:

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: tom-as » 08 kwie 2013, 22:08

Mala_Mi, leciałem po kolei z postami. Nie bierz tego tak znów na serio ;-) Zawsze możesz też swoje podliczenie zrobić :-)

--edit--
Natuśka pisze:Może jakiś porządek?
jasne że tak, ale jak temat lekko ostygnie. to tak by modom było łatwiej ;-)

pupa22
Początkujący ✽✽
Posty: 131
Rejestracja: 18 paź 2008, 08:56
Choroba: IBS
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: pupa22 » 08 kwie 2013, 22:11

pupa22 a ja myslalem, ze forum jest od dyskusji a nie walki. Walczyc to moga koguty ;-)
Jeśli jest z kim to masz rację:)
Nie robiąc edycji poprzedniego postu. Mam nadzieję, że masz honor i dotrzymasz obiecanego słowa.

Dżordż
Aktywny ✽✽✽
Posty: 635
Rejestracja: 09 lut 2011, 18:54
Choroba: osoba zainteresowana
województwo: lubelskie
Lokalizacja: lubelskie

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: Dżordż » 08 kwie 2013, 22:40

Pupa22 jak już będziesz lekarzem, to zalecaj sex analny swoim pacjentom w ramach prewencji raka prostaty.Corleone nic nie poradzisz że świat zmierza w kierunku ''sodomy i gomory'' a większość ludzi jest zwyczajnie głupia. I nie ważne czy to prof n med czy prosty robotnik.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Seks”