CD a homoseksualizm

Rozmowy, pytania na ten temat.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
BMX
Debiutant ✽
Posty: 9
Rejestracja: 27 lip 2009, 14:47
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: BMX » 02 sty 2011, 21:39

Witam Cię i zapewniam że nie jesteś jedyną osobą homoseksualną z NZJ na świecie, ani w Polsce ani pewnie w swoim mieście :-)

Nie informowałem swojego lekarza o swojej orientacji seksualnej, chociaż przeszło mi to przez myśl. Z punktu widzenia mojej orientacji seksualnej, jedyną istotną kwestią w konteksię NZJ był seks analny - możlwość wpływu na moj stan zdrowia. Gdy choroba w moim przypadku została zdiagnozowana, nie miałem jeszcze żadnych dośwadczeń w seksie analnym. Doszedłem do wniosku że samo fantazjowanie na ten temat raczej nie było w stanie spowodować mojej choroby ;-) i n ie poruszałem tej sprawy z lekarzem. Po jakimś czasie aktuana dla mnie stała się kwestia wpływu tego typu aktywności "na żywo" na jej rozwój.

Chciałem na ten temat porozmawiac z moim lekarzem, natomiast z biegiem lat, po wielu wizytach, troche bardziej poznaliśmy się - jest to osoba o ultra-prawicowych poglądach, ktorego bohaterem nadodowym jest Roman Giertych, a inni Polacy to "etniczni żydzi" - jest to oczywiście okreslenie pejoratywne. Moje wizyty u niego trawja po mniej wiecej godzinie, podczas ktorej samo badanie trwa 10 min a kolejne 50 min to deliberowanie jak to PiS zalatwił LPR i że Radio Maryja jest jedynym wiarygodnym medium. Dla mnie jest to poniekąd interesujące doświadczenie, bo wogole nie mam kontaktu z ludzmi o takich poglądach, natomiast nigdy nie zdecydowałbym się porozmawiać z nim chorobie w konteskie orientacji homoseksualnej. On nie byłby w stanie nic mi poradzić. Nie zdziwiłbym się gdyby po takim wyznaniu spróbował mnie otruć ;-)

Czy choroba wpływa na mój styl życią? - w zakresie aktywności seksualnej - tak. W okresie zaostrzenia choroby seks analny jest dla mnie praktycznie niemożliwy. Jest to ogromna motywacja do stosowania się do zalecień lekarza, bo zdarzało mi się że pod kilku miesiącach remisji nie byłem wystarczająco systematyczny w braniu lekarstw, lub nawet zarzucałem leczenie i po kolejnych kilku miesiacach zaostrzenie wracało.

Awatar użytkownika
magda281
Znawca ❃❃
Posty: 2474
Rejestracja: 20 gru 2007, 11:55
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: okolice warszawy

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: magda281 » 02 sty 2011, 23:44

BMX, no nie wiem co by tu poradzić -może zmień lekarza :) nowy może będzie bardziej otwarty na rozmowy w tym temacie :)
Kto nadzieje w innych pokłada,celu nie osiąga.

BMX
Debiutant ✽
Posty: 9
Rejestracja: 27 lip 2009, 14:47
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: BMX » 03 sty 2011, 12:05

magda281 pisze:BMX, no nie wiem co by tu poradzić -może zmień lekarza :) nowy może będzie bardziej otwarty na rozmowy w tym temacie :)
magda281 oczywiście zmiana lekarza przeszła mi przez myśl, ale kwestia rozmowy na ten temat nie jest na razie nagląca, biorąc pod uwage ze ok ponad roku jestem w remisji, a poglądy mojego lekarza na świat rozpatruję raczej w kategoriach humorystycznych :-)

Awatar użytkownika
magda281
Znawca ❃❃
Posty: 2474
Rejestracja: 20 gru 2007, 11:55
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: okolice warszawy

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: magda281 » 03 sty 2011, 12:28

no tak ale remisja remisją, ale dobrze by było abyś jednak porozmawiał z lekarzem o tych sprawach :)
Kto nadzieje w innych pokłada,celu nie osiąga.

Awatar użytkownika
Coralie
Aktywny ✽✽✽
Posty: 535
Rejestracja: 12 lip 2010, 16:23
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: pomorskie
Lokalizacja: z piekła

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: Coralie » 03 sty 2011, 13:39

Może nie warto od razu zmieniać lekarza, jeśli dobrze prowadzi leczenie, tylko w tej jednej kwestii zasięgnąć porady innego :) Zmiana lekarza, który dobrze leczy to zawsze duże ryzyko a ta sprawa chyba nie wymaga jakichś regularnych konsultacji ;)
New beginning :)

Awatar użytkownika
lidkabarcelona
Początkujący ✽✽
Posty: 71
Rejestracja: 22 lut 2011, 09:56
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: lidkabarcelona » 25 lut 2011, 20:53

Mój doktor Michał podczas jednej z wizyt, przestrzegał mnie przed seksem analnym.
Jako posiadaczka pochwy,a wiec alternatywy nie przejęłam się bo akurat seks analny mnie nie rajcuje. Przypuszczam, że faktycznie umiejscowienie kroniszcza ma tutaj znaczenie.
Ja Ci radzę jednak zapytać lekarza jak się sprawa przedstawia akurat w Twoim przypadku.
I trzymam kciuki :)

pupa22
Początkujący ✽✽
Posty: 131
Rejestracja: 18 paź 2008, 08:56
Choroba: IBS
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: pupa22 » 07 kwie 2013, 00:24

Z tego co się nauczyłem to seks analny a raczej nie sam sax analny sam a masaż prostaty powoduje, że mężczyźni który to robią nie mają problemów z prostatą a co za tym idzie, w chodzeniem do toalety aby się wysiusiać i zmniejsza prawdopodobieństwo raka prostaty. Przyjemność takich doznań nie determinuje homoseksualizmu za który odpowiada budowa mózgu (nie patologiczna aczkolwiek struktura mózgu) a fizjologia... jak już wcześniej pisali duża ilość zakończeń nerwowych... U kobiet sex przez "pupę" wiąże się z podrażnianiem punktu G który powoduje orgazm a u mężczyzn prostaty. Obawy o homoseksualizm wiążą się tylko w kwestii kulturowej a nie norm medycznych gdyż one mówią, że jest to normalne zachowanie w strefie erogennej, pod warunkiem akceptacji obydwojga partnerów lub jednego partnera w przypadku autostymulacji analnej. Nie widzę w tych praktykach nic złego... a jeśli chodzi o chorobę to wydaje mi się, że to kwestia gdzie jest choroba oraz rozmowy z lekarzem odnośnie tego jak zachować bezpieczeństwo. Lepiej spytać zaufanego lekarza, niż się martwić.

pupa22
Początkujący ✽✽
Posty: 131
Rejestracja: 18 paź 2008, 08:56
Choroba: IBS
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: pupa22 » 07 kwie 2013, 08:02

Tu się mylisz... Chodżby Lew-Starowicz "Podstawy seksuologii"
Z zajęc fizjologii z doktorek nauk medycznych z Akademii Medycznej...
Poza tym to ty nie rób ludziom wody z mózgu gdyż, żadna psychoterapia się tym nie zajmuję, jedyne czym się zajmuje to wtedy kiedy to kogoś krzywdzi np. w przypadku pedofilii, w takim przypadku szuka psychoterapeuta alternatywnych rozwiązań aby były porównywalnie przyjemne i akceptowane społecznie.
Nie wypowiadaj się na temat na który nie masz zielonego pojęcia!
Poza tym fakt, że w DSM nie ma już homoseksualizmu jako choroby o czymś świadczy!

Awatar użytkownika
Natuśka
Ekspert ✿✿
Posty: 5135
Rejestracja: 29 kwie 2009, 12:58
Choroba: CD
województwo: małopolskie
miasto: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: Natuśka » 07 kwie 2013, 08:16

Corleone pisze:Nie wiem po co nas o tym informujesz bo to, że nie widzisz w tym nic złego to nie znaczy, że nie ma w tym nic złego.
No cóż Corleone... Jak na forum internetowe przystało- każdy wyraża swoją opinię :p
Nic nie zmienisz :wink:

Co do psychoterapii mającej wyleczyć z homoseksualizmu to... przychyliłabym się do opinii Corleone, lecz nie jestem w stanie przytoczyć, gdzie o tym czytałam, wiem jedynie, że było to w wersji papierowej :p
Na zawsze razem... :*

Podpisano:Twój Crohn :flowers:

Aktualnie: Szczęśliwsza, bo krótsza :smile: + Methypred 8 mg na jelita, Humira na stawy.
W planach : Realizacja punktu 2 :E

1. 19.11.2012- hemikolektomia prawostronna metodą laparoskopową :D
2. Normalne życie...
3. ZZSK mam, ale nikomu nie oddam :razz:

Awatar użytkownika
ewa1325
Początkujący ✽✽
Posty: 113
Rejestracja: 15 sty 2013, 08:42
Choroba: CD
województwo: zachodniopomorskie
miasto: Koszalin
Lokalizacja: wybrzeże

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: ewa1325 » 07 kwie 2013, 08:24

Boże Corleone ale Ty jestes zacofany :(
Be happy

Awatar użytkownika
Ania406
Doświadczony ❃
Posty: 1354
Rejestracja: 02 cze 2008, 23:22
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Znienacka

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: Ania406 » 07 kwie 2013, 10:48

Corleone, używasz słowa "lewacki" w każdym poście - obsess much?
Wyrażasz swoją opinię, a nie prawdę objawioną. Jak ustaliliśmy wczoraj w innym temacie "to, że Ty tak uważasz, to nie znaczy, że taka jest rzeczywistość". Kwestia podejścia. Nie pasuje Ci ten temat, to się nie udzielaj, bo jeszcze niedawno pisałeś jak Cię to brzydzi (seks analny, homoseksualizm) a co wątek w tym zakresie, tam Twoje posty. Żyj i daj żyć innym.
Care for life and physical health, with due regard for the needs of others and the common good, is concomitant with respect for human dignity.

Awatar użytkownika
ewa1325
Początkujący ✽✽
Posty: 113
Rejestracja: 15 sty 2013, 08:42
Choroba: CD
województwo: zachodniopomorskie
miasto: Koszalin
Lokalizacja: wybrzeże

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: ewa1325 » 07 kwie 2013, 12:38

Ania406 pisze:Corleone, używasz słowa "lewacki" w każdym poście - obsess much?
Wyrażasz swoją opinię, a nie prawdę objawioną. Jak ustaliliśmy wczoraj w innym temacie "to, że Ty tak uważasz, to nie znaczy, że taka jest rzeczywistość". Kwestia podejścia. Nie pasuje Ci ten temat, to się nie udzielaj, bo jeszcze niedawno pisałeś jak Cię to brzydzi (seks analny, homoseksualizm) a co wątek w tym zakresie, tam Twoje posty. Żyj i daj żyć innym.
też tak myślę

Awatar użytkownika
deth
Mistrzunio ❃❃❃
Posty: 3130
Rejestracja: 02 lut 2011, 16:33
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Reda

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: deth » 07 kwie 2013, 13:55

oj jak to dobrze, że ktoś czuwa nad moją moralnością :roll: dobrze, że środowiska opiniotwórcze tłamszą w zarodku poglądy społecznie szkodliwe :lol:
Corleone pisze:Tak, świadczy o tym, że lewackie lobby zagłusza zdrowy rozsądek i naukowe podejście. Jak trzeba będzie to dla ich celów wykreślą pedofilię z listy chorób.
a tu znów wzmacniasz swoją wypowiedź, porównaniem do patologii. Czynisz innym z tego zarzut, a samemu nie widzisz w tym nic złego - takie słowo zawsze używasz, chyba na "r" :zastanawia:

Awatar użytkownika
Mala_Mi
Aktywny ✽✽✽
Posty: 751
Rejestracja: 18 lut 2013, 22:54
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: Mala_Mi » 07 kwie 2013, 14:02

ewa1325 pisze:Boże Corleone ale Ty jestes zacofany :(
Nie Corleone, a ludzie...

Ja do homoseksualistów nic nie mam, sama znam paru, ale propagowanie ich w mediach, pozwalanie na adoptowanie im dzieci itp to już przesada. To tak jakby w mediach promować np. pedofilię czy nekrofilię.

A co do tego, że homoseksualizm można wyleczyć, kiedyś o tym też słyszałam od pewnego psychologa... Mówił nawet że gdzieś jest taki ośrodek na dolnym śląsku i był jakiś psycholog który się tym zajmował z powodzeniem, ale niestety zmarł.

Awatar użytkownika
Slip
Początkujący ✽✽
Posty: 96
Rejestracja: 01 sie 2011, 22:34
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: Slip » 07 kwie 2013, 15:26

czy przypadkiem odświeżający temat post użytkownika pupa nie dotyczy tego, że sex analny może być całkiem spoko i nie koniecznie musi się wiązać z homoseksualizmem?

urozmaicenie loda poprzez włożenie palca, może być całkiem przyjemnym doświadczeniem i raczej da się to zrobić z kobietą. więc nie wiem po co tak zjeżdżać na homo temat. no chyba że taki był zamysł odświeżenia, ale ja tam widze raczej info o pozytywnym aspekcie analu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Seks”