Możliwości powiększenia penisa

Rozmowy, pytania na ten temat.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
karpaty
Debiutant ✽
Posty: 27
Rejestracja: 17 cze 2022, 09:25
Choroba: niesklasyfikowane NZJ u dziecka
województwo: lubelskie

Re: Możliwości powiększenia penisa

Post autor: karpaty » 17 cze 2022, 09:25

Operacja? Nie ma opcji Pewnie można sie na taki zabieg zapisać gdzieś za granicą ale w POlsce nie ma takiej opcji. Jest możlwosc ostrzyknięcia penisa kwasem hialuronowym ale ostatnio nawet wypowiadał się gostek na tym forum, który się na to zdecydował i nie byl zadowolony. Wacek powiekszył mu się w obwodzie ale nie było różnicy jesli chodzi o długość a na tym mu zależało najbardziej. Jesli chodzi o same penilarge to jak najbardziej. Brałem, efekt był. Tylko trzeba to brać regularnie i przez dluzszy czas.

karpaty
Debiutant ✽
Posty: 27
Rejestracja: 17 cze 2022, 09:25
Choroba: niesklasyfikowane NZJ u dziecka
województwo: lubelskie

Re: Możliwości powiększenia penisa

Post autor: karpaty » 20 cze 2022, 10:13

Minimum 3 miesiące. Dopiero po tym czasie zobaczysz efekty działania . W zasadzie to już coś widać po miesiącu, ale nie jest to ostateczne powiększenie. Na pewno będą lepsze erekcje, zdecydowanie mocniejsze. Czasami niekontrolowane (ale akurat to niekontrolowanie mija). U mnie członek powiększył się o 3m W obwodzie już mniej bo 2 cm ;) Rzecz jasna nie ma co oczekiwać, że CI się wacek powiększy o 8 cm jak to czasami reklamują. Żaden środek nie ma takiej mocy :P

dobosz
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2024, 12:54
Choroba: nie ustalono
województwo: mazowieckie
miasto: Warszawa

Re: Możliwości powiększenia penisa

Post autor: dobosz » 15 mar 2024, 12:59

podobny efekt i bezpieczniej można uzyskać tabletkami na przykład Maxorman, Neosize XL lub innymi z USA. Te pierwsze które wymieniłem można kupić w PL tamte trzeba sprowadzić.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Seks”