Wytrysk podczas ataku bólu

Rozmowy, pytania na ten temat.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Endrion
Debiutant ✽
Posty: 40
Rejestracja: 24 cze 2018, 19:24
Choroba: CU
województwo: podkarpackie

Wytrysk podczas ataku bólu

Post autor: Endrion » 10 sie 2018, 20:41

Przeszukałem Internet wzdłuż i wszerz jedyne co znalazłem to ból brzucha podczas wytrysku. U mnie problem jest odwrotny. Podczas mocnego ataku bólu, zdarza się, że dostaję pełnego wytrysku nasienia bez wzwodu. Czy jest ktoś kto ma podobny problem ? Nie ma większego problemu kiedy jestem w domu, gorzej kiedy jestem poza domem i wezmę niebieskie jeansy :/ wszystko widać

freeman
Debiutant ✽
Posty: 9
Rejestracja: 01 gru 2017, 19:39
Choroba: CU
województwo: małopolskie

Re: Wytrysk podczas ataku bólu

Post autor: freeman » 27 sie 2018, 08:09

Nie slyszalem o takim problemie. Mysle, ze warto wlozyc do majtek jakis material chlonny, np. wyciety kawalek pieluchy dla doroslych albo nawet podpaske (co zrobic, trzeba sobie radzic w prosty i tani sposob).
12 lat wyniszczającej walki z CU, w końcu 2 operacje i stomia = nowe życie :cool:

Endrion
Debiutant ✽
Posty: 40
Rejestracja: 24 cze 2018, 19:24
Choroba: CU
województwo: podkarpackie

Re: Wytrysk podczas ataku bólu

Post autor: Endrion » 27 sie 2018, 13:35

freeman pisze:
27 sie 2018, 08:09
Nie slyszalem o takim problemie. Mysle, ze warto wlozyc do majtek jakis material chlonny, np. wyciety kawalek pieluchy dla doroslych albo nawet podpaske (co zrobic, trzeba sobie radzic w prosty i tani sposob).
Ta, na pewno nie jest to głupi pomysł :) Tak czy inaczej myślałem, że znajdzie się ktoś kto chociaż słyszał o podobnym przypadku ale jak już po raz kolejny raz się przekonuje, ile organizmów tylko objawów tych nieszczęsnych chorób :oops:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Seks”