seks po operacji - ile czekaliście?

Rozmowy, pytania na ten temat.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
marcineii
Debiutant ✽
Posty: 47
Rejestracja: 21 paź 2009, 12:56
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: seks po operacji - ile czekaliście?

Post autor: marcineii » 09 kwie 2010, 21:57

Ja czekałem dokładnie 20 dni. Moja żona obawiała się, że coś może mi się stać ale wszystko było ok :jupi:

Laiti
Debiutant ✽
Posty: 26
Rejestracja: 08 maja 2014, 19:49
Choroba: CD
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Sulechów

Re: seks po operacji - ile czekaliście?

Post autor: Laiti » 17 maja 2014, 16:29

Ja czekałam jakoś niecałe dwa tygodnie. Ale nie wszystko było w porządku. Odczuwałam okropny ból, w dodatku byłam jakby spięta w środku, przez co seks był prawie niemożliwy. W dodatku tuż po stosunku pojawiła się dziwna zielonkawa wydzielina. Po tygodniu spróbowałam znowu i było tak samo. Wydzielina pojawiała się też na co dzień. Właściwie jestem miesiąc po operacji, nie wiem jak teraz będzie, mam wrażenie, że mi przechodzi. Wątpię, żeby jakąś rolę odgrywała tutaj psychika. Może operacja albo leki coś mi naruszyły?

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: seks po operacji - ile czekaliście?

Post autor: Mamcia » 17 maja 2014, 20:12

Laiti zgłoś się na kontrolę do gina-. Zielona wydzielina nie jest objawem normalnym. Po prostu trzeba sprawdzić czy wszystko jest OK. Okres postu zależy bardzo od zakresu operacji i procesu gojenia oraz od temperamentu. czasem temperament trzeba powstrzymać w imię rozsądku.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Posty: 7790
Rejestracja: 28 lis 2008, 13:48
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: wielkopolska- Leszno

Re: seks po operacji - ile czekaliście?

Post autor: obyty.z.cu » 17 maja 2014, 21:10

Laiti pisze:pojawiła się dziwna zielonkawa wydzielina.
Antybiotyki Stolce zielone albo mocz czerwonawo-brązowy
str 30 http://www.dansac.com.pl/files/material ... o_ileo.pdf
może tu jest przyczyna
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

cheery
Debiutant ✽
Posty: 12
Rejestracja: 03 lut 2015, 17:44
Choroba: polipowatość rodzinna
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznan

Re: seks po operacji - ile czekaliście?

Post autor: cheery » 03 lut 2015, 17:58

HEJ. Jestem po kolektomii wycieli mi calą okrężnicę. Operacje miałam 26 stycznia br. Wczoraj wypisali mnie. Dzis jest 8 doba pooperacyjna. Rana dobrze się goi obolala jestem jeszcze, podkrzywiona. W dodatku złapałam przeziębienie, kaszel katar.... Wyrok z tym brzuchem. Mniejsza o to. Mam juz ochotę na normalne współżycie. Z poczatku dzis próbowałam sama doprowadzić sie do orgazmu ale niestety nici bo jak juz blisko to lekki skurczyk i cała moja praca w piz... ;D no nic poprostu opada podniecenie mimo iż sie chce... :/ czy ktos próbował w mniej więcej 14stwj dobie poop. Moze za tydzień?;D nie mam stomii. Możecie myśleć ze nie wyżyta jestem ;D ale po tylu dniach męki, bólu mam ochotę na przyjemności i mój chłopak tez biedaczek. Tyle sie martwił ze chciałabym do walentynek dać rade. Tylko jeszcze jestem obolała troche i nie wiem jak to długo trwa :(

Awatar użytkownika
kalatos
Aktywny ✽✽✽
Posty: 599
Rejestracja: 20 cze 2013, 13:45
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Żyrardów
Kontakt:

Re: seks po operacji - ile czekaliście?

Post autor: kalatos » 04 lut 2015, 09:17

Tego lekarstwa nigdy za wiele :)
Asamax, Sulfasalazin EN, Azatropine, VSL#3

Lepiej dziesięć razy ciężko chorować niż raz lekko umrzeć...

Fotografia okolicznościowa:
Obrazek.

cheery
Debiutant ✽
Posty: 12
Rejestracja: 03 lut 2015, 17:44
Choroba: polipowatość rodzinna
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznan

Re: seks po operacji - ile czekaliście?

Post autor: cheery » 10 lut 2015, 14:02

Dobra, po dokładnie tygodniu od wyjscia ze szpitala a 2 tygodnie od operacji, nie wytrzymałam i spróbowałam przyjemności.
Z jelitami wszystko w porządku, tylko mały problem bo odczuwam ból podczas penetracji.. ale nie jest on związany z jelitami (tak myślę) .Boli mnie przy tym jak mój chłopak wychodzi, przy końcówce pochwy czuję krótki dotkliwy ból (jakby tam zrobiło się zbyt ciasno po operacji :D ) Mieliście coś takiego również? Przejdzie mi ?? :D czy jakby to ująć trzeba hmm wyrobic po tak długiej przerwie? haha

Nie jest to moim zdaniem zwiazane z jelitami bo nie boli mnie nigdzie indziej jak tylko w pochwie przy wysuwaniu -.-
Jest to irytujące ...


:mrgreen:

Proszę o komentarze :D

Awatar użytkownika
Baby
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: 30 mar 2011, 12:19
Choroba: mikroskopowe zap. j.
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: seks po operacji - ile czekaliście?

Post autor: Baby » 11 lut 2015, 14:03

cheery, ja nie odczuwałam żadnego bólu no może trochę szwy mnie ciągnęły. Może spróbujcie żeli nawilżających np. Durex play massage 2w1 :)
,,Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie." Gandhi
,,Jeśli życie rzuca Ci kłody pod nogi - zrób sobie z nich tratwę."

cheery
Debiutant ✽
Posty: 12
Rejestracja: 03 lut 2015, 17:44
Choroba: polipowatość rodzinna
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznan

Re: seks po operacji - ile czekaliście?

Post autor: cheery » 16 lut 2015, 21:25

Dzięki wszystkim! Już jest ok widocznie po operacji może z nerwów miałam dolegliwości :) Wczoraj te dolegliwości zniknęły!! :DD Trochę ciągnie mnie rana operacyjne ale i tak juz zagojona tylko mięśnie dochodzą do siebie. :) Także na spokojnie powolutku i nic nie stoi na przeszkodzie! :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Seks”