Ból zamiast miesiączki?

Szeroko rozumiane sprawy związane z miesiączką, jajeczkowaniem.. itp.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Adusia

Ból zamiast miesiączki?

Post autor: Adusia » 22 lut 2014, 16:07

Wertuje i wertuje forum żeby znaleźć coś podobnego ale jakoś mi nie idzie więc myśle zapytam :wink:

Od września nie mam miesiączki, w tym czasie moja waga spadła do 40kg więc wiem że to od tego, potwierdziła to pani ginekolog na wizycie. Na poczatku brak okresu mi nie przeszkadzał a nawet cieszył :roll: Teraz jednak kiedy nadchodzi "termin" miesiączki przez 3 dni rano mam sile bóle brzucha, wzdęcia i ciągłe parcie na stolec, biegam do wc a tam nic albo same gazy. Miała ktoraś z was może coś takiego? Jak sobie z tym radzić i czy to jest tak jak myśle spowodowane brakiem miesiączki? Złapało mnie to już 3 razy regularnie co miesiąc.

Awatar użytkownika
aga210
Początkujący ✽✽
Posty: 136
Rejestracja: 29 cze 2009, 20:27
Choroba: inna choroba jelita
województwo: łódzkie
miasto: Piotrków Trybunalski
Lokalizacja: Piotrków Trybnalski
Kontakt:

Re: Ból zamiast miesiączki?

Post autor: aga210 » 22 lut 2014, 21:32

Hej:)Widzę, że mamy podobne wymiary- ja mam 166 cm i obecnie waże 41kg:( Z tym, że ja jestem wyłącznie na żywieniu pozajelitowym, ale ostatnio bardzo schudłam:( Też mam ostatnio zaburzenia miesiączkowania. Średnio pojawia się raz na trzy miesiące. 41 kg to jest taka waga, że zaczynają sie z tym problemy niestety:( Na poczatku jak przestałam regularnie miesiączkować to miałam podobne objawy. W czasie, w ktorym powinnam ja miec wzdecia, biegunki, okropne bole brzucha, uczucie parcia mimo, ze nie krwawilam. Więc najwidoczniej tak musi być, ale też jestem ciekawa czy ktoś ma pomysły jak sobie z tym radzić??

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy Kobiece”