dziwna wydzielina

Szeroko rozumiane sprawy związane z miesiączką, jajeczkowaniem.. itp.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
nataliak71
Doświadczony ❃
Posty: 1034
Rejestracja: 30 sty 2011, 13:01
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: wrocław

dziwna wydzielina

Post autor: nataliak71 » 12 lip 2012, 20:31

hej ho :wink: od jakiegos tygodnia zauważyłam u siebie brązowawą wydzielinę z pochwy. Czasami jest z domieszką czarnej lub ciemnobrązowej krwi. Okres powinnam dostać około 6-7 lipca lecz do tej pory się nie pojawił. W sumie miałam czekać aż go dostane i pójść do ginekologa i zrobić cytologię, ale chyba będe musiała pójść wcześniej. Czy któraś z Was miała kiedyś coś podobnego? Czy to może oznaczać coś konkretnego? Dodam, że naczytałam sie dużo o ciąży i jestem przerażona. :cry:
„Kobiety i koty zawsze robią, co chcą, więc mężczyźni i psy niech się z tym pogodzą”

"każdą istotę, którą bierzemy w ramiona, możemy utulić lub udusić. to boska chwila decyzji." :hyhy:


Salofalk 2x2x2 Imuran 1x50mg

kalka_96
Znawca ❃❃
Posty: 2119
Rejestracja: 24 lip 2011, 14:08
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: K-w

Re: dziwna wydzielina

Post autor: kalka_96 » 12 lip 2012, 22:02

nataliak71 pisze:siebie brązowawą wydzielinę z pochwy. Czasami jest z domieszką czarnej lub ciemnobrązowej krwi.
mam tak zawsze na krótki czas przd miesiączką, która nie jest regularna z powodu entocortu :( ale przynajmniej jest
nataliak71 pisze:odam, że naczytałam sie dużo o ciąży i jestem przerażona.
a podejrzewasz ciążę? to może warto udać się do ginekologa

Awatar użytkownika
nataliak71
Doświadczony ❃
Posty: 1034
Rejestracja: 30 sty 2011, 13:01
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: wrocław

Re: dziwna wydzielina

Post autor: nataliak71 » 13 lip 2012, 19:10

mrowienie nie, bole piersi nie, w podbrzuszu czasami zakłuje dziwacznie bardziej z lewej strony. Robię test jutro rano i tak czy siak lece do ginekologa po poniedziałku!
Nie biore tabletek.
„Kobiety i koty zawsze robią, co chcą, więc mężczyźni i psy niech się z tym pogodzą”

"każdą istotę, którą bierzemy w ramiona, możemy utulić lub udusić. to boska chwila decyzji." :hyhy:


Salofalk 2x2x2 Imuran 1x50mg

Awatar użytkownika
nataliak71
Doświadczony ❃
Posty: 1034
Rejestracja: 30 sty 2011, 13:01
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: wrocław

Re: dziwna wydzielina

Post autor: nataliak71 » 15 lip 2012, 12:28

robiłam test w ciązy nie jestem. Moze to faktycznie dziwny okres tak jak piszesz Egzistenz, no nic postaram sie isc do lekarza w przyszlym tygodniu. :wink:
„Kobiety i koty zawsze robią, co chcą, więc mężczyźni i psy niech się z tym pogodzą”

"każdą istotę, którą bierzemy w ramiona, możemy utulić lub udusić. to boska chwila decyzji." :hyhy:


Salofalk 2x2x2 Imuran 1x50mg

Awatar użytkownika
goniusia
Aktywny ✽✽✽
Posty: 650
Rejestracja: 10 cze 2007, 21:06
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: dziwna wydzielina

Post autor: goniusia » 15 lip 2012, 17:15

Ja tez tak miałam podczas brania sterydów,opóżnił mi się okres o tydzień i miałam właśnie takie brunatne upławy.

Awatar użytkownika
nataliak71
Doświadczony ❃
Posty: 1034
Rejestracja: 30 sty 2011, 13:01
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: wrocław

Re: dziwna wydzielina

Post autor: nataliak71 » 15 lip 2012, 21:25

nie biore sterydów więc to na pewno nie jest przyczyna
„Kobiety i koty zawsze robią, co chcą, więc mężczyźni i psy niech się z tym pogodzą”

"każdą istotę, którą bierzemy w ramiona, możemy utulić lub udusić. to boska chwila decyzji." :hyhy:


Salofalk 2x2x2 Imuran 1x50mg

Awatar użytkownika
Lemoni
Doświadczony ❃
Posty: 1499
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:34
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: Newbury
Kontakt:

Re: dziwna wydzielina

Post autor: Lemoni » 16 lip 2012, 00:43

kurczę, ostatnio miałam podobnie:|. okres kilka dni dłuższy i malutko normalnej, czerwonej krwi. raczej brązowa i też skąpo. jestem z tych, które podczas okresu miewają potop, więc nie wiem co się dzieje. krew nie śmierdziała. i też nie biorę sterydów.
wiem, okropna jestem, ale szczerze mówiąc nie chce mi się iść do gina :wink:

w ogóle tak śmiesznie się zmodyfikował mój okres: zawsze miałam obfity, bolesny i trwający 7 dni. podobnie moja mama i babcia :wink: . jakiś czas temu miałam pewne problemy i przez prawie 2 lata nie miesiączkowałam. okres na szczęście wrócił ale od tej pory trwa 5 dni (czasem troszkę jeszcze brudzi 6. i 7. dnia ale jest lżej ;)), jest znacznie mniej bolesny i w sumie nie ma aż takiej tragedii z obfitością krwawień. mam nadzieję, że tak zostanie :wink:

Awatar użytkownika
nataliak71
Doświadczony ❃
Posty: 1034
Rejestracja: 30 sty 2011, 13:01
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: wrocław

Re: dziwna wydzielina

Post autor: nataliak71 » 16 lip 2012, 10:31

no mój również nie ma zapachu, bynajmniej nie wąchałam a na odległość tłowia nic nie czuć :lol:
ja mam tak, że co drugi miesiąc okres spoznia mi sie z 2tyg i jest bolesny, obfity, a nastepnego miesiaca dostaje regularnie bez zadnych bolesnosci...

Myślę Lemoni, że jednak wizyta u ginekologa jest niezbędna bo nie ma "jaj" z takimi dolegliwościami :P
„Kobiety i koty zawsze robią, co chcą, więc mężczyźni i psy niech się z tym pogodzą”

"każdą istotę, którą bierzemy w ramiona, możemy utulić lub udusić. to boska chwila decyzji." :hyhy:


Salofalk 2x2x2 Imuran 1x50mg

Awatar użytkownika
magda281
Znawca ❃❃
Posty: 2474
Rejestracja: 20 gru 2007, 11:55
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: okolice warszawy

Re: dziwna wydzielina

Post autor: magda281 » 16 lip 2012, 10:50

nataliak71, idź do ginekologa takie zaburzenia krwawień moga ale nie muszą oznaczać jakąś nieprawidłowość w śluzówce macicy. Bynajmniej ja tak mialam i teraz regulowane mam wszystko hormonami.
Kto nadzieje w innych pokłada,celu nie osiąga.

kalka_96
Znawca ❃❃
Posty: 2119
Rejestracja: 24 lip 2011, 14:08
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: K-w

Re: dziwna wydzielina

Post autor: kalka_96 » 25 lip 2012, 19:38

u mnie teraz trochę takiej dziwnej brązowej wydzieliny a potem okres na całego, jakoś tak mam odkąd zachorowałam :neutral:

Awatar użytkownika
Natuśka
Ekspert ✿✿
Posty: 5135
Rejestracja: 29 kwie 2009, 12:58
Choroba: CD
województwo: małopolskie
miasto: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: dziwna wydzielina

Post autor: Natuśka » 25 lip 2012, 21:02

Ja ostatnio przerabiam baaaaaardzo dziwne rzeczy:
od plamień, za chwilę krwawień, przez różnorodne upławy, wody z domieszką brązowych grudek po miesiączki :zastanawia: co 7 dni :neutral: i stałe bóle podbrzusza...
W badaniu ginekologicznym niby ok ale ginekolodzy nie wykluczają jakiś anomalii. No i znów jest problem, bo żadne wyznaczniki stanu zapalnego nie reagują, podobnie jak markery. Chirurg zgania na ginekologów, ginekolodzy sami nie chcą podejmować się diagnostyki ze względu na CD.
I tkwię w martwym punkcie :neutral: Mam jeszcze do wykonania MR jamy brzusznej za miesiąc- jeśli nic nie wyjdzie to się załamię... :cry:
Na zawsze razem... :*

Podpisano:Twój Crohn :flowers:

Aktualnie: Szczęśliwsza, bo krótsza :smile: + Methypred 8 mg na jelita, Humira na stawy.
W planach : Realizacja punktu 2 :E

1. 19.11.2012- hemikolektomia prawostronna metodą laparoskopową :D
2. Normalne życie...
3. ZZSK mam, ale nikomu nie oddam :razz:

Awatar użytkownika
nataliak71
Doświadczony ❃
Posty: 1034
Rejestracja: 30 sty 2011, 13:01
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: wrocław

Re: dziwna wydzielina

Post autor: nataliak71 » 25 lip 2012, 21:46

ja nie byłam u ginekologa jeszcze :oops: , a miesiączki brak! wydzieliny już nie ma.
Natuśka pisze:W badaniu ginekologicznym niby ok ale ginekolodzy nie wykluczają jakiś anomalii. No i znów jest problem, bo żadne wyznaczniki stanu zapalnego nie reagują, podobnie jak markery. Chirurg zgania na ginekologów, ginekolodzy sami nie chcą podejmować się diagnostyki
i bądź tu PAnie mądry i się dowiedz co Ci dolega to :neutral: jest anomalia :lol:
„Kobiety i koty zawsze robią, co chcą, więc mężczyźni i psy niech się z tym pogodzą”

"każdą istotę, którą bierzemy w ramiona, możemy utulić lub udusić. to boska chwila decyzji." :hyhy:


Salofalk 2x2x2 Imuran 1x50mg

Awatar użytkownika
Lemoni
Doświadczony ❃
Posty: 1499
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:34
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: Newbury
Kontakt:

Re: dziwna wydzielina

Post autor: Lemoni » 26 lip 2012, 14:40

u mnie z kolei odwrotnie, przyszedł okres, i to taki "porządny", obfite krawienia i silny ból :cry:
trzeba będzie się umówić na wizytę... :neutral:

Awatar użytkownika
Alis
Doświadczony ❃
Posty: 1591
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:59
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: z Polski

Re: dziwna wydzielina

Post autor: Alis » 27 lip 2012, 14:38

A ja mam taką dziwną wydzielinę taką białą i scisłą w kawałkach jak twaróg to wygląda
Leki: Pentasa granulat 2x1 g/Sanprobi Super Formuła 1x1/wcześniej Remicade

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy Kobiece”