Nic nie znacząca treść

Forum poświęcone wszelkim innym tematom

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
MaxiBelas
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 07 wrz 2021, 07:25
Choroba: nie ustalono
województwo: śląskie

Nic nie znacząca treść

Post autor: MaxiBelas » 10 wrz 2021, 09:58

MaxiBelas pisze:
07 wrz 2021, 07:52
Zdiagnozowano u mnie chorobę Leśniowskiego-Crohna, gdy miałam 11 lat. Bardzo cierpiałam, korzystałam z łazienki 10 razy dziennie, przestałam rosnąć, miałam ciągłą gorączkę i nie mogłam wstać z łóżka. Byłem początkowo leczony lekami przeciwzapalnymi (które wcale nie pomogły) przed uaktualnieniem do prednizonu (sterydu). Moi lekarze zaczęli omawiać moje inne opcje, w tym ophttps://9apps.ooo/
erację i przejście na leki immunosupresyjne. W tym momencie przyjaciel rodziny zasugerował, abym spróbowała Diety Swoistych Węglowodanów (SCD). W ciągu miesiąca przytyłam, korzystałam z łazienki mniej niż 3 razy dziennie i urosłam po raz pierwszy od roku. Stosując dietę udało mi się utrzymać remisję przez ostatnie 11 lat, przyjmując jedynie probiotyki i sporadycznie leki przeciwzapalne (niesteroidowe). Krótki opis diety: Eliminuje wszystkie złożone węglowodany i skrobie, w tym cukier trzcinowy, mąkę, zboża, ziemniaki i niektóre nabiał. Jedzenie, które mogę zjeść jest naprawdę pyszne... wszystkie mięsa, owoce, warzywa, fasola, orzechy i sery! A więc AMA!
issue got solvedd

Zablokowany

Wróć do „Off Topic”