OT z I już po diagnozie...

Forum poświęcone wszelkim innym tematom

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Tubisia
Doradca CD
Posty: 1599
Rejestracja: 16 kwie 2012, 16:11
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

OT z I już po diagnozie...

Post autor: Tubisia » 14 gru 2017, 21:53

Myopic od tego jest moderator, by właśnie wyłapywać takie akcje jak ta wyżej.
obyty.z.cu pisze:wiesz Myopic tutaj trudno wiedzieć co autor miał na myśli, więc wiń siebie, a innym nie wmawiaj niechęci czy przekłamań ;)
Dokładnie Obyty, trafiłeś w samo sedno - jak zawsze :razz:
Myopic pisze:Nie mogę się z Tobą zgodzić, gdyż jeśli ja czegoś nie jestem pewien, a jednocześnie uroi mi się jakieś stanowisko w danej sprawie, to zachowuję konieczny dystans. W szczególności takiego dystansu, ostrożności i pewnej mądrości oczekuje się od osoby, która pełni rolę moderatora.
Ciesz się, że staram się być ugodowa, inaczej zarwałbyś już ostrzeżenie :mrgreen:
Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.
A jak ktoś będzie chciał, to mam cały arsenał narzędzi do tortur :bicz:

Życie jest jak jajko - trzeba je znieść.

Zawiodły już: immunosupresja Aza i MTX, operacja, sterydy,3 biologie i inne leki, ale jeszcze żyję na złość innym :cool2:

Awatar użytkownika
Myopic
Początkujący ✽✽
Posty: 149
Rejestracja: 27 sie 2017, 21:58
Choroba: CU
województwo: śląskie
miasto: Sosnowiec
Kontakt:

Re: I już po diagnozie...

Post autor: Myopic » 14 gru 2017, 22:10

Ciesz się Tubisia, że jestem wyrozumiały w stosunku do Ciebie, gdyż pomimo Twoich niegrzecznych zachowań, doceniam to, że dzielisz się informacjami w moim wątku. Jednak jeśli takie negatywne zachowania z Twojej strony będą kontynuowane, zrobię wszystko, abyś straciła funkcję moderatora na tym forum. Jako wolny człowiek mam prawo do dostępu do Internetu, mam prawo do dostępu do informacji na forach, i mam prawo do godnego traktowania. Jeśli ktoś te moja prawa narusza, to działam z uporem i stanowczością, aby przywrócić ład, który ktoś burzy.
Ten, kto idzie z tłumem,
nie zajdzie dalej niż tłum.
Ten, kto idzie sam,
ma szansę zajść do miejsc, w których nie był nikt inny.

Albert Einstein

Awatar użytkownika
stripped
Początkujący ✽✽
Posty: 92
Rejestracja: 11 gru 2017, 16:23
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie

Re: I już po diagnozie...

Post autor: stripped » 15 gru 2017, 10:58

Hej, ale po co tak ostro :mlotek: wróćmy do tematu, nie czyta się przyjemnie takich rzeczy - ani moderatorom, ani zwykłym użytkownikom. Dajmy spokój, napisane było już ze 3 razy, że zachowanie moderatora się Tobie nie podobało - wystarczy!
Po co te groźby?
Większy dystans do siebie!

Daj nam znać jak Ci jest po lekach, które dostałeś. :wink: I będzie ład. :smile:
Swoją drogą - jestem ciekawa zdania lekarza odnośnie Twoich wątpliwości - na pewno wyjaśni Ci co miał na myśli dając ten lek.

Był taki czas, że to co mi dawano i zalecano poddawałam w wątpliwość - zastanawiałam czy nie można było zrobić czegoś więcej lub lepiej - taki charakter. Szczególnie gdy terapia nie działała :mrgreen: To generowało dużo nerwów, pytań, na które nikt nie był w stanie udzielić mi satysfakcjonującej odpowiedzi :roll: Czasem przemknie mi jeszcze taka złota myśl przez głowę, ale szybko ją gaszę. Polecam wszystkim, jest lżej.
♫♪ Let me see you stripped down to the bone ♫♪

Zablokowany

Wróć do „Off Topic”