OT z Shoutbox ;-)

Forum poświęcone wszelkim innym tematom

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Posty: 2442
Rejestracja: 11 kwie 2017, 01:03
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

OT z Shoutbox ;-)

Post autor: Noelia » 26 cze 2017, 16:18

To zerknij do Ogłoszeń i komunikatów ;)
Ja dopiero teraz przeczytałam (to dział tylko dla zalogowanych przecież), ale wiem, że wcześniej był to miesiąc.
To bardzo zmienia postać rzeczy jednak, jeśli o mnie chodzi.
Doradca CU

CU u męża - diagnoza 13.04.17

https://jelito.net - ważne informacje o chorobach zapalnych jelit (NZJ)

https://astheria.pl - polecam! 🖤

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

Awatar użytkownika
Luki36
Aktywny ✽✽✽
Posty: 662
Rejestracja: 11 lip 2013, 11:32
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie

Re: Shoutbox ;-)

Post autor: Luki36 » 26 cze 2017, 16:51

To do mnie,@Noelia?
Na razie, bez leków

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Posty: 2442
Rejestracja: 11 kwie 2017, 01:03
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Re: Shoutbox ;-)

Post autor: Noelia » 26 cze 2017, 18:32

Luki36 pisze:To do mnie,@Noelia?
Tak, Luki, odpowiedziałam na to:
Luki36 pisze:A to nie prędko
Luki36 pisze:Ps. Noelia jestem z Tobą przez te 3 dni jakby co (wiem że to czytasz)
:przytul: :*
Luki36 pisze:@Noelia, dobrze że wróciłaś, bo juz zacząłem @Pandziaak podrywać
No widzę właśnie :lol:
Co do avków, to znasz chyba Search by Image?
Znajdzie nawet po wyciętym fragmencie, jak w przypadku pani w kapturze.

Tych zdjęć, których tu używałam jako avków, nigdzie indziej w necie (na żadnych fejsach itp. portalach społecznościowych) nie wrzucałam, żeby poprzez mnie nikt przypadkiem męża nie odszukał.
I chyba była to dobra decyzja, bo kto wie, czy by nie dostał tak prywatnie jakichś pretensji o paprotki  :smiech:
Już nic mnie nie zdziwi po tych absurdach...
Luki36 pisze:Także teraz musisz się pilnować, bo kolejne kary będą sroższe pewnie.
Wiesz, ze mnie kojocica ;) wilczyca wołkczyca :lol: - rzuć mnie wilkom na pożarcie, to wrócę dowodząc watahą.

Wszystko od Jacka zależy, skoro zaraz wróci - lepiej niech mnie od razu w ustawieniach do wrogów doda, to nie będzie mnie widział na forum ani moich postów :mrgreen:

Jeśli Jacek tu wróci z takim samym charakterem i zachowaniem, a karą za ten chory całokształt (który KAŻDY tu widzi, ja to wiem - i który można sobie wesoło poczytać na całym forum - a najlepsze komedie w wątkach w Śmietniku i OT) są tylko 3 dni, czyli tyle co dla mnie - to mnie tu z pewnością nie będzie.

Mam za dużo problemów teraz, więc tu sobie nerwów dokładać nie będę.

A mój mąż, jak niektórzy wiedzą, jest teraz w takim stanie, że i tak nam żadne forum nie pomoże, więc cóż.

Póki co pozałatwiam tu najważniejsze sprawy, a zacznę od:

Bizonik - bardzo Cię przepraszam!
Jesteś tutaj od 2016, więc jasne, że nie masz żadnego związku z "tamtymi sprawami".
Bardzo przesadziłam z tymi zarzutami skierowanymi w Twoją stronę, bo mnie poniosło.
Nigdy, ani w realu, ani w necie, nikt mnie tak nie wytrącił z równowagi i nie zirytował jak Jacek - nawet nie znam nikogo o takim charakterze (słowo "charakterek" byłoby tu zdecydowanie za delikatne) , więc nie jestem w tym "zahartowana".
Ale to nie jest żadne usprawiedliwienie - nie powinnam tak napisać, więc naprawdę przepraszam.

I oczywiście, że otrzymałam tu wsparcie od wielu osób i to nie tylko publicznie na forum - ale ostatnie negatywne akcje (związane tylko i wyłącznie z jedną osobą!) tutaj mi to przysłoniły - i za tę bezmyślną, krzywdzącą opinię również przepraszam tych, których uraziłam.

Jacekx - z Twojego powodu, przez Twoje ataki, wieczne doczepianie się ("Noelia, tu się mylisz" - mimo, że miałam zawsze rację, "Noelia dokuczyłaś", Noelia to, Noelia tamto) oraz pouczenia (rady i przekazywanie wiedzy to coś innego niż pouczanie - spójrz, jak piszą Obyty, Mamcia i wszyscy inni - między nimi a Tobą jest przepaść!) oraz przez wyraźną sugestię na PW, żebym nie pisała o mężu na forum, przestałam już dawno opisywać jego przypadek w swoim wątku.

A może ktoś kiedyś będzie miał podobny przypadek i coś by mu się przydało?
Przecież forum ma być kopalnią i skarbnicą wiedzą niby?
Pisałam zarówno na forum, jak i na PW, że mąż wie o moim udzielaniu się tutaj, niczego nie ukrywam, nikogo nie oczerniam, a o jego gastro zawsze wypowiadałam się w 100% pozytywnie (zgodnie z prawdą).

Jeśli komuś tutaj przeszkadzało, że wypowiadałam się na chorobowe tematy, sama nie będąc chorą, to niech teraz śmiało napisze, zrozumiem. :?:

I jeszcze Cię uświadomię, że największą wiedzę ma tu Mamcia, a nie jest ani chorą, ani tym bardziej starą :doh: chorą, ani lekarzem.
Szkoda, że Mamci nie zarzuciłeś zatem tego, co mi - czyli, że nie jestem żadną z tych trzech osób ani najlepiej wszystkimi naraz.
A nie, stop!
Z Mamcią też się wykłócałeś, oczywiście nie mając racji.
I od niej też przeczytałeś konstruktywną krytykę, podobnie jak od Obytego, Alate i niemal każdego z forum.
I kompletnie żadnych wniosków nie wyciągnąłeś, od tylu lat!
Mnie łatwo sprowokować, ale żeby wyprowadzić z równowagi te osoby, to doprawdy trzeba mieć talent.
Po przeczytaniu tych wszystkich dyskusji (których by w ogóle nie było, gdyby nie Twoje żale, zarzuty i inne takie) mam dziwne wrażenie, że sporo osób przestało tu się udzielać ze względu na Twoje reakcje i Twoje posty.

Oceniając to już tak na spokojnie i po ochłonięciu, to widzę wyraźnie, że całe moje zniechęcenie do tego forum (już od kwietnia, czyli od siłowni, cynamonu, loperamidu itd.) było spowodowane tylko i wyłącznie Twoimi wypowiedziami tutaj.

Wiele osób mi od dawno radziło, a niektórzy wręcz prosili, żebym Cię ignorowała i totalnie olała, ale nie mogłam pozwolić, żeby takie osobiste ataki (z wymienieniem mojego nicka) sobie tutaj swobodnie wisiały po wsze czasy.
Mam szczerą nadzieję, że weźmiesz sobie kiedyś ten mój "apel" do serca i do rozumu.

Zanim zaczniesz tu pisać, to przeczytaj jeszcze raz ten post, 100% racji, razy milion!:
http://crohn.home.pl/forum/viewtopic.ph ... 67#p422967

A może wie ktoś przy okazji, gdzie jest merytoryczna część tego wątku: :?:
http://crohn.home.pl/forum/viewtopic.php?f=39&t=18507
Nie mogę znaleźć.

Dla jasności:
Nie chciałam w ogóle do tego wracać, poza tymi przeprosinami miałam już nic nie pisać na ten temat - ale nagła i tajemnicza zmiana kary zmieniła moje podejście o 180 stopni.
Doradca CU

CU u męża - diagnoza 13.04.17

https://jelito.net - ważne informacje o chorobach zapalnych jelit (NZJ)

https://astheria.pl - polecam! 🖤

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

Awatar użytkownika
Tubisia
Doradca CD
Posty: 1599
Rejestracja: 16 kwie 2012, 16:11
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Shoutbox ;-)

Post autor: Tubisia » 26 cze 2017, 21:16

Noelia pisze:przez wyraźną sugestię na PW, żebym nie pisała o mężu na forum, przestałam już dawno opisywać jego przypadek w swoim wątku.
Jednym słowem WTF ??
Noelia pisze:Dla jasności:
Nie chciałam w ogóle do tego wracać, poza tymi przeprosinami miałam już nic nie pisać na ten temat - ale nagła i tajemnicza zmiana kary zmieniła moje podejście o 180 stopni.
Eh...

Wchodzę na Forum, chcę coś sobie poczytać, co słychać u innych, nowinki o chorobie etc, a tu znowu gównoburza o Jacka :cry:
Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.
A jak ktoś będzie chciał, to mam cały arsenał narzędzi do tortur :bicz:

Życie jest jak jajko - trzeba je znieść.

Zawiodły już: immunosupresja Aza i MTX, operacja, sterydy,3 biologie i inne leki, ale jeszcze żyję na złość innym :cool2:

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Posty: 2442
Rejestracja: 11 kwie 2017, 01:03
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Re: Shoutbox ;-)

Post autor: Noelia » 26 cze 2017, 21:28

Tubisia pisze:Jednym słowem WTF
Dalej oczywiście nie będę tego rozwijać.
Tubisia pisze:Wchodzę na Forum, chcę coś sobie poczytać, co słychać u innych, nowinki o chorobie etc, a tu znowu gównoburza o Jacka
To tylko Shoutbox i nie żadna burza, tylko jeden dłuższy post i to nie tylko na temat Jacka.
Napisałam już wszystko w tym temacie oraz w kilku merytorycznych, które czytałam w weekend i chciałam coś dodać.
I tyle. Koniec.
Doradca CU

CU u męża - diagnoza 13.04.17

https://jelito.net - ważne informacje o chorobach zapalnych jelit (NZJ)

https://astheria.pl - polecam! 🖤

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

Awatar użytkownika
Bizonik
Moderator
Posty: 984
Rejestracja: 30 mar 2016, 14:17
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Shoutbox ;-)

Post autor: Bizonik » 26 cze 2017, 21:50

Z Wami zle ale baz Was jeszcze gorzej.


A kapusta rzecze smutno,
" Moi drodzy, po co kłótnie,
Po co Wasze swary głupie
Wnet i tak zgnieniemy w kupie"

A to feler westchnął seler.
Najlepszy gust muzyczny i koloryt w Kwietniu 2016
Jeden z najlepszych gustów muzycznych w lipcu, sierpniu i październiku 2016

Moja pasja moją pracą, moja praca moją pasją:)
http://blog.aquamagic.nazwa.pl

Www.wedkarskiemazowsze.pl

Awatar użytkownika
Tubisia
Doradca CD
Posty: 1599
Rejestracja: 16 kwie 2012, 16:11
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Shoutbox ;-)

Post autor: Tubisia » 27 cze 2017, 01:24

Bizonik myślę, że nie było by żadnych afer, gdyby pewne sprawy inaczej załatwiono dawno temu :wink: Ale to moje zdanie.
Noelia pisze:To tylko Shoutbox i nie żadna burza, tylko jeden dłuższy post i to nie tylko na temat Jacka.
Napisałam już wszystko w tym temacie oraz w kilku merytorycznych, które czytałam w weekend i chciałam coś dodać.
I tyle. Koniec.
Chodziło mi o ogół :wink: Ty raczej podsumowałaś dość konkretnie, już nie mówiąc o tym, że chciało Ci się czytać staaare posty :mrgreen: :lol: Mnie po prostu tak umęczyła astma, że jak w końcu usiadłam tak na spokojnie czytać Forum, to się mi odechciało jak zaczęłam widzieć non stop niezbyt "miłe" posty :(
Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.
A jak ktoś będzie chciał, to mam cały arsenał narzędzi do tortur :bicz:

Życie jest jak jajko - trzeba je znieść.

Zawiodły już: immunosupresja Aza i MTX, operacja, sterydy,3 biologie i inne leki, ale jeszcze żyję na złość innym :cool2:

Awatar użytkownika
Luki36
Aktywny ✽✽✽
Posty: 662
Rejestracja: 11 lip 2013, 11:32
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie

Re: Shoutbox ;-)

Post autor: Luki36 » 27 cze 2017, 07:59

Noelia pisze:Tak, Luki, odpowiedziałam na to:
A , faktycznie. Wcześniej było na miesiąc.
Co do banów, jato jestem zdania ,że i tak są tu duże restrykcje w tej kwestie (mam porównanie z innymi forami tematycznym o innej.....tematyce :grin: ).

Od razu dodam, że Jacka nikt nie zmieni. No way! :lol: Ten typ tak ma i albo to zaakceptujecie, albo zignorujecie, albo go usuniecie z forum na zawsze (za ostatnim nie jestem, bo lubię takich świrów - w sensie, że lepszy taki niż bez wyrazu).
Noelia - nie reaguj emocjonalnie na jego zaczepki, ew. zignoruj (na niektórych forach istaniteje możliwość użycia funkcji ignore, tu chya nie ma, więc musisz se radzić ;-) )
Jacekx - tu nie jesteś belfrem, to tak nie działa. Młodsi mają często także racje. Nie zawze co dobre dla Ciebie, jest najlepszym rozwiązaniem. Gdy piszesz post w pierwszej osobie, nie musisz dodawać " ale to ja" - my to wiemy ;-)

Pozdro dla wszystkich!
Na razie, bez leków

Jacekx
Znawca ❃❃
Posty: 2717
Rejestracja: 29 lip 2006, 21:24
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

OT z Shoutbox ;-)...

Post autor: Jacekx » 28 cze 2017, 09:31

S_Gosia pisze:
Luki36 pisze:@Noelia, dobrze że wróciłaś, bo juz zacząłem @Pandziaak podrywać :cool:
Także teraz musisz się pilnować, bo kolejne kary będą sroższe pewnie.
:beer:
Luki ;)
Czekamy jeszcze na Jackax i będzie komplet :)
Jacekx jest zmęczony banami które sądzi, uważa


głównie są spowodowane róznicami pokoleniowymi a także x ( nie rozumiem pewnych reakcji na moje posty)

Różnicami pokoleniowymi między mną a dyskuntantami czy Tymi z którymi się spieram .

Tyle już tu mi zarzucono wkładając czasami w moje usta czy myśli swoje myśli...że dziś po przeczytaniu tylko części zarzutów włos zjeżył się na mojej siwej głowie.
Kieruję tu pod link http://crohn.home.pl/forum/viewtopic.php?f=40&t=19854

Po prostu powinienem według tych zarzutów dawno zmienić swój nik na ... czarny charakter jacekx :wink:

Ja to wybaczcie :friends: a mam do tego prawo widzę jako...

wieczny problem "Starcy" - "Młodzi"

Ps. Chciałbym do końca czerwca ciut odpocząć
ewentualnie przeprowdzić 1 lipca tak jak obiecałem jeszcze Konkurs Nasze czerwcowe listy przebojów 2017
Życzę z całej siły poprawy stanu zdrowia Krzysia.

Profesor Miodek coś a tym kiedyś pisał czy mówił o tym poniżej
Tubisia pisze: ...
Eh...

Wchodzę na Forum, chcę coś sobie poczytać, co słychać u innych, nowinki o chorobie etc, a tu znowu gównoburza o Jacka :cry:
Ostatnio zmieniony 28 cze 2017, 09:59 przez Jacekx, łącznie zmieniany 9 razy.

Zablokowany

Wróć do „Off Topic”