OT z Kiedy może nadejść remisja?

Forum poświęcone wszelkim innym tematom

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Bizonik
Moderator
Posty: 984
Rejestracja: 30 mar 2016, 14:17
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: OT z Kiedy może nadejść remisja?

Post autor: Bizonik » 23 cze 2017, 00:43

Przywołuję Państwa do porzadku i upraszam o zmianę to u wypowiedzi. Jeżeli jeszcze raz sytuacja się powtórzy odpocznie od dostępu do forum.
Najlepszy gust muzyczny i koloryt w Kwietniu 2016
Jeden z najlepszych gustów muzycznych w lipcu, sierpniu i październiku 2016

Moja pasja moją pracą, moja praca moją pasją:)
http://blog.aquamagic.nazwa.pl

Www.wedkarskiemazowsze.pl

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Posty: 2442
Rejestracja: 11 kwie 2017, 01:03
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Re: OT z Kiedy może nadejść remisja?

Post autor: Noelia » 23 cze 2017, 04:02

Przez takie reakcje OF (a w wielu wypadkach odwrotnie - przez brak reakcji OF) większość merytorycznych i wartościowych porad odbywa się tutaj na PW, co na pewno nie służy forum, bardzo je zubaża i spłyca.

Ja reaguję na konkretne i zresztą kompletnie, wręcz absurdalnie niesłuszne zarzuty skierowane do mnie bezpośrednio - mogłabym olać, ale nie pozwolę sobie na takie osobiste ataki.
I mam tu oczywiście na myśli Jacka, bo to jedyna osoba, która tak się mnie czepia.

Zresztą wiem, że to nie pierwsze takie historie - w tym momencie dzięki wielu osobom (też spoza forum) doskonale wiem, co się tu działo i dlaczego tak wielu użytkowników (wielokrotnie mądrych i znających perfekcyjnie tematykę NZJ) przestało się tu wypowiadać.

I skąd taki chaos w starych tematach, pousuwane posty i konta, poprzerywane wątki.
A niektóre osoby tyle wiedzy mogłyby tu wnieść! A zwyczajnie nie chcą pisać.
Ale jakoś totalnie mnie to już nie dziwi - na taki wniosek wystarczyły niecałe 3 miesiące tutaj.

Ja nie usuwam konta tylko ze względu na to, że lubię pisać z kilkoma osobami oraz ze względu na PW właśnie.
Ale dziękuję panu losowi, że to nie ja chora jestem, bo wsparcie tu bardzo marne.
Bizonik pisze:Jeżeli jeszcze raz sytuacja się powtórzy odpocznie od dostępu do forum.
Tamtym (często wartościowym w chorobowej tematyce) osobom też właśnie w taki sposób groziliście :?:
Jacekx pisze:a nawet nie jesteś osobą chorą a co dopiero starym chorym.
Ostatni raz do Twojej wypowiedzi tu nawiążę.

To, że jesteś "starym chorym" nie daje Ci prawa do wygłaszania "prawd objawionych i jedynych prawd słusznych".
Może masz więcej doświadczeń, np. jak rozmawiać z lekarzem, jak to jest w szpitalu itp.
Ale jeśli ktoś ma np. odpowiedni iloraz inteligencji i bardzo dużo czyta na te tematy w kilku językach, badania naukowe i artykuły, to przebije Cię z wiedzą i tyle.

Sama długość chorowania nie ma nic do rzeczy - mnóstwo osób choruje wieeele lat i wcale się nie edukuje w tych tematach i nie ma ochoty przyswajać nowej, aktualnej wiedzy.
Poza tym to wcale nie chorujesz aż tak długo - masa osób Cię tutaj przebija i jakoś się z tym nie obnoszą w taki sposób.
I to, że masz tyle lat i tyle chorób nie znaczy, że inni nie cierpią bardziej.
Bo właśnie wielokrotnie cierpią bardziej niż Ty i to nie jest jakaś chora licytacja.

Ja jestem w szoku, że na tyle tu Ci pozwalano. I nie tylko ja.
A jeśli o mnie chodzi, to zamiast mi pomóc, wielokrotnie siałeś zamęt i po Twoich postach czułam jeszcze większy lęk i niepokój niż przed zapytaniem o radę.
O to Ci chodziło?
O takie "non nocere", które tak uwielbiasz?
Wielu osobom nawet nie chce się już z Tobą dyskutować, ale ja się nie boję Ci tego napisać - może coś dotrze.

A zamiast ostrą moderacją to ktoś mógłby się tu zająć wyszukiwarką, uporządkowaniem starych rozwalonych tematów merytorycznych oraz masą dziwacznych spamujących użytkowników w stylu rapedMum :shock: :lol:
Bo to są ważniejsze sprawy i to jest jakiś absurd, że nikt tu tego nie dostrzega! :!:

I z góry proszę modów o niewysyłanie mi PW, to ma być jawny i publiczny temat.
Doradca CU

CU u męża - diagnoza 13.04.17

https://jelito.net - ważne informacje o chorobach zapalnych jelit (NZJ)

https://astheria.pl - polecam! 🖤

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

Awatar użytkownika
Anette28
Junior Admin
Posty: 3607
Rejestracja: 16 lis 2008, 22:17
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Holandia/Helmond
Kontakt:

Re: OT z Kiedy może nadejść remisja?

Post autor: Anette28 » 23 cze 2017, 08:25

Moja cierpliwość co do Twojej osoby właśnie się skończyła.
Odpowiem na Twoje zarzuty i agresywne wypowiedzi.
Noelia pisze:Ja reaguję na konkretne i zresztą kompletnie, wręcz absurdalnie niesłuszne zarzuty skierowane do mnie bezpośrednio - mogłabym olać, ale nie pozwolę sobie na takie osobiste ataki.
I mam tu oczywiście na myśli Jacka, bo to jedyna osoba, która tak się mnie czepia.
Wybacz, ale przeczytałam kilka razy temat od deski do deski, to że ktoś nie zgadza się z Twoją wypowiedzią, nie oznacza, że masz go atakować. Jesteś inteligentnom kobietą, a dajesz się sprowokować.
Noelia pisze:I skąd taki chaos w starych tematach, pousuwane posty i konta, poprzerywane wątki.
A niektóre osoby tyle wiedzy mogłyby tu wnieść! A zwyczajnie nie chcą pisać.
Ale jakoś totalnie mnie to już nie dziwi - na taki wniosek wystarczyły niecałe 3 miesiące tutaj.
po Twojej wypowiedzi widzę, że niestety nie wiesz nic i bzdury piszesz, powinnaś przeprosić OF za taki komentarz
Noelia pisze:Tamtym (często wartościowym w chorobowej tematyce) osobom też właśnie w taki sposób groziliście :?:
przywracanie porządku, to nie groźby, posuwasz się za daleko
Noelia pisze:A zamiast ostrą moderacją to ktoś mógłby się tu zająć wyszukiwarką, uporządkowaniem starych rozwalonych tematów merytorycznych oraz masą dziwacznych spamujących użytkowników w stylu rapedMum :shock: :lol:
Bo to są ważniejsze sprawy i to jest jakiś absurd, że nikt tu tego nie dostrzega! :!:
Moderator, ani Administrator nie zajmuje się stroną techniczną forum.
Zawsze jak masz chęć pomocy w porządkowaniu forum możesz zgłosić się do moderacji.
Na przyszłość najpierw zacznij od siebie, potem wytykaj błędy innym. Każdy z nas pracuje od rana do wieczora, a wolny czas poświęca dla Forum i Użytkowników, dlatego taki komentarz jest bardzo krzywdzący. Bo nie jeden Administrator czy Moderator siedzi do nocy porządkując tematy i układając.
~Nie ma sensu życia tylko życiu trzeba nadać sens~
*Hoe minder mensen weten, hoe beter ze leven*

CD od 2002
Ileostomia 18.11.2012

Zablokowany

Wróć do „Off Topic”