OT z Inflectra - Infliximabum- skutki uboczne

Forum poświęcone wszelkim innym tematom

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Jacekx
Znawca ❃❃
Posty: 2717
Rejestracja: 29 lip 2006, 21:24
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

OT z Inflectra - Infliximabum- skutki uboczne

Post autor: Jacekx » 21 kwie 2017, 01:00

Bizonik pisze:....
Potrzebuję słońca i świeżego powietrza, chce mi się nad wodę, do lasu....
Sorry piszą Bizonik, że tylko wilka ciągnie do lasu a tu Ciebie dopadło... :wink:
przepraszam za "szutki " ale i mnie ciągnie też do lasu ale na razie mam możliwość tylko nad bulwar nad Zatoką Gdańską .
Bulwar biegnie przy molo w Sopocie. W sumie bulwar przy plaży ciągnie prawie od Gdańska do Gdyni a to jest jakieś 20 km chodzenia.

Pozdrawiam serdecznie po Świętach Bizonik rozumiem Ciebie w pełni ja też podjadłem :smutny: i niestety 1 kg w górę.
Mam wyniki dla hematologa i wygląda na to, że mam jednak skłonności zakrzepowe...trzeba będzie uważać.

Ale Przyjacielu jak agituję tu na Forum non stop ... koko dżambo i wiejmy w życie :uciekam:

Awatar użytkownika
Luki36
Aktywny ✽✽✽
Posty: 662
Rejestracja: 11 lip 2013, 11:32
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie

Re: Inflectra - Infliximabum- skutki uboczne

Post autor: Luki36 » 21 kwie 2017, 12:05

Jacekx pisze:Pozdrawiam serdecznie po Świętach Bizonik rozumiem Ciebie w pełni ja też podjadłem i niestety 1 kg w górę.
Bizonik pisze:W święta średnio pojadłem bo była lipa.
Także dwie różne sprawy, imo.

A jesli chodzi o biologię, to kurcze , nawet nie wnikając w skutki uboczne (a i tak pewnie wszystkie nie sa znane do końca) , to wygląda to tak, jakby jakoś mocno zmieniały działanie organizmu w ogóle. Taka troche podróż w nieznane.. Ale skoro pomaga...

Zdrowia Panie i Panowie!
Na razie, bez leków

Zablokowany

Wróć do „Off Topic”