OT z kiedy flaki rozrabiają

Forum poświęcone wszelkim innym tematom

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Jacekx
Znawca ❃❃
Posty: 2717
Rejestracja: 29 lip 2006, 21:24
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

Re: OT z kiedy flaki rozrabiają

Post autor: Jacekx » 21 maja 2016, 00:12

obyty.z.cu pisze: http://flakirozrabiaki.org/ -> naprawdę bardzo fajna strona dla wszystkich, w szczególności dla nowo zdiagnozowanych i ich rodzin.
Ktoś kto przeczyta tam wszystko, dostaje dobrą wiedzę jako podstawę dobrego chorowania i rozeznania się w temacie.
Ten link warto by gdzieś wyszczególnić dla łatwiejszego znalezienia i polecania. Pewnie w ważnych linkach na początek.

Cóż dla mnie byłego belfra informatyki strona przez Was polecana to ta bliska

interfejsom kafelkowym- smartfonowym.

Mnie one trochę drażnią ale ja to dinozaur dla którego środowisko przyjazne to shele tekstowe.
Moje pierwsze SO to: Unix, Dos 5.0 oraz Win 3.1 i Win 3.11 itd.
Języki zaś programowania to Fortran, Pascal , Basic, Dbase ... itd.
Oczywiście znam trochę HTML , PhP i MySQL i SQL.

Wybaczcie mi ale ja to dinozaur komputerowy choć znam też nowe narzędzia systemowe i programistyczne ale nie przepadam za nimi za nadmiar w nich technologii plug and pley.

Uważam , że nasza strona J_elita jest ogólnie Ok choć "silnik forum" uważam jeśli to możliwe wymaga zmiany na nowszy tak by było mniej błędów przy edycji postów na Forum.


Co do tematu spotkania jak najbardziej uważam też:

a) leczenie biologiczne powinno być standardem leczenia w RP dla tych dzieci i dorosłych pacjentów chorych na NZJ którzy tego potrzebują

b) wśród standardowej diagnostyki dla chorych w NZJ powinna być dostępna kolonoskopia w znieczuleniu ogólnym w warunkach szpitalnych ze względu na co prawda nieczęste powikłania krwotoczne

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Posty: 7790
Rejestracja: 28 lis 2008, 13:48
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: wielkopolska- Leszno

Re: OT z kiedy flaki rozrabiają

Post autor: obyty.z.cu » 21 maja 2016, 17:46

Jacekx pisze:Cóż dla mnie byłego belfra informatyki strona przez Was polecana to ta bliska

interfejsom kafelkowym- smartfonowym.

Mnie one trochę drażnią ale ja to dinozaur dla którego środowisko przyjazne to shele tekstowe.
Moje pierwsze SO to: Unix, Dos 5.0 oraz Win 3.1 i Win 3.11 itd.
Języki zaś programowania to Fortran, Pascal , Basic, Dbase ... itd.
Oczywiście znam trochę HTML , PhP i MySQL i SQL......
sorki za OT
ale co nas obchodzi jak ta strona jest robiona. Technika to jedno, a ...
My piszemy o treści merytorycznej i tym, że jest ona zrozumiała i potrzebna nowo diagnozowanych chorym.
Czasem naprawdę nie rozumiem tych Twoich "wkrętów".
sorki...
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Jacekx
Znawca ❃❃
Posty: 2717
Rejestracja: 29 lip 2006, 21:24
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

Re: OT z kiedy flaki rozrabiają

Post autor: Jacekx » 21 maja 2016, 20:57

To nie wkręty tylko są ludzie którzy och i ach dla interfejsu kafelkowego nie używają

a myślę, że od strony merytorycznej strona J_elita nie jest gorsza Obyty.Z.CU i o to mi chodziło w mym poście.
Czemu się czepiasz...

Jest demokracja i nie wszyscy muszą pjać za stroną kafelkową i to obcą stroną... kafelki to ukłon w kierunku trochę hieroglifów :smutny: a kafelki też czasami utrudniają mi korzystanie z SO.
Chyba mogę wyrazić opinię... czy tylko opinia zgodna z tym co piszesz musi obowiązywać powszechnie?
Po prostu wyjaśniłem dlaczego mam taką opinię ...lubię interfejs tekstowy ponieważ na nim wychowałem się na komputerze a kafelki tak sobie.
Sam mnie upominałeś , że jest to wolne Forum :smutny:

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Posty: 7790
Rejestracja: 28 lis 2008, 13:48
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: wielkopolska- Leszno

Re: OT z kiedy flaki rozrabiają

Post autor: obyty.z.cu » 21 maja 2016, 21:34

Jacekx pisze: jest to wolne Forum
ale pisze się merytorycznie w tematach na temat.
.
sorki..koniec .
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Zablokowany

Wróć do „Off Topic”