Ot z encorton

Forum poświęcone wszelkim innym tematom

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Jacekx
Znawca ❃❃
Posty: 2717
Rejestracja: 29 lip 2006, 21:24
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ot z encorton

Post autor: Jacekx » 28 kwie 2016, 00:33

A może to MJK grypa żołądkowa czy x zakażenie bakteryjne (ja miałem coś takiego w tym roku ze 3 razy ...)

Można spróbować skuteczny lek na grypę żołądkową czy zakażenia bakteryjne -> czas zażywania bez konsultacji z lekarzem 3 dni (od 12 tabletek - mój lekarz rodzinny a On jest w temacie mojej choroby gdzieś od 10 lat to nawet pozwolił brać mi go przez 6 dni)

http://www.gedeonrichter.pl/gedeonricht ... canned.pdf

To nie reklama ja to używam i mi służy...
Co najważniejsze nie wchodzi w relacje z innymi lekami :idea:

można sprawdzić przez stronę bil.aptek.pl bądź zapytać się lekarza lub farmaceuty


Dane z ulotki dla pacjenta sugeruję szukać (przy każdym leku) i zanim lek zastosujemy przeczytać .
Te z ulotki są zawsze bardziej dokładnymi i uwaga są udostępniane w formatach plików *.pdf .Nie wszystkie tzw. ulotki w necie są takimi ulotkami :idea:

Mjk
Początkujący ✽✽
Posty: 74
Rejestracja: 19 lis 2014, 12:01
Choroba: inna choroba jelita
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Pomorze

Re: Ot z encorton

Post autor: Mjk » 28 kwie 2016, 21:07

Jacekx pisze:A może to MJK grypa żołądkowa czy x zakażenie bakteryjne (ja miałem coś takiego w tym roku ze 3 razy ...)
Raczej nie, grypa żołądkowa przynajmniej u mnie miała zwykle jeszcze bardziej zdecydowany przebieg. Tutaj jest po prostu nasilenie wszystkich możliwych objawów, które i tak mam prawie codziennie. Ale tak dziwnie, bo pół dnia jest źle, potem trochę lepiej i tak w kółko :neutral: Nie wiem, zobaczę przez najbliższe kilka dni czy coś się zmieni. Ale może zostawmy to, bo to w końcu temat o Entocorcie, a my tu to trochę odjeżdżamy z tymi domysłami :wink:

Jacekx
Znawca ❃❃
Posty: 2717
Rejestracja: 29 lip 2006, 21:24
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ot z encorton

Post autor: Jacekx » 28 kwie 2016, 23:04

Dlaczego uparłeś się , że szkodzi Ci lek który ma pomóc w zaleczaniu skąd to przekonanie...
bo moim zdaniem to lekarze powinni się w tym obszarze wypowiedzieć...

Na mnie zawsze działał pozytywnie Encorton co najwyżej dawał skutki uboczne...a o ile mi wiadomo Entocort jest bezpieczniejszy.

Wiem , że są chorzy nie reagujący na sterydy...wtedy stosuje się inne terapie łącznie z najnowszą biologiczną.
Nie spotkałem się ja natomiast z przypadkiem by sterydy generowały nasze choroby...
tzn. by NZJ był przyczyną sterydoterapii...chyba, że się mylę w końcu nie jestem lekarzem :idea:
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2016, 23:56 przez Jacekx, łącznie zmieniany 1 raz.

Jacekx
Znawca ❃❃
Posty: 2717
Rejestracja: 29 lip 2006, 21:24
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ot z encorton

Post autor: Jacekx » 28 kwie 2016, 23:12

Mjk pisze:
Jacekx pisze:A może to MJK grypa żołądkowa czy x zakażenie bakteryjne (ja miałem coś takiego w tym roku ze 3 razy ...)
Raczej nie, grypa żołądkowa przynajmniej u mnie miała zwykle jeszcze bardziej zdecydowany przebieg. Tutaj jest po prostu nasilenie wszystkich możliwych objawów, które i tak mam prawie codziennie. Ale tak dziwnie, bo pół dnia jest źle, potem trochę lepiej i tak w kółko :neutral: Nie wiem, zobaczę przez najbliższe kilka dni czy coś się zmieni. Ale może zostawmy to, bo to w końcu temat o Entocorcie, a my tu to trochę odjeżdżamy z tymi domysłami :wink:
A dlaczego to nie inne zakażenie bakteryjne x ?
Rozmawiałeś z rodzinnym i gastro o tym...
Piszesz , że wiesz ale skąd wiesz jesteś lekarzem ?

Co prawda CU to nie Twoje kłopoty ale ostatnio też miałem wahnięcia i Nifuroksazyd + metronidazol opanowały mi sytuację przynajmniej objawowo.

Zablokowany

Wróć do „Off Topic”