Jak przeżyc lot samolotem i spełnić swoje marzenie ?

czyli smutki i radości posiadaczy CU i CD, wypróbowane sposoby radzenia sobie ze stresem etc.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
martt1608
Początkujący ✽✽
Posty: 57
Rejestracja: 09 mar 2016, 15:06
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Ruda Śląska

Jak przeżyc lot samolotem i spełnić swoje marzenie ?

Post autor: martt1608 » 12 sie 2016, 08:09

Kochani mam do Was pytanie i zarazem prośbe :-)

Dwa miesiące temu wyszłam ze szpitala. Czułam się jak nowo narodzona. Praktycznie od początku choroby nie pamiętam żeby było ze mną tak dobrze. Żyłam ja zdrowy człowiek, cieszyłam się każdą chwilą, bo w końcu nie musiałam przejmować się tym ile razy zaboli mnie brzuch bądź czy zdąrze dobiec do kibelka :wc: Było pięknie maks 2-3 wypróżnienia na dzień.


No ale nic co piękne nie trwa długo. Brałam Asamax 3x3, Encorton 3x2 z redukcją o 0,5 co tydzień do całkowitego odstawienia i cortiment na żołądek. I tak sobie żyłam szczęśliwie z dnia na dzień. Odstawiałam w końcu encorton do 0 iiiiiiii stało się po 2 tygodniach koszmar powrócił. Krew, śluz, ból. ( Ciągle utrzymywałam bardzo ścisłą diete)

Ale przechodząc to tytułu wątku. Ponieważ wiadomo choroba ograniczała mnie przez tyle lat. Praktycznie nigdzie nie wyjeżdżałam postanowiłam w końcu przeciwstawić się jelitom i zacząc spełniać marzenia. Zaplanowałam sobie piękny, gorący wypad za Granice ( 19 września) oczywiście samolotem. Tak się cieszyła, w końcu płakałam ze szczęścia a nie z bólu.......

I tu moje dylematy. Jak przezyć ? Czy ktoś z was z takimi biegunkami dał rade ? Jak nastawić się psychicznie ? dodatkowo byłam oczywiście u gastro przepisał znowu steryd encorton 2-1-0, asamax 2-2-2, imuran 2-0-0. Jest lepiej. Krwi nie ma ale sluz i biegunki tak :-(

Czy pentasa lub soloflak nie będą lepsze ? Jeszcze nigdy ich nie brałam a do wyjazdu został mi zaledwie miesiąc :oops:

[ Komentarz dodany przez: lorema: 14-11-2016, 21:58 ]
Temat zamykam ponieważ już jeden z tego samego powodu został założony.
Celuj w niemożliwe, osiągniesz nieprawdopodobne

Zablokowany

Wróć do „Nasza Psychika”