Pomoc w znalezieniu pracy

Tutaj prosimy o różnego rodzaju pomoc oraz takową oferujemy.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
SZYKAR
Debiutant ✽
Posty: 6
Rejestracja: 22 sie 2016, 10:22
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Chrzanów

Pomoc w znalezieniu pracy

Post autor: SZYKAR » 22 sie 2016, 10:35

Witam, choruje na wrzodziejące zapalenie jelita grubego i w związku z tym praca fizyczna mi szkodzi. Niestety posiadam tylko wykształcenie średnie i mam wielki problem ze znalezieniem pracy nie wymagającej dużego wysiłku fizycznego a pozwalającej utrzymać rodzine. Posiadam wiele talentów ale sam sobie już nie radze i dlatego prosze o przysługe. Mieszkam na pograniczu województwa małopolskiego i śląskiego, jeżeli ktoś jest w stanie w jakiś sposób mi pomóc to z góry dziękuje

lorema

Re: Pomoc w znalezieniu pracy

Post autor: lorema » 22 sie 2016, 11:09

SZYKAR, proszę zmień w profilu z niesklasyfikowane NZJ na CU.

Awatar użytkownika
cordo
Aktywny ✽✽✽
Posty: 932
Rejestracja: 01 wrz 2007, 18:53
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: Pomoc w znalezieniu pracy

Post autor: cordo » 22 sie 2016, 12:47

Może zacznij uczyć się programować, coś w ten deseń...

Awatar użytkownika
-Ania-
Admin
Posty: 4331
Rejestracja: 06 lis 2003, 15:04
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Pomoc w znalezieniu pracy

Post autor: -Ania- » 22 sie 2016, 15:49

Dopóki jesteś w domu i masz czas zachęcam do wypełniania ankiet. Co prawda czasami około 4zł za 20 minutową ankiete to mało, ale jak się nic nie ma na oku to lepsze niż nic.
Jeśli jesteś zainteresowany proszę o kontakt na pw

Ania
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !

Obrazek

Awatar użytkownika
Gosieńka
Początkujący ✽✽
Posty: 329
Rejestracja: 21 lut 2012, 19:58
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: nibylandia

Re: Pomoc w znalezieniu pracy

Post autor: Gosieńka » 22 sie 2016, 21:16

Jeśli masz aktualne orzeczenie o niepełnosprawności to łatwiej znaleźć pracę w niektórych korporacjach. Gdybyś mieszkała w Krakowie mogłabym dać namiar na jedną z nich i tam mogłabyś aplikować.

SZYKAR
Debiutant ✽
Posty: 6
Rejestracja: 22 sie 2016, 10:22
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Pomoc w znalezieniu pracy

Post autor: SZYKAR » 24 sie 2016, 16:30

witajcie, po pierwsze chcialbym podziekować za zainteresowanie i życzliwość, miło wiedzieć że są jeszcze ludzie nie obojętni. Jak narazie nie mam orzeczenia więc raczej odpadają korporacje.

Awatar użytkownika
cordo
Aktywny ✽✽✽
Posty: 932
Rejestracja: 01 wrz 2007, 18:53
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: Pomoc w znalezieniu pracy

Post autor: cordo » 24 sie 2016, 18:35

Możesz spróbować pracy zdalnej, nie wiem forum zarabiam, chociaż uważaj na naciągaczy, możesz też zacząć projektować strony, bazy danych, coś w ten deseń...

SZYKAR
Debiutant ✽
Posty: 6
Rejestracja: 22 sie 2016, 10:22
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Pomoc w znalezieniu pracy

Post autor: SZYKAR » 25 sie 2016, 10:17

dużo czytałem na temat projektowania stron itd. ale niestety nie mam z tym żadnego doświadczenia a okazało sie że to nie jest takie proste jak mi się na początku wydawało :neutral: Całe życie pracowałem fizycznie i dlatego teraz mam takie problemy. Choruje od około roku i od tego czasu zwiedziłem 4 zakłady pracy, i niestety żaden pracodawca nie był w stanie zrozumieć że musze iść do lekarza lub nie moge dzwigać ciężarów. I w ten oto sposób kolejny raz siedze w wc z piętrzącymi sie rachunkami :roll: Jeżeli ktoś może chociaż polecić gdzie można składać cv to proszę o pw moge sie nawet przeprowadzić :mrgreen: Jeszcze raz wielkie dzieki za zaangażowanie.

Awatar użytkownika
Gosieńka
Początkujący ✽✽
Posty: 329
Rejestracja: 21 lut 2012, 19:58
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: nibylandia

Re: Pomoc w znalezieniu pracy

Post autor: Gosieńka » 26 sie 2016, 13:36

Spróbuj wyrobić sobie orzeczenie o niepełnosprawności. To ułatwi Ci znalezienie pracy. Ja pracuję w korporacji i wykonuję tylko pracę biurową na komputerze i odbieram telefony. Ze względu na to, że mam orzeczenie wszyscy są bardziej wyrozumiali. Ostatnio mam zaostrzenie i musiałam wziąć L4 i źle tego nie odebrali, wręcz przeciwnie chcieli nawet abym dłużej na nim była. Ja nie chciałam tak robić wolałam wziąć urlop po L4. Ale rozmawiałam z moim kierownikiem, że jest taka a nie inna sytuacja i chcą mi iść na rękę i za około 2 tygodnie będę cześć tygodnia pracować zdalnie w domu, a część w biurze aby być na bieżąco z tym co się tam dzieje. Dla mnie fajne rozwiązanie :)

A i jeszcze jedno wiem, że u mnie firma jest bardzo dobrze nastawiona do osób z orzeczeniem. chętnie takie osoby chcą zatrudniać ale musiały by być w Krakowie i tu pracować.

SZYKAR
Debiutant ✽
Posty: 6
Rejestracja: 22 sie 2016, 10:22
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Pomoc w znalezieniu pracy

Post autor: SZYKAR » 30 sie 2016, 10:17

Dzięki za rade, myślałem o wyrobieniu orzeczenia o niepełnosprawności tylko troche obawiam sie konsekwencji ale doedukuje sie i porozmawiam z lekarzem. Im dłużej zastanawiam sie co robić tym więcej mam wątpliwości i każdy pomysł wydaje sie niemądry. W każdym razie trzeba żyć dalej. :roll:

Awatar użytkownika
alate
Moderator
Posty: 862
Rejestracja: 23 wrz 2014, 18:28
Choroba: CD
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Starachowice

Re: Pomoc w znalezieniu pracy

Post autor: alate » 30 sie 2016, 11:42

SZYKAR,
a kto Ci każe pokazywać orzeczenie ? wyrobisz i sam zdecydujesz, czy warto się nim chwalić przed pracodawcą, ja mam od prawie dwóch lat i dotąd w pracy się nie przydało, ale to nie znaczy, że jest mi niepotrzebne
Crohn ? Z tym da się żyć !

SZYKAR
Debiutant ✽
Posty: 6
Rejestracja: 22 sie 2016, 10:22
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Pomoc w znalezieniu pracy

Post autor: SZYKAR » 30 sie 2016, 13:25

Masz racje, jestem początkujący w tym temacie i dopiero sie ucze takze musicie mi wybaczyć:roll:

Alexisfrankfort
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2021, 20:33
Choroba: nie ustalono
województwo: lubelskie
Kontakt:

Re: Pomoc w znalezieniu pracy

Post autor: Alexisfrankfort » 04 lis 2021, 19:09

Dzień dobry,

Ja też byłem w skomplikowanej sytuacji, żeby utrzymać siebie i moją rodzinę, musiałem pomyśleć o tym, jak zarobić pieniądze i poszedłem na cyfrowe i bezpłatne szkolenia, a potem zapłaciłem i żebym miał licencję na generowanie pasywnego dochodu. :wink:

Powodzenia
Community Seo web :roll:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rynek i Pomoc”