mocno bije serce po zjedzeniu posiłku i wysiłku fizycznym

Tutaj prosimy o różnego rodzaju pomoc oraz takową oferujemy.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
krzysiek11
Debiutant ✽
Posty: 4
Rejestracja: 18 mar 2022, 06:16
Choroba: inna choroba jelita
województwo: dolnośląskie

mocno bije serce po zjedzeniu posiłku i wysiłku fizycznym

Post autor: krzysiek11 » 24 lip 2022, 21:20

Witam wszystkich szukam pomocy moze ktos bedzie wiedzial co mi jest. Po zjedzeniu posiłku mocniej mi wali serce im zjem wiecej tym wali mocniej i ten stan sie utrzymuje do tego czasu az sie wszystko strawi ten stan mnie pobudza i nie pozwala mi zasnac bylem u lekarza internisty i muwie ze mam wysoki puls 70-80 po zjedzeniu posiłku a lekarz mi muwi ze to jest normalny puls , przed zjedzeniem posiłku zmierzylem sobie puls to mialem na poziomie 55-60 dostałem tabletki na obniezenie pulsu ale wogule nie dzialaja prubowałem kilku rodzaji tabletek . Robiłem badanie w kierunku celiaki i nie wyszło mi nic.Mam wzdecia po wszystkim co tłuste oliwa z oliwek masło a najbardziej po mleku . Po treningu siłowym wysoki puls ( mocno walace serce nie wiem czy mozna nazwac to ze mam wysoki puls bo lekarze muwia ze nie mam wysokiego pulsu ale ja wiem kiedy wali mi mocno poprostu to czuje i jesttem pobudzony nie ma mowy o spaniu) wykruto u mnie nietolerancje pokarmowe mleko, orzechy,przenica , robiłem badania z trzystki amylaza elastaza lipaza i wyniki sa ok . Moze ktos mi doradzic do
jakiego lekarza sie udac mój lekarz gastrolog muwi ze to nerwica ale ja biore leki na nerwice i nic nie pomagaja probowałem roznych srodków , a i mialem robiona kolonoskopie i wszystko . Moim zdaniem jest cos nie tak z jelitem cienkim ale nie wiem dlaczego wyniki wychodza ok . Z góry dzieki za kazda pomoc :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rynek i Pomoc”