Enterosgel

Przewód pokarmowy i metabolizm
A01 - Preparaty stomatologiczne
A02 - Leki stosowane w chorobach związanych z nadmierną kwasowością soku żołądkowego
A03 - Leki stosowane w czynnościowych zaburzeniach przewodu pokarmowego
A04 - Leki przeciwwymiotne i przeciw nudnościom
A05 - Leki stosowane w chorobach dróg żółciowych i wątroby
A06 - Leki przeczyszczające
A07 - Leki przeciwbiegunkowe, przeciwzapalne i przeciwdrobnoustrojowe stosowane w chorobach przewodu pokarmowego
A08 - Leki przeciw otyłości z wyłączeniem preparatów dietetycznych
A09 - Leki poprawiające trawienie (włącznie z enzymami)
A10 - Leki stosowane w cukrzycy
A11 - Witaminy
A12 - Preparaty uzupełniające niedobór składników mineralnych
A13 - Leki wzmacniające
A14 - Leki anaboliczne do stosowania ogólnego
A15 - Leki pobudzające apetyt
A16 - Inne leki działające na przewód pokarmowy i metabolizm

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Ramparam
Debiutant ✽
Posty: 5
Rejestracja: 02 kwie 2014, 14:15
Choroba: nie ustalono
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: świdnica

Enterosgel

Post autor: Ramparam » 28 wrz 2014, 12:34

Dzień dobry!

Temat: EMTEROSGEL :?:

Niedawno przeczytałem o tym "cudownym leku", hm... jakby z komiksu Janusza Christy, szukałem opinii w necie, albo pozytywne albo ich brak, ogólnie jest ich mało, a cena mała nie jest- gąbka, która wchłania wszystko i wyrzuca, jakoś nie bardzo chcę mi się w to wierzyć. Zamienniku brak jak widać, ewentualnie krzem w tabletkach, :mrgreen: opatentowane, :twisted: cwaniactwo, chyba, że podróż na zakupy do sąsiadów czeskich, bo mieszkam blisko, jednak cena i tak wychodzi tak samo. Lekarze, których spotkałem, niewiele wiedzą lub są sceptyczni, mniej sceptyczni są aptekarze/aptekarki zapewne naciskani przez lobby farmaceutyczne, ale lekarze też bardziej powinni być pod ich wpływem, może takich nie spotkałem, tych którzy byliby pod wpływem legendy Enterosgelu. Jak na razie ten suplement diety można :smutny: zaryzykować za góra 20 zł, ale nie 70, 60 czy 50 zł, 70 zł w cenach normalnych, 60 w cenach hurtowych, a 50 zł z internetu- za dużo tych działań ma, stąd upatruje go jak pies na jeża. To taka moja opinia a kaca można leczyć o wiele, wiele taniej. :roll:
Przedstawicielem medycznym nie jestem, ale za bardzo nie wierzę, że to odprowadza tyle grzybów, wirusów, alergenów, legendarnych toksyn czy bakterii, zapewne odprowadzi trochę pieniędzy z portfela. :!:
Taka moja kąśliwość, a Państwo Forumowicze cos wiedzą o tym leku? :razz:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Leki z grupy A - Przewód pokarmowy i metabolizm”