Gastrocomplex

Przewód pokarmowy i metabolizm
A01 - Preparaty stomatologiczne
A02 - Leki stosowane w chorobach związanych z nadmierną kwasowością soku żołądkowego
A03 - Leki stosowane w czynnościowych zaburzeniach przewodu pokarmowego
A04 - Leki przeciwwymiotne i przeciw nudnościom
A05 - Leki stosowane w chorobach dróg żółciowych i wątroby
A06 - Leki przeczyszczające
A07 - Leki przeciwbiegunkowe, przeciwzapalne i przeciwdrobnoustrojowe stosowane w chorobach przewodu pokarmowego
A08 - Leki przeciw otyłości z wyłączeniem preparatów dietetycznych
A09 - Leki poprawiające trawienie (włącznie z enzymami)
A10 - Leki stosowane w cukrzycy
A11 - Witaminy
A12 - Preparaty uzupełniające niedobór składników mineralnych
A13 - Leki wzmacniające
A14 - Leki anaboliczne do stosowania ogólnego
A15 - Leki pobudzające apetyt
A16 - Inne leki działające na przewód pokarmowy i metabolizm

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
JarekSeeker
Początkujący ✽✽
Posty: 114
Rejestracja: 05 maja 2006, 17:22
Choroba: CU
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź

Gastrocomplex

Post autor: JarekSeeker » 22 wrz 2014, 22:18

Witajcie, czy ktoś z Was słyszał o preparacie Gastrocomplex? Być może niepoprawnie go przytoczyłem, w każdym razie podobno jest on preparatem naturalnym, zawiera wyciągi z ziół i innych roślin, jego główną funkcją jest stymulowanie organizmu do regeneracji organów poprzez odbudowę tkanek z komórek macierzystych, przez co w konsekwencji nasz organizm usuwa chore tkanki, które zastępowane są zdrowymi.

[ Dodano: 22-09-2014 ]
Ok, rozumiem, że nikomu nic nie wiadomo na ten temat. A czy ktoś z Was spotkał się z zastosowaniem cytosolu, pochodzącego z komorek dwunastnicy i jelita grubego z tkanek bydlecych do tworzenia komorek macierzystych i lecitin do methylacji i transkrypcji nowych zdrowych komorek uzyskanych z tkanek roslinnych?
Most people are so ungrateful to be alive.. But not you.. not anymore..

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Gastrocomplex

Post autor: Mamcia » 23 wrz 2014, 17:40

To dodano to jakieś tłumaczenie automatu i jest całkowicie bez sensu. Rozumiem, że szukasz jakiś alternatywnych metod terapii na forach i stornach różnych firm oferujących CUDowne leki o niesprawdzonym działaniu.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

JarekSeeker
Początkujący ✽✽
Posty: 114
Rejestracja: 05 maja 2006, 17:22
Choroba: CU
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź

Re: Gastrocomplex

Post autor: JarekSeeker » 23 wrz 2014, 20:41

Tak, szukam alternatywnych metod leczenia, a raczej - wyleczenia. Doskonale wiemy, że medycyna oficjalnie nie zna metody, by pozbyć się CU, a biorąc pod uwagę świadomość konieczności brania tabletek do końca życia, jak i wszelkich utrudnień w życiu, mam nadzieję spotkać się ze zrozumieniem :) Nie wspominając o tym, że choruję już na to świństwo 9 lat i zaczynam się zastanawiać, jak długo wytrzyma mój organizm i nie skapituluje. Ponieważ chciałbym jeszcze pożyć, szukam rozwiązań. To nie oznacza, że stałem się fanatykiem metod alternatywnych, po prostu szukam.

Skąd ten cytat? Zgoda, brzmi sztucznie, być może datego, że był pisany przez Amerykankę, asystenkę dr Kulisz (www.kulisz.com), który mieszka w Ameryce, z którym to dr nawiązałem niedawno kontakt. Można też znaleźć sporo filmików z jego udziałem na youtube. Zajmuje się przede wszystkim leczeniem dzieci z autyzmu, chorobami przewlekłymi, chorobami związanymi z powikłaniami po szczepieniach itp. Z tego, co zauważyłem, bazuje on na odtruwaniu organizmu i stymulowaniu go do wytwarzania zdrowych tkanek w miejsce uszkodzonych, często wspomina o komórkach macierzystych.

Konsultowałem ten temat z moim lekarzem prowadzącym. Odradza mi stosowanie takich preparatów, głównie ze względu na zbyt ogólnikowy opis składu - po prostu nikt nie daje gwarancji, czy nie tyle taka kuracja pomoże, ile nie zaszkodzi. Preparat GastroComplex jest jednym z kilku wypisanych na mojej "recepcie", dlatego uznałem, że to forum jest doskonałym miejscem do podzielenia się doświadczeniem i ewentualnie odnalezieniu kogoś, kto może już próbował/zetknął się z tym tematem leczenia przez dr Kulisz.
Most people are so ungrateful to be alive.. But not you.. not anymore..

ODPOWIEDZ

Wróć do „Leki z grupy A - Przewód pokarmowy i metabolizm”