Przygotowanie do Humiry, badania

Rekombinowane ludzkie przeciwciało monoklonalne.
Zalecenie: Leczenie umiarkowanej i ciężkiej czynnej postaci Choroby Leśniowskiego Crohna i Wrzodziejące Zapalenie Jelita Grubego
Preparaty na rynku polskim zawierające adalimumab roztwór do wstrzykiwań
Hulio, Humira, Hyrimoz, Imraldi

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
kasinp
Znawca ❃❃
Posty: 2418
Rejestracja: 19 cze 2007, 17:48
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Przygotowanie do Humiry, badania

Post autor: kasinp » 23 sty 2010, 10:03

Hej, dr powiedziała ze skoro ostatnią dawkę Humiry miałam w lipcu 2009 to zaczynamy wszystko od nowa , czyli rtg płuc, morfologia , tuberkulinowa próba oraz badania na HIV , podobno w 2010 weszlo ze kazdy przed biologicznym musi zrobić. Przekopałam pół forum , bo gdzieś mi kiedyś śmignęlo ze ktoś robił badanie krwi na nosicielstwo , czy wiecie jak dlugo czeka się na wynik i czy za jednym pobraniem np. przy morfologii mozna to zrobić?? Z resztą badań nie ma problemu bo już to w tamtym roku przechodziłam . Za wszelkie uwagi , wskazówki dziękować;)

ESka

Re: Przygotowanie do Humiry, badania

Post autor: ESka » 23 sty 2010, 10:11

kasinp pisze:Przekopałam pół forum , bo gdzieś mi kiedyś śmignęlo ze ktoś robił badanie krwi na nosicielstwo , czy wiecie jak dlugo czeka się na wynik i czy za jednym pobraniem np. przy morfologii mozna to zrobić??
kasinp, viewtopic.php?t=7786&start=0 ;)

kasinp
Znawca ❃❃
Posty: 2418
Rejestracja: 19 cze 2007, 17:48
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Przygotowanie do Humiry, badania

Post autor: kasinp » 23 sty 2010, 10:23

ESka, kurde mi coś szukaj nie zadziałało ok ,dzięki wielkie , zamknę bo aż wstyd , znalazłaś odpowiedzi na moje pytania;)

Zablokowany

Wróć do „Adalimumab”