Dawki podtrzymujące Remicade

Chimerowe ludzko-mysie przeciwciało monoklonalne IgG1 wytwarzane z rekombinowanej linii komórkowej.
Zastosowanie: czynna postać Choroby Leśniowskiego Crohna i Wrzodziejącego Zapalenia Jelita grubego o nasileniu umiarkowanym lub ciężkim
Preparaty na rynku polskim zawierające infliximab proszek do sporządzania koncentratu roztworu do infuzji: Flixabi, Inflectra, Remicade, Remsima, Zessly

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dawki podtrzymujące Remicade

Post autor: Mamcia » 16 kwie 2009, 13:53

Przez telefon dostałam odpowiedź, że przerwa może wynosić 16 tygodni, ale czekam na odpowiedź na piśmie.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Izek85
Debiutant ✽
Posty: 36
Rejestracja: 16 lis 2007, 17:32
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Dawki podtrzymujące Remicade

Post autor: Izek85 » 23 kwie 2009, 22:55

Cześć wszystkim!!!!Chcialam napisać,że jeśli w coś bardzo wierzycie i dążycie to to Wam się uda. Jakiś czas temu miałam problem z dostaniem dawek podtrzymujących i byłam tym faktem załamana!!!i nie wiedziałam co mam robić....ale wiedziałam,że jest szansa skoro innym się udało...i też zaczęłam działać i walczyć!!!trzeba mocno w siebie uwierzyć i nie poddawać się do samego końca!! ale też bardzo ważne jest jaki lekarz się Wami opiekuje-bo to on ma dużo do powiedzenia!!tak więc nie poddawać sie tylko do walki!!!!!
Izek

Izek85
Debiutant ✽
Posty: 36
Rejestracja: 16 lis 2007, 17:32
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Dawki podtrzymujące Remicade

Post autor: Izek85 » 24 kwie 2009, 09:52

Bardzo się cieszę,że też jest u Ciebie nadzieja!!!!ale faktycznie skoro wyniki są dobre i dobrze się czujesz to kurcze nie ma co się szprycować tym lekiem...no ale to już tylko Ty wiesz jak się czujesz!!Wszystkiego dobrego!!!!!
Izek

Zablokowany

Wróć do „Infliximab”