nieudana próba podania infliximabu do przetok

Chimerowe ludzko-mysie przeciwciało monoklonalne IgG1 wytwarzane z rekombinowanej linii komórkowej.
Zastosowanie: czynna postać Choroby Leśniowskiego Crohna i Wrzodziejącego Zapalenia Jelita grubego o nasileniu umiarkowanym lub ciężkim
Preparaty na rynku polskim zawierające infliximab proszek do sporządzania koncentratu roztworu do infuzji: Flixabi, Inflectra, Remicade, Remsima, Zessly

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
ewuunia
Początkujący ✽✽
Posty: 85
Rejestracja: 06 wrz 2006, 18:40
Choroba: CD
województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

nieudana próba podania infliximabu do przetok

Post autor: ewuunia » 08 sty 2009, 20:13

Niestety próby podania infliximabu do przetok nie powiodły się.Pani prof. Rydzewska z chirurgami zadecydowali operację przetok metodą Hipokratesa.Dzisiaj wróciłam do domu po operacji.W lutym jeżeli nię będzie ropni podadzą mi infliximab dożylnie.Mam zwężony kawałek jelita krętego i jest niebezpieczeństwo zamknięcia tego kawałka.Jest to ostatnia sznsa przed założeniem stomii.Jestem już tym wszystkim zmęczona ale muszę próbować.Do tego dochodzą te przetoki w brzuchu.

basias
Początkujący ✽✽
Posty: 103
Rejestracja: 14 lis 2008, 15:01
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: nieudana próba podania infliximabu do przetok

Post autor: basias » 14 sty 2009, 14:28

ewuunia trzymam za Ciebie kciuki i z całego serca życzę powodzenia i żeby udało Ci się uniknąć stomii.
Trzymaj się ciepło
Basia
aktualnie choroba w remisji, bez leków

Renata2
Początkujący ✽✽
Posty: 394
Rejestracja: 22 sty 2007, 21:36
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: nieudana próba podania infliximabu do przetok

Post autor: Renata2 » 27 sty 2009, 21:06

szkoda ze nie udało się podanie leku, ale może nie dojdzie do najgorszego, a leki podane dozylnie pomogą. Życzę zdrowia :roll:
Renata2
asamax / salofalk /pentasa / 500g 2-0-2
tardyferon fol

Zablokowany

Wróć do „Infliximab”