infiksimab po raz kolejny

Chimerowe ludzko-mysie przeciwciało monoklonalne IgG1 wytwarzane z rekombinowanej linii komórkowej.
Zastosowanie: czynna postać Choroby Leśniowskiego Crohna i Wrzodziejącego Zapalenia Jelita grubego o nasileniu umiarkowanym lub ciężkim
Preparaty na rynku polskim zawierające infliximab proszek do sporządzania koncentratu roztworu do infuzji: Flixabi, Inflectra, Remicade, Remsima, Zessly

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
agulcia
Debiutant ✽
Posty: 36
Rejestracja: 17 lut 2008, 13:53
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Bardzo sie cieszę!

Post autor: agulcia » 21 lut 2008, 19:19

Marta XXX pisze:Bardzo się cieszę!!!!
Mnie infliksimab postawił na nogi po 2,5 roku walki. Nowe życie na nowych podzespołach.
Oby tak dalej i oby jak najwięcej ludzi mogło sie cieszyć remisją.

HEj ;* Mam na imię Agata i na chorobę Crohna cierpię od już od 5 lat.Obecnie przyjmuję Entocort,Pentazę i Imuran.Po ostatnich badaniach spadło mi żleazo. :smutny: do 16 (wysycenie 4,5) Jestem zakwalifikowana do leczenia Infiksimabem.Napisz mi prosze na czym,to polega,mniej wiecej ile wynosi pobyt w szpitalu,jakie są skutki uboczne itd. ? Czy po tym leku dalej trzeba przyjmowac inne leki?
Z góry dziekuję

Awatar użytkownika
jaryszek
Aktywny ✽✽✽
Posty: 805
Rejestracja: 25 maja 2006, 11:56
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

Re: Bardzo sie cieszę!

Post autor: jaryszek » 21 lut 2008, 19:26

agulcia pisze:
Marta XXX pisze:Bardzo się cieszę!!!!
Mnie infliksimab postawił na nogi po 2,5 roku walki. Nowe życie na nowych podzespołach.
Oby tak dalej i oby jak najwięcej ludzi mogło sie cieszyć remisją.

HEj ;* Mam na imię Agata i na chorobę Crohna cierpię od już od 5 lat.Obecnie przyjmuję Entocort,Pentazę i Imuran.Po ostatnich badaniach spadło mi żleazo. :smutny: do 16 (wysycenie 4,5) Jestem zakwalifikowana do leczenia Infiksimabem.Napisz mi prosze na czym,to polega,mniej wiecej ile wynosi pobyt w szpitalu,jakie są skutki uboczne itd. ? Czy po tym leku dalej trzeba przyjmowac inne leki?
Z góry dziekuję
O to podobnie jak ja, tez biore entocort, imuran i asamax. Tez mam zelazo bardzo niskie, u mnie wynosi 10 :/ Roznica jest tylko taka ze i tak jestem za zdrowy na leczenie biologiczne, gdzie Ci sie udalo dostac do takiego leczenia ? Bo we Wroclawiu nadal sie nie oplaca...
Chroba:CU, Stan:zaostrzenie Leki: Asamax 500mg(3x2), Metypred 32mg, Calperos 1000mg,azathrioprine 50mg(1x2),Waga/Wzrost:50/171 Brak typowej remisji od 4 lat /Jestem pacjentem prof. Paradowskiego we Wrocławiu.

Co nas nie zabije, to nas wzmocni...

Zablokowany

Wróć do „Infliximab”