3 DAWKI REMICADE

Chimerowe ludzko-mysie przeciwciało monoklonalne IgG1 wytwarzane z rekombinowanej linii komórkowej.
Zastosowanie: czynna postać Choroby Leśniowskiego Crohna i Wrzodziejącego Zapalenia Jelita grubego o nasileniu umiarkowanym lub ciężkim
Preparaty na rynku polskim zawierające infliximab proszek do sporządzania koncentratu roztworu do infuzji: Flixabi, Inflectra, Remicade, Remsima, Zessly

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
żona chorego
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 05 cze 2006, 09:21
Choroba: osoba zainteresowana
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

3 DAWKI REMICADE

Post autor: żona chorego » 12 sty 2007, 21:44

MOJ MĄŻ CHORUJE NA CROHNA,OBECNIE MA PRZETOKĘ JELITOWO-PĘCHERZOWĄ,OTRZYMAŁ 3 DAWKI REMICADE,CZY JEST NA FORUM KTOŚ Z TYM TYPEM PRZETOKI I MIAL PODAWANY TEM LEK ? PROSZĘ O KONTAKT Z OSOBĄ KTÓRA OTRZYMAŁĄ REMICADE I MIALA POPRAWĘ,CHCIAŁĄBYM WIEDZIEĆ JAK SZYBKO NASTĄPIŁA TA POPRAWA.U MĘŻ RACZEJ POPRAWY NIE MA ,OD PODANIA OSTATNIEJ DAWKI MIJA 2 TYGODNIE I NIE WIEM CZY W SYTUACJI BRAKU POPRAWY PODAJE SIE DALSZE DAWKI CZY ZAPRZESTAJE LECZENIA TYM LEKIEM.MOŻE JEST KTOŚ KTO MIAL OPEROWANA TAKĄ PRZETOKE ,WIEM ZE JEST TO BARDZO SKOMPLIKOWANA OPERACJA I PROSZĘ O JAKIEKOLWIEK INFORMACJE!!!

Domania
Debiutant ✽
Posty: 9
Rejestracja: 12 cze 2006, 22:48
Choroba: CD
Lokalizacja: Szczecin

Re: 3 DAWKI REMICADE

Post autor: Domania » 23 sty 2007, 21:35

Witam!!
A ja mam przetokę jelitowo-pochwową. jestem po 3 dawkach REMICADu już 9 miesiąc i ...nic... nie ma żadnej reakcji na ten lek..Jak było tak jest...

Co prawda nie podano mi kolejnych dawek..., bo lekarze uznali, że mija się to z celem, ale podobno w każdym przypadku jest inaczej.. Co do operacji to nie wiem, ale słyszałam, że nic przyjemnego ( sama się nie poddałam, bo... chyba się troszkę boję...)
pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 23 sty 2007, 23:24 przez Domania, łącznie zmieniany 1 raz.

Ziggy
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2007, 18:25
Choroba: CD
Lokalizacja: lomza

Re: 3 DAWKI REMICADE

Post autor: Ziggy » 27 sty 2007, 04:25

Witam, Mam podobny problem i też jestem po remicade. Nic nie pomogło i nie pomoże..., przynajmniej na to powikłanie. Z tego co mówił lekarz to ramicade pomaga na przetoki jelitowo-jelitowe.

Zablokowany

Wróć do „Infliximab”