Remicade a dysplazja zębiny, dentinogenesis imperfecta

Chimerowe ludzko-mysie przeciwciało monoklonalne IgG1 wytwarzane z rekombinowanej linii komórkowej.
Zastosowanie: czynna postać Choroby Leśniowskiego Crohna i Wrzodziejącego Zapalenia Jelita grubego o nasileniu umiarkowanym lub ciężkim
Preparaty na rynku polskim zawierające infliximab proszek do sporządzania koncentratu roztworu do infuzji: Flixabi, Inflectra, Remicade, Remsima, Zessly

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kalka_96
Znawca ❃❃
Posty: 2119
Rejestracja: 24 lip 2011, 14:08
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: K-w

Re: Remicade a dysplazja zębiny, dentinogenesis imperfecta

Post autor: kalka_96 » 26 lip 2013, 20:02

Mi też przed podaniem kazali naprawić zęby. :razz:

Awatar użytkownika
Alis
Doświadczony ❃
Posty: 1591
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:59
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: z Polski

Re: Remicade a dysplazja zębiny, dentinogenesis imperfecta

Post autor: Alis » 26 lip 2013, 22:00

A mi nic nie mówili, mam pełno dziur bo mam bardzo słabe zęby. Nie wiem jak to jest, że jednym mówią takie rzeczy a innym nie.
Leki: Pentasa granulat 2x1 g/Sanprobi Super Formuła 1x1/wcześniej Remicade

Awatar użytkownika
kasia38
Doświadczony ❃
Posty: 1053
Rejestracja: 16 lut 2008, 18:49
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Re: Remicade a dysplazja zębiny, dentinogenesis imperfecta

Post autor: kasia38 » 26 lip 2013, 22:47

Alis pisze:A mi nic nie mówili, mam pełno dziur bo mam bardzo słabe zęby. Nie wiem jak to jest, że jednym mówią takie rzeczy a innym nie.
mi też nic nie mówili, ani rok temu jak zaczynałam, ani 11 lat tamu jak zaczynałam pierwszą pięcioletnia serię.
Seronegatywne zapalenie stawów, Ch L-C , stan po Helikolektomi prawostronnej, Centalna Retinopatia Surowicza, zmiany w kręgosłupie lędźwiowym (naczyniak?), 2 x przebyta zakrzepica, guzki w tarczycy, torbiel endometrialny na jajniku, jersinioza.
Biorę: Azotioprynę 100 mg ,Salofalk 500 mg 3x2, Calperos 1000, Alfadiol, Contrsahist, Alvesco, Alergodil, Magnez

ODPOWIEDZ

Wróć do „Infliximab”