Remicade

Chimerowe ludzko-mysie przeciwciało monoklonalne IgG1 wytwarzane z rekombinowanej linii komórkowej.
Zastosowanie: czynna postać Choroby Leśniowskiego Crohna i Wrzodziejącego Zapalenia Jelita grubego o nasileniu umiarkowanym lub ciężkim
Preparaty na rynku polskim zawierające infliximab proszek do sporządzania koncentratu roztworu do infuzji: Flixabi, Inflectra, Remicade, Remsima, Zessly

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
gabriella
Początkujący ✽✽
Posty: 419
Rejestracja: 22 mar 2010, 23:26
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Remicade

Post autor: gabriella » 06 sie 2011, 18:31

Hej,
słuchajcie, choruję na CU. W czerwcu dostałam 3. dawkę Remicade i niedawno znowu pojawiła mi się krew. Ale biegunki nie mam. Jak myślicie, co mam robić? Czy jest szansa, że kolejna dawka coś pomoże? I czy ktoś z Was orientuje się, ile taka dawka mogłaby kosztować? Bo na kolejną za darmo w szpitalu chyba nie mam co liczyć...
dzięki wielkie za odpowiedź.

Awatar użytkownika
gabriella
Początkujący ✽✽
Posty: 419
Rejestracja: 22 mar 2010, 23:26
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Remicade

Post autor: gabriella » 07 sie 2011, 00:29

martita pisze:zansa jest u mnie po 3 była ogromna poprawa, ale jak nie dostałam 4 to wróciło wszystko. więc tak" na sztuki" nie ma się co bawić, bo u jednych po 11 jest poprawa a u innych po 5
pocieszyłaś mnie strasznie :) bo już myślałam, że po 3 musi być remisja. A czuję się świetnie, tylko trochę krwi mi się pojawiło. Więc może jak dostanę 4. to będzie dobrze :)
martita pisze:suma summarum kupa kasy :smutny:
o niestety... ale już słyszałam plotki, że 20 tysięcy, a 7,5 to jednak trochę mniej :wink:

Awatar użytkownika
gabriella
Początkujący ✽✽
Posty: 419
Rejestracja: 22 mar 2010, 23:26
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Remicade

Post autor: gabriella » 07 wrz 2011, 18:00

martita, jakim cudem dostałaś 4. dawkę, jeśli masz cu?

Zablokowany

Wróć do „Infliximab”