Remicade a inne leki

Chimerowe ludzko-mysie przeciwciało monoklonalne IgG1 wytwarzane z rekombinowanej linii komórkowej.
Zastosowanie: czynna postać Choroby Leśniowskiego Crohna i Wrzodziejącego Zapalenia Jelita grubego o nasileniu umiarkowanym lub ciężkim
Preparaty na rynku polskim zawierające infliximab proszek do sporządzania koncentratu roztworu do infuzji: Flixabi, Inflectra, Remicade, Remsima, Zessly

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
leksiasta
Debiutant ✽
Posty: 11
Rejestracja: 14 lis 2010, 13:14
Choroba: CD
województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Ełk

Remicade a inne leki

Post autor: leksiasta » 23 mar 2011, 12:28

Witam!
Jestem właśnie po 5 dawce remicade, w poniedziałek mam mieć 6 dawkę. Ale od paru dni mam okropne biegunki, mdłości i bóle brzucha. Chciałam się was zapytać czy bierzecie jakieś tabletki będąc na remicade,żeby się tak nie męczyć. Jak tak to jakie? I czy w ogole mozna?

Moje ostatnie pytanie dotyczy tego ,że wiele osób cierpi na ból brzuch przez stresy np. w szkole, w pracy itd. Czy bierzecie przy tej chorobie jakieś tabletki na uspokojenie? Czy lekarze o tym coś mówili?

Z góry dziękuje za odpowiedzi ;)

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Remicade a inne leki

Post autor: Mamcia » 23 mar 2011, 21:15

A może się czymś strułaś lub złapałaś wirusówkę, która teraz szaleje. maciek też od 3 dni gania. Nie polecam żadnych leków zatrzymujących biegunkę - kleik, dotowana marchewka i dotrwać do poniedziałku. Przeciwbiegunkowy ewentualnie na podróż, bo rozumiem, że lek podawany w ramach badań klinicznych i to w pediatrii.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Zablokowany

Wróć do „Infliximab”