Hosting zdjęć

Fotografie i sztuka

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
McCarty

Re: Hosting zdjęć

Post autor: McCarty » 01 mar 2014, 11:16

Załóż sobie na Google picasa, żadnych dodatkowych opłat. Nie usuwają, możesz sobie robić kopie zapasowe, foldery itp. Możesz dodać opcję, że tylko Ty możesz przeglądać, albo wszyscy.

Dużo masz tych zdjęć? Do czego ma ci to służyć?

McCarty

Re: Hosting zdjęć

Post autor: McCarty » 01 mar 2014, 11:34

Rzeczywiście ciężko jest znaleźć jaki bezpłatny, a jak już znajdziesz to z limitami, albo po miesiącu ci usuną sami te zdjęcia.
A próbowałeś hosting-zdjec.pl ?, albo własny serwer np. na cba założyć. Ja miałem jeszcze na chomikuj, ale też mi się nie widziało, i w końcu zostało Google.

Awatar użytkownika
Tubisia
Doradca CD
Posty: 1599
Rejestracja: 16 kwie 2012, 16:11
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Hosting zdjęć

Post autor: Tubisia » 01 mar 2014, 15:47

Korzystam z http://imgur.com/ + hyperdesktop

McCarty pisze:Załóż sobie na Google picasa,
I nawet nie musisz dawać adresu do siebie...bo już mają :mrgreen: :wink:
Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.
A jak ktoś będzie chciał, to mam cały arsenał narzędzi do tortur :bicz:

Życie jest jak jajko - trzeba je znieść.

Zawiodły już: immunosupresja Aza i MTX, operacja, sterydy,3 biologie i inne leki, ale jeszcze żyję na złość innym :cool2:

McCarty

Re: Hosting zdjęć

Post autor: McCarty » 01 mar 2014, 16:02

Tubisia, adres mają, ale i tak korzystam z innej poczty prywatnie. :) Zresztą w stopce mam dodaną stronę właśnie na Google. A tą co podajesz też dobra, miałem właśnie ją podać, jako dobry hosting :wink:

McCarty

Re: Hosting zdjęć

Post autor: McCarty » 02 mar 2014, 18:40

Może zapodaj.net, typowy do wrzucania fotek na fora, trochę podobny do imageshack albo iv.pl.

Awatar użytkownika
Stanley76rsko
Początkujący ✽✽
Posty: 325
Rejestracja: 02 lut 2013, 19:53
Choroba: CU
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Radomsko

Re: Hosting zdjęć

Post autor: Stanley76rsko » 19 maja 2014, 08:29

Ja używam https://mega.co.nz jeśli chodzi o zdjęcia,(czasami wysyłał w e-mailu oryginały a tu komuś skrzynkę zawalę i dostaję info, że pan X ma zapełnioną skrzynkę) to idealne rozwiązanie, po zassaniu przez tego kogoś zdjęć, usuwam je albo zostawiam, jeśli ktoś sobie tego życzy.
Oczywiście tyczy się to wszystkiego, bo można i pliki video, tekstowe, ogólnie wszystko co można przesłać drogę elektroniczną.
21 X 2011 r. pierwsze objawy.
03 XI 2011 r. dwutyg. "leżakowanie" w Piotrkowie.Rozpoznanie CU.
04 XII 2011 r.- 10 I 2012 r. wizyta u A.Dzikiego i "leżakowanie" na WAM-ie na Hallera(zaostrzone CU i usunięcie całego j.grubego, ileostomia)
21 sierpnia 2012 r.- 12 września 2012 r. ponowne "leżakowanie" na WAM-ie, zrobiony J-Pouch.
20 czerwiec 2013 r. witamy się na Hallera, Łódź
21 - 28 czerwiec 2013 r. rekonstrukcja przewodu pokarmowego, zamknięcie stomii
Waga 68 kg

ODPOWIEDZ

Wróć do „Foto and Art”