Czego spodziewac sie po citrofleet - przerazona jestem

kwas cytrynowy + magnez (tlenek magnezu) + pikosiarczan sodu
Oczyszczanie jelit do badań lub zabiegów diagnostycznych (np. kolonoskopia, obrazowanie radiograficzne).

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Straszek
Debiutant ✽
Posty: 31
Rejestracja: 19 lis 2020, 21:29
Choroba: nie ustalono
województwo: podkarpackie

Re: Czego spodziewac sie po citrofleet - przerazona jestem

Post autor: Straszek » 24 lis 2020, 07:36

Czy w dniu oczyszczania jelita mozna pic napoje izotoniczne ? Czy cos innego z witaminami? Bo tak naprawde od poprzedniego poniedzialku mocno ograniczylam ilosci jedzenia, jutro juz picie citrafleet i boję sie ze te biegunki i to nic niejedzenie doprowadzi mnie do jakiegos stanu wyczerpania? Co myslicie? Generalnue to martwie sie tym ze za szybko podjelam decyzje o tym zeby duzo mnuej jesc bo w zeszly poniedzialek? Czy myslicie jednak ze to na plus?

Straszek
Debiutant ✽
Posty: 31
Rejestracja: 19 lis 2020, 21:29
Choroba: nie ustalono
województwo: podkarpackie

Re: Czego spodziewac sie po citrofleet - przerazona jestem

Post autor: Straszek » 24 lis 2020, 09:34

I co moge dzis jesc. Obawiam.sie ze niepotrzebnie od ubieglego poniedzialku zmniejszylam ilosc jedzenia i teraz sie martwie ze dziś trzeba g... Jesc jutro juz calkiem nic i ze to mnie po prostu wykonczy. Co moge dzisiaj jesc ? Moge pic soki typu np kupus? Sok bananowy ?

romek
Początkujący ✽✽
Posty: 479
Rejestracja: 28 sie 2018, 15:51
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
miasto: warszawa

Re: Czego spodziewac sie po citrofleet - przerazona jestem

Post autor: romek » 24 lis 2020, 11:29

Przede wszystkim się uspokój bo wykończą Cię nerwy, a nie kolonka. Wszyscy przez to przeszliśmy wielokrotnie i jakoś żyjemy. A co do przygotowania to postępuj zgodnie z instrukcjami na citrofleecie

Straszek
Debiutant ✽
Posty: 31
Rejestracja: 19 lis 2020, 21:29
Choroba: nie ustalono
województwo: podkarpackie

Re: Czego spodziewac sie po citrofleet - przerazona jestem

Post autor: Straszek » 24 lis 2020, 13:13

wiem tylko martwie się że od poniedziałku już przeszłam na diete, w sensie nie objadałam się jak świnka, zero słodyczy zero smazonego-ogolnie to mam w duzych iliościach, odstawiłam owoce i zmniejszyłam porcje jedzenia. I teraz mysle ze jeszcze dzis tak mocniej nie jesc i jutro tylko cvos na sniadanie to ze moge umrzec z tego niejedzenia? Co myslicie? nie wykoncze sie przez to ?
a czy dzisiaj moge pic soki typu kubus i tez jakies zupy? budyń kisiel? bo tak jak mowie niepotrzebnie zaczełam od tamtego poniedziałku, ale przez to ze mam hemoroidy to chciałam uniknąć tego że czuje póżniej na zewnątrz ze są obrzekniete i boli.

Dorota1973
Początkujący ✽✽
Posty: 256
Rejestracja: 05 lut 2019, 20:55
Choroba: CD u dziecka
województwo: warmińsko-mazurskie
miasto: Kętrzyn

Re: Czego spodziewac sie po citrofleet - przerazona jestem

Post autor: Dorota1973 » 24 lis 2020, 13:27

Nie jedz produktów zawierających ziarno ponieważ zostaję podobno na ścianach jelit.
Dieta lekka musi być. Przeżyjesz.

Straszek
Debiutant ✽
Posty: 31
Rejestracja: 19 lis 2020, 21:29
Choroba: nie ustalono
województwo: podkarpackie

Re: Czego spodziewac sie po citrofleet - przerazona jestem

Post autor: Straszek » 24 lis 2020, 14:43

Czyli ryz na mleku moge? Kubusie moge?

Straszek
Debiutant ✽
Posty: 31
Rejestracja: 19 lis 2020, 21:29
Choroba: nie ustalono
województwo: podkarpackie

Re: Czego spodziewac sie po citrofleet - przerazona jestem

Post autor: Straszek » 24 lis 2020, 15:42

Gotuje teraz zupę wielowarzywna z kurczakiem paroma pieczarkami i natka pietruszki - taki akurat byl sklad - myslicie ze jak to zmiksuje to mozna taka zjesc z pieczarkami i kurczakiem? Bo wiecie co mam dzis mega kryzys i widze ze mysze cos zjesc bo i psychicznie jesrem na krawedzi i fizycznie tez sie martwje ze trochę taka oslabiona tą dieta. Chyba za wcześnie ona byla ale ja mam czesto zaparcia i nieregularnie odwiedzam toalete to musialam wczesniej bo tak czytalam w internecie ze nawet okolo tygodnia zrobic diete.

Straszek
Debiutant ✽
Posty: 31
Rejestracja: 19 lis 2020, 21:29
Choroba: nie ustalono
województwo: podkarpackie

Re: Czego spodziewac sie po citrofleet - przerazona jestem

Post autor: Straszek » 25 lis 2020, 07:09

To juz dzis to oczyszxzanie. Przez te diety juz jestem rozdygana i znow nic nie spalam. Jestem przerazona i niepewna. Boje sie co bedzie pozniej. Juz tersz nie mam bardzo czym sie zalatwic to jak ja dotrwam do czwartku rano. Co mozna na sniadanie i potem bo nie mam ulotki oryginalnej citrafleet.

Straszek
Debiutant ✽
Posty: 31
Rejestracja: 19 lis 2020, 21:29
Choroba: nie ustalono
województwo: podkarpackie

Re: Czego spodziewac sie po citrofleet - przerazona jestem

Post autor: Straszek » 25 lis 2020, 14:10

Wypilam to z 20 min temu. Cala sie trzese ze strachu.

Straszek
Debiutant ✽
Posty: 31
Rejestracja: 19 lis 2020, 21:29
Choroba: nie ustalono
województwo: podkarpackie

Re: Czego spodziewac sie po citrofleet - przerazona jestem

Post autor: Straszek » 25 lis 2020, 16:03

Godzine pozniej pierwsze wyproznienir.i po kolejnej kolejne ale martwi mnie to ze woda juz. Ze to tak szybko. Ze gdzie tu mi do rana dotrwac. Boje sie ze zeslabne bo kichy puste.

Straszek
Debiutant ✽
Posty: 31
Rejestracja: 19 lis 2020, 21:29
Choroba: nie ustalono
województwo: podkarpackie

Re: Czego spodziewac sie po citrofleet - przerazona jestem

Post autor: Straszek » 25 lis 2020, 18:29

Czuje sie lepiej bo pocieszacie. Dziekuje.

Dorota1973
Początkujący ✽✽
Posty: 256
Rejestracja: 05 lut 2019, 20:55
Choroba: CD u dziecka
województwo: warmińsko-mazurskie
miasto: Kętrzyn

Re: Czego spodziewac sie po citrofleet - przerazona jestem

Post autor: Dorota1973 » 25 lis 2020, 18:56

Będzie dobrze. Będzie dobrze. Będzie dobrze.

Straszek
Debiutant ✽
Posty: 31
Rejestracja: 19 lis 2020, 21:29
Choroba: nie ustalono
województwo: podkarpackie

Re: Czego spodziewac sie po citrofleet - przerazona jestem

Post autor: Straszek » 26 lis 2020, 08:02

Kurcze w nocy leciala czysta woda a dzis rano brudna. To co pozamiatane? Jade tam moze ktos zrobi wlewke ake wątpie.Bozeeee

romek
Początkujący ✽✽
Posty: 479
Rejestracja: 28 sie 2018, 15:51
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
miasto: warszawa

Re: Czego spodziewac sie po citrofleet - przerazona jestem

Post autor: romek » 26 lis 2020, 11:47

daj znać jak wrócisz. Na pewno będzie dobrze :roll:

Straszek
Debiutant ✽
Posty: 31
Rejestracja: 19 lis 2020, 21:29
Choroba: nie ustalono
województwo: podkarpackie

Re: Czego spodziewac sie po citrofleet - przerazona jestem

Post autor: Straszek » 26 lis 2020, 17:43

Cześć Kochani. Jestem już po, dziękuje wam za wsparcie i wszekie rady, dzięki Wam łatwiej mi bylo przejść to wszystko. Co do wyniku- polip bez szypuły 15mm, martwie się poszedł do badania. Dr mowił ze to gruczolak kosmkowo-cewkowy i ze wg niego na 95 procent łagodny, ale ze ręki nie da uciąć zeby mowic ze na 100 procent to tylko polip. Także jestem mocno w stresie.
ResztA w jelitach ok, w zoładku ok- procz h.pyroli i pobrano wycinki wg skali sidneya i na kosmki.
Co do badania i oczyszczania, wczoraj po citrafleet byłam łącznie tylko 8 razy w toalecie.PRZY 2 wypróznianiu juz leciała woda, na pewno to byl efekt tej diety, fakt ze bardzo długiej, ale ja mam zaparcia, ale jestemj pewna ze to mi tak pomogło, choc rano sie martwilam bo poszlam raz jeszcze do wc przed wyjazdem a woda była brudna, ale jednak jelito jak dr mowił 3/3/3. łĄCZNIE wypiłam lekko ponad 2l wody,wiem ze to mało, ale wiecej nie wmusiłam, totalnie zadnych skutkow ubocznych, bolu brzucha, innych sensacji, wszuystko na spokojnie, az byłam w szoku. W Rudnej natomiast lekarze przecudowni. Wszystko sprawnie, pełne wsparcie psychiczne, zero bolu, zero czegokolwiek na minus- no za wyjatkiem tego polipa, co do ktorego boje sie ze to rak.
Raz jeszcze dziękuje Wam że mnie wsparliście, jesteście cudowni i zdrowka nam wszytskim życzę i będę tu zaglądać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „CitraFleet”