czyżby coś nowego, tylko 1 litr

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ulka1986
Aktywny ✽✽✽
Posty: 652
Rejestracja: 09 lis 2013, 21:02
Choroba: CU
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Radomsko

czyżby coś nowego, tylko 1 litr

Post autor: ulka1986 » 03 kwie 2015, 08:39

Hejka. Jako że moje jelito się buntuje, moja p. Doktor chce je osobiście obejrzeć i najlepiej jak najszybciej, znamy realia i wiemy że na badania się czeka po kilka miesięcy i dlatego alternatywą jest wziąć udział w badaniu klinicznym i bah, odrazu pobrana krew, siusiu, ekg... I za miesiąc kolonka. Dostałam jakiś specyfik którego łącznie mam wypić 1 litr i uzupełniać woda, nie ma tu jego nazwy, podobno jakiś smakowy i z tej samej firmy co fortrans, spotkaluscie się z czymś takim? Do tej pory czyscilam się 2 razy foto sobą i poszło jak z płytka, a teraz mam mieszane uczucia czy dam radę wypić litr :'(
sulfalazin en 2x2tab, ortanol w razie potrzeby,folio,tran,wit b kompleks,pentasa2x1gr(czopki) wymienne na salofalk 4g/60 ml(wlewka na noc)

Bądź takim typem człowieka,że gdy rano wstajesz, twoja stopa dotyka podłogi, diabeł w piekle mówi "O k... wstał"

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: czyżby coś nowego, tylko 1 litr

Post autor: Mamcia » 03 kwie 2015, 20:43

Może mieć dodaną wit. C lub jakąś inną substancję, bo od dawna chodzi o to, aby tego niesmacznego było jak najmniej. problem w tym, że pacjenci często nie uzupełniają płynów do pożądanej objętości.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o środkach przeczyszczających”