Salazopiryna

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
rudzia
Debiutant ✽
Posty: 7
Rejestracja: 12 maja 2006, 23:05
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: Salazopiryna

Post autor: rudzia » 27 maja 2006, 22:55

sulfasalazin En 500mg biorę od 3 miesięcy 3x2 tabl. Mam częste bóle głowy podejrzewam,ze to od tych tabletek.Od tygodnia zaczęłam zapisywac kiedy boli mnie głowa i okazało się,ze codziennie.Czy ktoś miał też bóle głowy przy braniu tych lekarstw? :?: Prosze pomóżcie Dodam tylko że od lat mam bóle głowy ale nie były częstsze niż 1-2 razy w tygodniu

Awatar użytkownika
ranka
Mistrzunio ❃❃❃
Posty: 3958
Rejestracja: 18 gru 2005, 17:53
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: 3 city
Kontakt:

Re: Salazopiryna

Post autor: ranka » 27 maja 2006, 23:18

jesli zauwazylas bole glowy ktore zaczely sie przy braniu tabletek to jest to bardzo mozliwe ze jest to od tego.najpewniej powieexiec lekarzowi. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
rudzia
Debiutant ✽
Posty: 7
Rejestracja: 12 maja 2006, 23:05
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: Salazopiryna

Post autor: rudzia » 27 maja 2006, 23:33

na poczatku nie zwracałam na nie większej uwagi bo miałam zaostrzenie,więc moja uwaga była skupiona na innych bólach.Ale od kiedy jest mi lepiej dotarło do mnie,że te bóle głowy są za częste.Oczywiście biorę tabletki przeciwbólowe i wtedy przechodzi-tylko nie wiem jak długo mój żołądek bedzie to tolerował.Praktycznie codziennie łykam nurofen forte i nie chciałabym się uzależnić-jeśli w ogóle można się od takich lekarstw uzależnić.U swojej lekarki będę dopiero za 2 tygodnie i na pewno jej o tym powiem,ale chciałam poznać opinię innych-czy tez ktoś miał takie objawy :?:

Awatar użytkownika
manka
Aktywny ✽✽✽
Posty: 682
Rejestracja: 13 kwie 2006, 19:34
Choroba: CU
województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: torun

Re: Salazopiryna

Post autor: manka » 28 maja 2006, 11:37

no tak ja mialam cos takiego. zanim zaczelam brac sulfe tez mialam takie bule glowy 1-2 razy w tygodniu,ale nastepnego dnia od kiedy zaczelam kuracje sulfasalazin en glowa bolala mnie straszliwie i codziennie, ale to przechodzilo stopniowo powoli a calkiem sie skonczylo jak weszlam w stan remisji. lekarze(bylam z tym klopotem u kilku) powiedzieli zgodnie ze moglo to byc na tle nerwowym. ale moze tez byc cos takiego od tabletek, kazdy inaczej znosi te swinstewka :|

Awatar użytkownika
rudzia
Debiutant ✽
Posty: 7
Rejestracja: 12 maja 2006, 23:05
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: Salazopiryna

Post autor: rudzia » 28 maja 2006, 13:06

dzięki za podzielenie się swoim doświadczeniem.Mam nadzieję ze mi też przejdzie.Ja już mam remisje i na razie ból jest,ale będę dobrej myśli.Jeszcze przez 2 tygodnie będę zapisywać kiedy i jak mnie boli .Potem idę do kontroli do mojego lekarza i zobaczymy co ona mi powie,jesli nie przejdzie to może zapisze mi inne lekarstwo. :roll:
co nas nie zabije,to nas wzmocni :)

Zablokowany

Wróć do „Inne preparaty z grupy Sulfasalazyn”