najglupsze sny

Jak nazwa wskazuje zamieszczamy tu kawały, dowcipy, anegdotki i śmieszne histroryjki obrazkowe

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kalka_96
Znawca ❃❃
Posty: 2119
Rejestracja: 24 lip 2011, 14:08
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: K-w

Re: najglupsze sny

Post autor: kalka_96 » 06 lut 2015, 22:08

duuużo ostatnio śpię. nawet w dzień :oops: więc i sny mam ciekawe :p

Śniło mi się, że wybierałam się na narty z takim jednym CuDakiem :wink: i z moimi Dziadkami. Jechaliśmy autem i zjeżdżaliśmy z ogromnie stromej góry. Kiedy wysiedliśmy z samochodu naszym oczom ukazały się piękne, górskie widoki. No jak z bajki :zakochany:
Weszliśmy do schroniska, w którym mieliśmy spać. Okazało się, że był to szpital. A w środku leżał bardzo chory pan, który już prawie umierał. Mieliśmy spać z nim w jednej sali. Oczywiście każdy na innym łóżku. Nasza obecność sprawiła, że ten Pan zaczął czuć się dużo lepiej i nawet wstał, chodził i normalnie ozdrowiał :o Bardzo się ucieszyliśmy.
Ale okazało się, że nie mamy ze sobą jedzenia a najbliższy sklep jest bardzo daleko. Zaczęliśmy przeszukiwać szpitalne zakamarki i w jednej z dużych szaf znaleźliśmy dużo dobrego jedzenia. W tym jajka, z których usmażyliśmy jajecznicę a za ogień służyły promienie słoneczne :neutral:
Dodam, że na zewnątrz pomimo śniegu na szczytach gór były tak ciepło, że chodziliśmy w letnich ubraniach.
Wybrałam się w końcu na te narty w krótkich spodenkach i bluzce na ramiączkach...i się obudziłam :p

natkarber
Początkujący ✽✽
Posty: 76
Rejestracja: 11 sie 2014, 10:30
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów

Re: najglupsze sny

Post autor: natkarber » 16 lut 2015, 08:46

Miałam dzisiaj ciężką noc. Udało mi się jednak zapamiętać, że śniła mi się wojna. Było strasznie, zwłaszcza jak musiałam uciekać przed uzbrojonymi po zęby Koreańczykami (nie wiem, co ma akurat do nas Korea...) A co najlepsze to ukryłam się w jakimś bunkrze, w którym rządziła... Lemoni.

Awatar użytkownika
Kinia87
Aktywny ✽✽✽
Posty: 659
Rejestracja: 30 wrz 2014, 19:33
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: R....

Re: najglupsze sny

Post autor: Kinia87 » 16 lut 2015, 09:28

natkarber pisze:A co najlepsze to ukryłam się w jakimś bunkrze, w którym rządziła... Lemoni.
Ty za dużo czasu spędzasz na forum :kox:
Od 16 lat szczęśliwa posiadaczka Crohna :kox:
Od 9 lat szczęśliwa posiadaczka remisji :wielbie:
Od 9 lat nierozerwalny związek ze stomią

kalka_96
Znawca ❃❃
Posty: 2119
Rejestracja: 24 lip 2011, 14:08
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: K-w

Re: najglupsze sny

Post autor: kalka_96 » 16 lut 2015, 11:40

Ale miałam sen... to chyba dlatego, że w piątek mam położyć się na chirurgię...

Pojechałam do szpitala. Leżałam na sali, w której było bardzo dużo ludzi. Właściwie to nie wiem, co mieli mi robić w tym szpitalu. Ale słyszałam od grupki lekarzy, która nade mną stała, że mój stan jest bardzo ciężki.

Przyszedł doktor, który bez rękawiczek, bez sterylnych warunków usiadł koło mojego łóżka i zaczął zakładać mi cewnik do żywienia pozajelitowego. Na żywca. Czułam jak coś kłuje mnie w klatce piersiowej. Potem usłyszałam -''i tak jest nieprzytomna, nic nie czuje'' i nagle krzyk ''uszkodziłem serce''. potem zobaczyłam dużo, dużo krwi i padły słowa ''zróbcie sekcję''. Czyli umarłam :o Ale wszystko widziałam, oni myśleli że jestem nieprzytomna.
Potem cudownym sposobem, po wielkich schodach (znów schody! :neutral: ) udałam się do nieba :aniolek2: Świętym Piotrem była kobieta, która pokazała mi moje nowe mieszkanie w ''lepszym świecie''. Co to były za luksusy, ogromny apartament tylko dla mnie. Chciałam powiedzieć, że nie potrzebne mi aż tak wielkie mieszkanie, ale nagle zostałam sama. I się obudziłam...

Awatar użytkownika
patkaas
Koordynator
Posty: 1466
Rejestracja: 10 lis 2014, 17:31
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków
Kontakt:

Re: najglupsze sny

Post autor: patkaas » 16 lut 2015, 19:17

Kinia87 pisze: natkarber napisał/a:
A co najlepsze to ukryłam się w jakimś bunkrze, w którym rządziła... Lemoni.

Ty za dużo czasu spędzasz na forum
mnie się śniło spotkanie forumowe w Starym Browarze, ale za nic nie przypomnę sobie kto na nim był :neutral:
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek miesiąca w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Awatar użytkownika
Lemoni
Doświadczony ❃
Posty: 1499
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:34
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: Newbury
Kontakt:

Re: najglupsze sny

Post autor: Lemoni » 21 lut 2015, 13:21

natkarber pisze:Miałam dzisiaj ciężką noc. Udało mi się jednak zapamiętać, że śniła mi się wojna. Było strasznie, zwłaszcza jak musiałam uciekać przed uzbrojonymi po zęby Koreańczykami (nie wiem, co ma akurat do nas Korea...) A co najlepsze to ukryłam się w jakimś bunkrze, w którym rządziła... Lemoni.
:smiech: padłam

Mnie się niedawno śniło, że otrzymałam (z uczelni?) zwłoki, na których miałam przeprowadzać sekcję razem z dwójką znajomych (prawdopodobnie, choć przez chwilę :P, byli to mój brat i chłopak). I przewoziliśmy te zwłoki, jechaliśmy tramwajem, było mi trochę głupio i niezręcznie, nie chciałam, żebyśmy wzbudzali podejrzenia...
Przywieźliśmy pana trupa do mojego domu i towarzystwo mnie opuściło. Byłam wściekła i przerażona, bo zwłoki zaczęły się topić (tak, były zamrożone) i śmierdzieć! Musiałam omijać przedpokój, nie dało się przejść :p. Dzwoniłam i mówiłam im, żeby się ruszyli po trupa, po czym naszła mnie refleksja, że strasznie przedmiotowo traktujemy naszego pana. Przecież to był człowiek, miał swoją osobowość, swoje życie, a teraz robi za pomoc naukową :smutny: . Z drugiej strony nasze zachowanie jest przystosowawcze, bo inaczej byśmy zwariowali :D.
Zastanawiałam się też, czy sama nie oddam mojego ciała (:D) uczelni, skoro i tak organy nie nadają się na przeszczep.

Moje rozważania na nieświadomce :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kinia87
Aktywny ✽✽✽
Posty: 659
Rejestracja: 30 wrz 2014, 19:33
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: R....

Re: najglupsze sny

Post autor: Kinia87 » 21 lut 2015, 14:50

No to teraz ja...jeden sen ominie ale ten dzisiejszy to napisze :szczesliwy: :szczesliwy:

Śniło mi sie, że do apteki przyszła patkaas i kupiła leki (żelazo, kwas foliowy i lek na ciśnienie) bo była w ciąży :mrgreen:
Nie miałam tego leku na ciśnienie więc dałam odpowiednik ale później skapczyłam sie, żę to nie ten lek i jakoś nie dzwoniłam po nią by go nie brała liczać na to, że wcześniej pójdzie do lekarza i urodzi to dziecko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jak sie skończyło...nie wiem :mrgreen:
Od 16 lat szczęśliwa posiadaczka Crohna :kox:
Od 9 lat szczęśliwa posiadaczka remisji :wielbie:
Od 9 lat nierozerwalny związek ze stomią

Awatar użytkownika
patkaas
Koordynator
Posty: 1466
Rejestracja: 10 lis 2014, 17:31
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków
Kontakt:

Re: najglupsze sny

Post autor: patkaas » 21 lut 2015, 15:04

Kinia87 pisze:Śniło mi sie, że do apteki przyszła patkaas i kupiła leki (żelazo, kwas foliowy i lek na ciśnienie) bo była w ciąży
Nie miałam tego leku na ciśnienie więc dałam odpowiednik ale później skapczyłam sie, żę to nie ten lek i jakoś nie dzwoniłam po nią by go nie brała liczać na to, że wcześniej pójdzie do lekarza i urodzi to dziecko
Jak sie skończyło...nie wiem
:o :o :o w ciąży? ale że z kim? I jeszcze chciałaś mnie otruć jakimś lekiem! A z ciśnieniem to ja nigdy problemów nie miałam, to jakiś dziwny znak :D
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek miesiąca w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Dżordż
Aktywny ✽✽✽
Posty: 635
Rejestracja: 09 lut 2011, 18:54
Choroba: osoba zainteresowana
województwo: lubelskie
Lokalizacja: lubelskie

Re: najglupsze sny

Post autor: Dżordż » 21 lut 2015, 15:21

Jaki koks bierzesz Kinia87 ze masz takie sny.

Awatar użytkownika
Kinia87
Aktywny ✽✽✽
Posty: 659
Rejestracja: 30 wrz 2014, 19:33
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: R....

Re: najglupsze sny

Post autor: Kinia87 » 21 lut 2015, 15:22

Dżordż pisze:Jaki koks bierzesz Kinia87 ze masz takie sny.
za dużo czekolady :kox:
w ciąży? ale że z kim?
a skąd mam wiedzieć Patrycjo z kim??? Ostatnio był sen, że Konrad sie żeni a ty, że w ciąży...może coś jest na rzeczy :kox:
Od 16 lat szczęśliwa posiadaczka Crohna :kox:
Od 9 lat szczęśliwa posiadaczka remisji :wielbie:
Od 9 lat nierozerwalny związek ze stomią

Dżordż
Aktywny ✽✽✽
Posty: 635
Rejestracja: 09 lut 2011, 18:54
Choroba: osoba zainteresowana
województwo: lubelskie
Lokalizacja: lubelskie

Re: najglupsze sny

Post autor: Dżordż » 21 lut 2015, 15:30

Nie jedz tyle bo szkodzi na trzustke i kamienie szczawianowe mogą sie pojawiać. A moze zamiast sprzedawac leki to je testujesz na sobie i stąd takie ciekawe sny.

Awatar użytkownika
Kinia87
Aktywny ✽✽✽
Posty: 659
Rejestracja: 30 wrz 2014, 19:33
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: R....

Re: najglupsze sny

Post autor: Kinia87 » 21 lut 2015, 15:55

Dżordż pisze:Nie jedz tyle bo szkodzi na trzustke i kamienie szczawianowe mogą sie pojawiać.
Na coś umrzeć trzeba
A moze zamiast sprzedawac leki to je testujesz na sobie i stąd takie ciekawe sny.
ooo prosze...z depresanta zrobił się osobnik o ciętym języku
Jedynie co ćpam to nutramigen :kox: - świetny ten biały proszek
Od 16 lat szczęśliwa posiadaczka Crohna :kox:
Od 9 lat szczęśliwa posiadaczka remisji :wielbie:
Od 9 lat nierozerwalny związek ze stomią

Awatar użytkownika
patkaas
Koordynator
Posty: 1466
Rejestracja: 10 lis 2014, 17:31
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków
Kontakt:

Re: najglupsze sny

Post autor: patkaas » 21 lut 2015, 16:08

Kinia87 pisze:a skąd mam wiedzieć Patrycjo z kim??? Ostatnio był sen, że Konrad sie żeni a ty, że w ciąży...może coś jest na rzeczy
dobra dobra, bez żadnych spekulacji proszę :P Kinia87 ewidentnie bierze jakiś koks albo za dużo forum :mrgreen: przyznaj co sobie dosypujesz do tego nutramigenu! na pewno kakao, po którym ponoć ma się właśnie niezłe sny, ale wyczuwam, że coś tam jeszcze jest w tym proszku :twisted:
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek miesiąca w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Dżordż
Aktywny ✽✽✽
Posty: 635
Rejestracja: 09 lut 2011, 18:54
Choroba: osoba zainteresowana
województwo: lubelskie
Lokalizacja: lubelskie

Re: najglupsze sny

Post autor: Dżordż » 21 lut 2015, 16:11

Ciety jezyk mam od zawsze. W sumie jedz co chcesz nie dziw sie oby potem ze zaostrzenie itp. Pozdro

Awatar użytkownika
Kinia87
Aktywny ✽✽✽
Posty: 659
Rejestracja: 30 wrz 2014, 19:33
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: R....

Re: najglupsze sny

Post autor: Kinia87 » 21 lut 2015, 16:14

Przecież wy sie z Konradem lubicie :razz:
patkaas pisze: przyznaj co sobie dosypujesz do tego nutramigenu! na pewno kakao, po którym ponoć ma się właśnie niezłe sny,:
Osz kurcze...wydało sie...ale to tylko Nesquik i to jedna łyżeczka dla poprawy smaku -
naprawdę! :razz: :razz: :razz:
Od 16 lat szczęśliwa posiadaczka Crohna :kox:
Od 9 lat szczęśliwa posiadaczka remisji :wielbie:
Od 9 lat nierozerwalny związek ze stomią

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na Wesoło”