najglupsze sny

Jak nazwa wskazuje zamieszczamy tu kawały, dowcipy, anegdotki i śmieszne histroryjki obrazkowe

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Anonymous_13ece955

Re: najglupsze sny

Post autor: Anonymous_13ece955 » 06 cze 2015, 00:00

patkaas pisze:Śniła mi się resekcja jelita grubego oraz późniejsza stomia
jestem dziś mooocno śnięta po lekach, gubię wątki itd, ale ten fragment przywołał mnie na ziemię i już wiem gdzie jestem- u siebie z Rosomakami w Jelitowie :rotfl3:

Awatar użytkownika
patkaas
Koordynator
Posty: 1466
Rejestracja: 10 lis 2014, 17:31
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków
Kontakt:

Re: najglupsze sny

Post autor: patkaas » 08 cze 2015, 21:05

Kinia87, w ramach odwdzięczenia się teraz to Ty mi się śniłaś :twisted:

Akcja miała miejsce w jakiejś galerii bądź centrum handlowym. Stałaś przy stoisku pewnej firmy, w której osobiście chciałabym pracować i reprezentowałaś dział controllingu, co jest akurat chyba moją wymarzoną pracą. Firma to Comarch jakby ktoś chciał wiedzieć :P Co było dziwne to fakt, że stałaś z Gabrysią, córką Ani z oddziału podkarpackiego, która akurat poszła gdzieś do sklepu. I ubrana byłaś tak jak na IBD Day w Rzeszowie :mrgreen: Na dodatek do snu dołączyła inna sprawa związana z moją przyjaciółką, z którą niestety od kilku miesięcy nie rozmawiam, obie jesteśmy równie uparte i żadna nie chce zrobić pierwszego kroku, nawet nasi rodzice dziwią się tej sytuacji. We śnie spotkałam koleżankę z liceum, która właśnie miała się z nią spotkać i mówiła mi, że tak nie może być i mamy się pogodzić i w ogóle. No i teraz ciąży trochę mi ta sprawa na sumieniu, a Kinia jest moją konkurentką. Głupie sny! :[
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek miesiąca w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Awatar użytkownika
Kinia87
Aktywny ✽✽✽
Posty: 659
Rejestracja: 30 wrz 2014, 19:33
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: R....

Re: najglupsze sny

Post autor: Kinia87 » 12 sie 2015, 15:46

Ostatnio mam bardzo różne sny więc raz z ciekawości przeczytałam w senniku znaczenie. Od tego czasu (nie śmiać sie) mam 2 sprawdzone strony gdzie zawsze czytam co oznacza mój sen i sprawdza sie w 90% :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mówcie mi Nawiedzona Kinia :twisted:
Od 16 lat szczęśliwa posiadaczka Crohna :kox:
Od 9 lat szczęśliwa posiadaczka remisji :wielbie:
Od 9 lat nierozerwalny związek ze stomią

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Posty: 2134
Rejestracja: 30 lis 2014, 13:44
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Głogów Młp/Rzeszów
Kontakt:

Re: najglupsze sny

Post autor: chrzanovy » 12 sie 2015, 20:07

Kinia87, aj LAJK
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek mc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

topost
Początkujący ✽✽
Posty: 288
Rejestracja: 09 maja 2015, 21:03
Choroba: CU
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Kielce

Re: najglupsze sny

Post autor: topost » 13 sie 2015, 13:17

Ciekawy wątek :)

Powiem Wam że w okresie największego nasilenia IBS jeszcze przed dietą kiedy często mnie dopadała nagła potrzeba skorzystania z WC śniły mi się toalety. Przedziwne, najczęściej olbrzymie z niezliczoną ilością kabin, piętrowe, z różnymi bajerami, często takie stylowe, z ozdobnymi wręcz pałacowymi wnętrzami ... i ja błąkający się po tych toaletach nie mogłem nigdy się zdecydować z której kabiny skorzystać :mrgreen: Totalny obłęd, snułem się godzinami po bezkresnych korytarzach toalet. Miewałem też sny związane z poszukiwaniem toalety np. często śnił mi się taki ogromny gmach po którym chodziłem w poszukiwaniu toalety i było tam wszystko; jakieś biura, baseny, różne wnętrza o całkowicie odmiennym stylu; nowoczesne, zabytkowe ... jakieś tarasy; przedziwne cuda architektoniczne tylko kibla brak :smutny: :wink:

Te sny ustały wraz z ustaniem przypadków nagłego parcia na stolec po zmianie diety. Jasno widać jak bardzo te objawy powiązane są z głową, jak bardzo zaszyte były w podświadomości i pewnie jak często tylko z niej pochodziły.
Co ciekawe teraz jak zdarzy mi się coś takiego - bo sporadycznie się zdarza - to mówię sobie ze to tylko głowa, nerwy, tak na prawdę to mi się nie chce ... i najczęściej potrzeba mija. Jednak przyznam że asekuracyjnie zawsze mam jakąś koncepcję skorzystania w nagłej potrzebie, jakieś awaryjne WC, chyba do końca życia nie pozbędę się całkowicie tej przypadłości choć to że już się nie śni to chyba krok w dobrym kierunku.
"Wstaję - upadam, upadam - wstaję. Przegrywam walkę kiedy się poddaję"

kalka_96
Znawca ❃❃
Posty: 2119
Rejestracja: 24 lip 2011, 14:08
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: K-w

Re: najglupsze sny

Post autor: kalka_96 » 28 wrz 2015, 19:36

śniła mi się patkaaas i była tak mega wysoka :mrgreen:
uciekałyśmy razem z moim Tatą z restauracji,w której kelnerem był ksiądz i spotkaliśmy się pod pomnikiem jelita :roll:

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Posty: 2134
Rejestracja: 30 lis 2014, 13:44
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Głogów Młp/Rzeszów
Kontakt:

Re: najglupsze sny

Post autor: chrzanovy » 28 wrz 2015, 19:50

kalka_96, genialne
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek mc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Awatar użytkownika
patkaas
Koordynator
Posty: 1466
Rejestracja: 10 lis 2014, 17:31
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków
Kontakt:

Re: najglupsze sny

Post autor: patkaas » 29 wrz 2015, 21:31

kalka_96 pisze:śniła mi się patkaaas i była tak mega wysoka
uciekałyśmy razem z moim Tatą z restauracji,w której kelnerem był ksiądz i spotkaliśmy się pod pomnikiem jelita
pomnik jelita podoba mi się najbardziej :mrgreen: mi jakiś czas temu kolejny raz śniła się resekcja jelita i stomia :neutral:
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek miesiąca w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

kalka_96
Znawca ❃❃
Posty: 2119
Rejestracja: 24 lip 2011, 14:08
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: K-w

Re: najglupsze sny

Post autor: kalka_96 » 29 wrz 2015, 23:11

patkaas pisze: mi jakiś czas temu kolejny raz śniła się resekcja jelita i stomia
Mnie bardzo często nawiedzały takie sny, a raczej koszmary.
Skończyło się... resekcją niestety :p
A po operacji (odpukać w niemalowane) jeszcze ani razu mi się to nie śniło.

za to dzisiaj w moim śnie uciekałam przed staruszką z nożem, która chciała mnie zabić i nawet mnie nie dotknęła a mój brzuch, wzdłuż blizny otworzył się...jak się nachyliłam, mając nadzieję, że zobaczę flaczki to się obudziłam :(

karolek0303
Początkujący ✽✽
Posty: 321
Rejestracja: 17 cze 2014, 19:07
Choroba: CU
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Wieluń

Re: najglupsze sny

Post autor: karolek0303 » 30 wrz 2015, 07:28

a mnie sie dziś śniła wielka,tzn ludzkich rozmiarów wiewórka, która była u mnie w pokoju i musiałem wołać tate aby ją wyrzucił z mieszkania :D

Ale jazda :D
3x2 Asamax, Aza 50mg, czopki/wlewki Salofalk

Anonymous_13ece955

Re: najglupsze sny

Post autor: Anonymous_13ece955 » 30 wrz 2015, 17:09

karolek0303, nie lubisz wiewiór?? :twisted:

karolek0303
Początkujący ✽✽
Posty: 321
Rejestracja: 17 cze 2014, 19:07
Choroba: CU
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Wieluń

Re: najglupsze sny

Post autor: karolek0303 » 30 wrz 2015, 20:50

nie wiem,chyba jeszcze nie jadłem ;D
3x2 Asamax, Aza 50mg, czopki/wlewki Salofalk

Awatar użytkownika
Kinia87
Aktywny ✽✽✽
Posty: 659
Rejestracja: 30 wrz 2014, 19:33
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: R....

Re: najglupsze sny

Post autor: Kinia87 » 13 sty 2016, 14:59

Najdziwniejszy sen jaki miałam miał miejsce tej nocy...śniło mi się, że zmieniam worek i przemywam skórę. W którymś momencie zauważam, że nie mam stomii a cała prawa strona to moja skóra bez ran, zadrapań i nawet przejechałam ręka i takie dziwne uczucie jakbym faktycznie nigdy nie miała worka...dziwny sen ale i mały sentyment :kox:
Od 16 lat szczęśliwa posiadaczka Crohna :kox:
Od 9 lat szczęśliwa posiadaczka remisji :wielbie:
Od 9 lat nierozerwalny związek ze stomią

fiona

Re: najglupsze sny

Post autor: fiona » 13 sty 2016, 18:22

to mi się śni schabowy z ziemniaczkami i z kapustą kiszoną z jabłkiem i z cebulką, a do tego fanta pomarańczowa.
smażone mi szkodzi, kapusta mi szkodzi, cebula mi szkodzi i fanta mi szkodzi.
ale dobrze, że przez sen mi nie szkodzi ;)

Awatar użytkownika
Lemoni
Doświadczony ❃
Posty: 1499
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:34
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: Newbury
Kontakt:

Re: najglupsze sny

Post autor: Lemoni » 13 sty 2016, 23:22

Odkąd pracuję w domu dla staruszków i spotykam ludzi z demencją, śnią mi się bardzo niepokojące rzeczy - a raczej są to wrażenia w nocy - wydaje mi się, że jest to jawa, nie sen. Budzę się, patrzę na śpiącego obok mnie chłopaka i już dwa razy nie mogłam przypomnieć sobie jego twarzy (patrząc na niego) i/lub tożsamości, a ostatnio zastanawiałam się nad jego narodowością i w jakim języku mówimy :D. Mega dziwne doświadczenie :neutral: mocno niepokojące, nawet nie wiem, czy można to nazwać snem :p

Teraz potrafię sobie wyobrazić, co widzi osoba z prozopagnozją ;).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na Wesoło”