Mężczyźni vs. Kobiety

Jak nazwa wskazuje zamieszczamy tu kawały, dowcipy, anegdotki i śmieszne histroryjki obrazkowe

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Carl
Doświadczony ❃
Posty: 1016
Rejestracja: 28 lip 2010, 18:35
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: Mężczyźni vs. Kobiety

Post autor: Carl » 27 paź 2010, 08:41

dethleffs pisze:męska brać - czemu nie grzmi
eee wygadają się, wygadają i pójdą oglądać swoje seriale to znów cisza będzie :-P A jak trzeba będzie jakiegoś gwoździa przybić lub co gorsza kibelek przeczyścić to znów będziemy super i najwspanialsi :-P
Wpi**** budyń jak Miska każe :-P

Awatar użytkownika
leila
Doświadczony ❃
Posty: 1262
Rejestracja: 18 mar 2008, 18:24
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: ....

Re: Mężczyźni vs. Kobiety

Post autor: leila » 27 paź 2010, 09:06

ja tez sama robie techniczne rzeczy :roll:
zepchnac chorobe na dalszy plan
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Carl
Doświadczony ❃
Posty: 1016
Rejestracja: 28 lip 2010, 18:35
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: Mężczyźni vs. Kobiety

Post autor: Carl » 27 paź 2010, 09:29

magdalene pisze: No wypraszam sobie, tego typu rzeczy robię w domu ja, ostatnio żaluzje zakładałam i naprawiłam drukarkę :D Mój małżonek nie został stworzony do wszelakich prac domowych :neutral:
tola pisze: czyżby ? u nas to ja reperuję,naprawiam,wiercę (nie tylko dziurę w brzuchu),wymieniam żarówki i majsterkuję o.!
No same sobie takich sobie wybrałyście :-P
magdalene pisze:I znam tu takie Panie,które też przodują tym.Wobec tego Wasza "superowość nie musi być wcale nr 1 :P


A ja znam wielu takich co piorą, pieczą i gotują i do tego mazać się po twarzy nie muszą :-P
Wpi**** budyń jak Miska każe :-P

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: Mężczyźni vs. Kobiety

Post autor: tom-as » 27 paź 2010, 09:33

no proszę jakie my tu mamy kobiety pracujące co się żadnej pracy nie boją :E

Obrazek

Awatar użytkownika
Carl
Doświadczony ❃
Posty: 1016
Rejestracja: 28 lip 2010, 18:35
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: Mężczyźni vs. Kobiety

Post autor: Carl » 27 paź 2010, 11:24

[cytat usunięty na prośbę użytkownika]

Heh... trzy dni temu rozmawiałem o tym z żoną... smutne to czasy, pewnie niedługo będą sprzedawać biustonosze dla mężczyzn i też będą mnie ostrzegać, że zostanę w tyle.

No, ale to Wy pierwsze zaczęłyście łazić w portkach :-P

A swoją droga to myślę, że grzebiąc w kibelku wyglądam nieźle z maską na twarzy czy bez :lol:
Wpi**** budyń jak Miska każe :-P

Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
Posty: 2451
Rejestracja: 27 maja 2006, 10:25
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Re: Mężczyźni vs. Kobiety

Post autor: Cinimini » 27 paź 2010, 12:22

dethleffs pisze:a w ogóle, Wam się też troche odmienia:
- choćby to, ze 'przed' - malowałyście sie dla nas, a już 'po' - jedynie...... przy nas
O, mój mąż np. jak widzi, że robię sobie make-up to słyszę "po co sie tym mażesz, przecież lepiej wyglądasz bez tego, wczoraj tak ładnie wyglądałaś..." - nie wyprowadzałam go z błędy, że wczoraj też miałam makijaż, tyle, że zrobiłam go gdy byłam sama i nie widział :)
Certolizumab od lipca'08 do lutego'11 -
Była zakwalifikowana do resekcji j. grubego na 12/04/2011, ale zwiała spod noża :D
Remicade od 24/02/2012 - 07/01/2013 - odstąpiono od leczenia ze wzg. na CIĄŻĘ !! :D

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
Posty: 2451
Rejestracja: 27 maja 2006, 10:25
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Re: Mężczyźni vs. Kobiety

Post autor: Cinimini » 27 paź 2010, 12:37

Niszka pisze:Kilka razy spotkałam się z sytuacją, że mężczyzna uważał, że jakieś tam kobiety tak ładnie i naturalnie wyglądają, bo są bez makijażu - z tym, że one wszystkie były pomalowane
...tylko nie tak mocno
W tym tkwi nasz sekret - bo faceci myślą, że makijaż to tzw. tapeta. A przecież można ładnie delikatnie sie pomalować, a oni jełopki jedne myślą sobie, że mają takie piękne kobietki, które nawet malować się nie muszą :D
Niszka pisze:Cinimini jak Ty masz wesoło w domu
Oj mam, bo to typowy facet z gatunku umysł ścisły. "Albo białe, albo czarne", typowe politechniczne myślenie - emocje, a co to takiego? :D
A właściwie to Twój 'sąsiad' z wyspy Wolin go wzięłam ;)
Certolizumab od lipca'08 do lutego'11 -
Była zakwalifikowana do resekcji j. grubego na 12/04/2011, ale zwiała spod noża :D
Remicade od 24/02/2012 - 07/01/2013 - odstąpiono od leczenia ze wzg. na CIĄŻĘ !! :D

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

Piciu
Znawca ❃❃
Posty: 2059
Rejestracja: 02 wrz 2006, 02:13
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Mężczyźni vs. Kobiety

Post autor: Piciu » 27 paź 2010, 12:42

Gdy potrzeba do skorzystam z solarium :spoko: , [cytat usunięty na prośbę użytkownika] - mam takowy i się w cale nie wstydzę tego :wink:
Żadna filozofia uprać ciuchy , toż to pralkę lata temu wymyślono :tak:
Posprzątać ,ugotować ,ostrugać nie problem , jak się lubi dobrze i smacznie zjeść :eat: to się trzeba nauczyć :razz: Gorzej z pomywaniem \ :maruda: , raz drugi okey ,ale codziennie to masakra, no nie cierpię tego :maruda:
Kurcze jeszcze trochę i dojde do wniosku że ja samowystarczalny jestem :razz:
Sokole oko mam i widzę kiedy dziewczyny wymalowanane :razz: ale takie naturalne, bez makijażu zyskują u mnie dużo, ewentualnie , kiedy usta mają od czasu do czasu piękną czerwienią wymalowane ups.... w tedy... :smile:
Ostatnio zmieniony 27 paź 2010, 12:48 przez Piciu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
Posty: 2451
Rejestracja: 27 maja 2006, 10:25
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Re: Mężczyźni vs. Kobiety

Post autor: Cinimini » 27 paź 2010, 13:02

Piciu pisze:Gorzej z pomywaniem \
Oj gorzej, oj gorzej...ja ciągle mojemu mężowiuszowi głowę suszę, że naczynia w zlewie zostawia ale on ma na to złotą odpowiedź "Masz zmywarkę - masz. Przecież ona pozmywa to co marudzisz. Dogodzic babie, zmywarki nie było marudziła, zmywarka jest marudzi..." :D. Tylko nie wpadnie na to, ze naczynia do zmywarki same nie wchodzą :)
martita pisze:na koniec: pranie zrobione, ale nie powieszone, więc bład był na początku. A jaki? ano taki że nie powiedziałam :" Kochanie zrób pranie i je powies"
I kolejny przykład z życia, mąż robi pranie jak zwykle późna nocą - ja już w półśnie słyszę, że wyjmuje, rozwiesza - ok, mogę spać spokojnie.
Jaka była moja złość jak rano wstałam i zobaczyłam, że pralka jest pełna, a rozwieszone są tylko jego służbowe ciuchy!!. Zostawiłam mu liścik "rozumiem, ze od dziś każdy sobie rzepke skrobie". 'Później sie zastanawiałam czy to nie za trudna metafora dla niego :D, ale jednak nie, bo dostałam w odp. sms'a: "Kochanie nie chciałem wczoraj po nocy wszystkiego rozwieszać, aby Cie nie obudzić, zrobiłem to dziś rano"...nie wiem co za hałas by wywołał tymi kilkoma fatałaszkami więcej, nie ważne - wybrnął, jego szczęście :lol:
Certolizumab od lipca'08 do lutego'11 -
Była zakwalifikowana do resekcji j. grubego na 12/04/2011, ale zwiała spod noża :D
Remicade od 24/02/2012 - 07/01/2013 - odstąpiono od leczenia ze wzg. na CIĄŻĘ !! :D

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
Posty: 2451
Rejestracja: 27 maja 2006, 10:25
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Re: Mężczyźni vs. Kobiety

Post autor: Cinimini » 27 paź 2010, 13:15

a to rano nie bał się, że Cie obudzi?
Ja już wyszłam do pracy (on chodzi na późniejszą godzinę, więc mamy inne pojecie 'rana')
magdalene pisze:mój, wtedy jeszcze narzeczony, włączył pralkę z dwoma parami skarpet
Niesamowite :lol: nagroda Nobla mu sie należy.
martita pisze:magdalene napisał/a:
Teściowie zakupili mi odkurzacz, który sam sprząta, bardzo się z nim lubię
Jeszcze pozostał do nabycia mop, który sam myje podłogi (mam już upatrzony, to rodzina ww odkurzacza) i będzie prawie, "sprzątaniowo" idealnie


poproszę firmę i gdzie takie cuś mają, ale wtedy co ja z moim facetem zrobię?
Ostatnio na Polsat Caffe kobitki dyskutowały o takim sprzęcie - faktycznie niesamowity :), ale trochę kosztuje, bo każdy (mop i odkurzacz) ok. 3500. Są takie malutkie i cichutkie - świetne, widziałam na promocji w Euro AGD.
Certolizumab od lipca'08 do lutego'11 -
Była zakwalifikowana do resekcji j. grubego na 12/04/2011, ale zwiała spod noża :D
Remicade od 24/02/2012 - 07/01/2013 - odstąpiono od leczenia ze wzg. na CIĄŻĘ !! :D

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

Awatar użytkownika
Carl
Doświadczony ❃
Posty: 1016
Rejestracja: 28 lip 2010, 18:35
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: Mężczyźni vs. Kobiety

Post autor: Carl » 27 paź 2010, 13:16

martita pisze:(ale fajnie tak poobgadywać facetów )
he he chciałbym poczytać analogiczną rozmowę waszych facetów :-)
Wpi**** budyń jak Miska każe :-P

Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
Posty: 2451
Rejestracja: 27 maja 2006, 10:25
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Re: Mężczyźni vs. Kobiety

Post autor: Cinimini » 27 paź 2010, 13:19

Carl pisze:he he chciałbym poczytać analogiczną rozmowę waszych facetów
"Moja żonka to jest taka piekna i kochana, zawsze ze świezym obiadkiem czeka i pranie zrobi i posprzata i jeszce w łóżku nie nudno, ach jak ja kocham" - no miło by było tak poczytać :D
Certolizumab od lipca'08 do lutego'11 -
Była zakwalifikowana do resekcji j. grubego na 12/04/2011, ale zwiała spod noża :D
Remicade od 24/02/2012 - 07/01/2013 - odstąpiono od leczenia ze wzg. na CIĄŻĘ !! :D

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

Piciu
Znawca ❃❃
Posty: 2059
Rejestracja: 02 wrz 2006, 02:13
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Mężczyźni vs. Kobiety

Post autor: Piciu » 27 paź 2010, 13:19

Cinimini pisze:rozwieszone są tylko jego służbowe ciuchy
- wiem że to prozaiczne lecz za rozwieszaniem też nie przepadam , mogę za to ugotować przepyszny obiad ... :wink:
martita pisze:co ja z moim facetem zrobię?
- oj tam oj tam , cuś się wymyśli
:razz: Odkurzacz nie da ci tego ,co da ci facet :wink:

Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
Posty: 2451
Rejestracja: 27 maja 2006, 10:25
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Re: Mężczyźni vs. Kobiety

Post autor: Cinimini » 27 paź 2010, 13:26

Piciu pisze:rozwieszone są tylko jego służbowe ciuchy

- wiem że to prozaiczne lecz za rozwieszaniem też nie przepadam , mogę za to ugotować przepyszny obiad ...
No widzisz to ugotujesz chociaż...ja na to liczyć niestety nie mogę :)
Jak robie na śniadanie np. parówki to zazwyczaj daje do tego pomidora z mozarellą i kiedyś mój mąż postanowił zrobic śniadanie (jajecznica,bo tym i tylko tym sie poszczycić może). Jajecznica jak zwykle smaczna, ale po co do tego dał te pomidory z mozarellą to pół dnia w głowę zachodziłam...ale nie będę psuła chłopakowi przyjemności, więc zjadłam jedno i drugie, ale oddzielnie.
Certolizumab od lipca'08 do lutego'11 -
Była zakwalifikowana do resekcji j. grubego na 12/04/2011, ale zwiała spod noża :D
Remicade od 24/02/2012 - 07/01/2013 - odstąpiono od leczenia ze wzg. na CIĄŻĘ !! :D

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

Awatar użytkownika
Carl
Doświadczony ❃
Posty: 1016
Rejestracja: 28 lip 2010, 18:35
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: Mężczyźni vs. Kobiety

Post autor: Carl » 27 paź 2010, 13:27

Cinimini pisze:"Moja żonka to jest taka piekna i kochana, zawsze ze świezym obiadkiem czeka i pranie zrobi i posprzata i jeszce w łóżku nie nudno, ach jak ja kocham" - no miło by było tak poczytać
Taa tylko ciekawe co takie fajne dziewczyny robią z takimi nierobami? :-P
Piciu pisze:
martita pisze:co ja z moim facetem zrobię?
- oj tam oj tam , cuś się wymyśli
:razz: Odkurzacz nie da ci tego ,co da ci facet :wink:
To zależy czego ona od faceta oczekuje :lol:
Wpi**** budyń jak Miska każe :-P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na Wesoło”