Napisz, jak Ci minął dzień

Jak nazwa wskazuje zamieszczamy tu kawały, dowcipy, anegdotki i śmieszne histroryjki obrazkowe

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Anonymous_13ece955

Re: Napisz, jak Ci minął dzień

Post autor: Anonymous_13ece955 » 16 mar 2015, 21:11

przeżyłam dziś pierwsza krioterapię :)

i odebrałam wynik morfologii porannej- leukocyty 2.9. no chyba mam hiv :wstyd:

kalka_96
Znawca ❃❃
Posty: 2119
Rejestracja: 24 lip 2011, 14:08
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: K-w

Re: Napisz, jak Ci minął dzień

Post autor: kalka_96 » 16 mar 2015, 22:10

noc w :wc:
dzień pod kroplówką.
wiosna :serce:

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Posty: 2134
Rejestracja: 30 lis 2014, 13:44
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Głogów Młp/Rzeszów
Kontakt:

Re: Napisz, jak Ci minął dzień

Post autor: chrzanovy » 17 mar 2015, 22:25

...warszawa wczoraj...naggle jeeeb 2 metry od mojego auta wypadek....nigdy nie wiadomo Carpe Diem
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek mc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Posty: 2134
Rejestracja: 30 lis 2014, 13:44
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Głogów Młp/Rzeszów
Kontakt:

Re: Napisz, jak Ci minął dzień

Post autor: chrzanovy » 22 mar 2015, 17:52

W ramach akcji pt "Move your ass" czyli w wolnym tłumaczeniu - Nie siedź w domu :) Udałem się na rekonesans do lasów okolicznych. Troszke dzisiaj nawet i śnieg padał bylo zimno ale nicto. może mój post jest banalny, ale mam nadzieje ze ci co utknęli w szpitalach docenią takie małe zetknięcie z przyrodą. Teraz sprawdzajac na mapie okazuje sie ze wydreptałem jakies 10km. Uwznioślony kontaktem z matecznikiem postanowiłem napisac małą relacyję.

Drepcząc tak przypomniała mi się malutka a trafna poezyja w postaci Haiku Dariusza Brzóski-Brzóskiewicza:

Drzewo

Drzewo głupie nie jest
i dlatego
rośnie powoli

:D

Całe zycie mieszkalem w betonie, od niedawna jestem boromirem. Polecam tę formę kontemplacji istoty bytu :) Okazuje sie sie ze lasy okoliczne tj Bory Głogowskie są pozostałoscią średniowiecznej Puszczy Sandomierskiej ktora ciągnela sie od Tarnobrzega po Rzeszow. Nie chce sie w to wierzyć jadąc autem tą trasą, wycięte w pień. Ale w okolicach Glogowa Mlp. jest pięknie i jak się chce to mozna wejsc do innego świata. Lasy z dala od miasteczka są praktycznie nie ruszone. Pamiętam rok temu trafilem na takie miejsce ktore wyglądało zupelnie jak jakas Amazonia. Prawdziwy czad. Dzisiaj lajtowo, ale i tak natrafilem na miejsce rycia dzików, chyba wszedlem do sypialni saren czy jeleni bo byly takie wygniecione ściółki i dookoła wdzięczne bobki:). Dzięcioły ostro zabraly sie do wystukiwania rytmów techno. Zamieszczam kilka fotosów dla wszystkich zainteresowanych.

Ciekawostka, przyroda też ma poczucie humoru , drzewo "rośnie" od nieba :)
Obrazek

Puszcza sosnowa, tutaj w zasadzie zaczyna sie hardcore i jestes juz sam i las bardzo dziki
Obrazek

Bór mieszany
Obrazek

Szkółka Niedzielna :) czyli wesoły piękny młody lasek Brzozowy
Obrazek

No i dowód że jelito było w użyciu :) J-elitanie wszystkich lasów łączcie sięObrazek
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek mc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Awatar użytkownika
Filifionka
Początkujący ✽✽
Posty: 375
Rejestracja: 12 gru 2014, 14:36
Choroba: nie ustalono
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Myślenice

Re: Napisz, jak Ci minął dzień

Post autor: Filifionka » 22 mar 2015, 19:52

chrzanovy, bardzo fajna relacja, miło się czytało i oglądało :]
chrzanovy pisze:Ciekawostka, przyroda też ma poczucie humoru , drzewo "rośnie" od nieba

A to ciekawe :zdziwko: :mrgreen:

Anonymous_13ece955

Re: Napisz, jak Ci minął dzień

Post autor: Anonymous_13ece955 » 22 mar 2015, 22:45

chrzanovy, dziękuję Ci za tą grafikę :*

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Posty: 2134
Rejestracja: 30 lis 2014, 13:44
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Głogów Młp/Rzeszów
Kontakt:

Re: Napisz, jak Ci minął dzień

Post autor: chrzanovy » 22 mar 2015, 23:48

prosze bardzo ciesze ze sie podobało :roll:
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek mc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

sofijka
Aktywny ✽✽✽
Posty: 699
Rejestracja: 30 paź 2013, 23:37
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Napisz, jak Ci minął dzień

Post autor: sofijka » 01 kwie 2015, 01:04

Boromirze chrzanovy, uwielbiam lasy, zazdroszczę tak pięknych okoliczności przyrody, ciekawa fotorelacja. Ależ masz oko, że to drzewo rosnące na wspak uchwyciłeś, świetnie :brawo: .

W ostatni dzień marca wszystko sprzysięgło się przeciwko akcji "Move your ass" - kręgosłup, głowa, pogoda, jelita, wc, no całokształt. Nic nie szło mi tak jak bym chciała. W efekcie dostałam doła jak stodoła :smutny: .

Oby kwietniowy środek tygodnia okazał się lepszy :aniolek2:

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Posty: 2134
Rejestracja: 30 lis 2014, 13:44
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Głogów Młp/Rzeszów
Kontakt:

Re: Napisz, jak Ci minął dzień

Post autor: chrzanovy » 01 kwie 2015, 13:53

sofijka pisze: wszystko sprzysięgło się przeciwko akcji "Move your ass" - kręgosłup, głowa, pogoda, jelita, wc, no całokształt. Nic nie szło mi tak jak bym chciała. W efekcie dostałam doła jak stodoła :smutny: .

Oby kwietniowy środek tygodnia okazał się lepszy :aniolek2:
heja no to dla wyjaśnienia u mnie podobnie jest ze szkieletorem i dołek dopisuje, także ostatnio zeby nie wpaść w czarną dziurę na siłe zmuszam sie do PMA - positive mental attitude, a termin powyzszy wygrzebalem z fajnego nowego filmu foo fighters - sonic highways, ..no i w jednym odcinku stare puny opowiadają że takiej filozofii sie trzymają, wiedziałem instynktownie że to dobra postawa być punkiem i nie kojarzyc mi tu prosze z irokezami bo punk z irokezem to nie punk tylko modniś :) , to ma byc w tobie w głowicy anie w ubiorze na pokaz :)...ale sie rozpisałem, sorka :)
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek mc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Posty: 2134
Rejestracja: 30 lis 2014, 13:44
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Głogów Młp/Rzeszów
Kontakt:

Re: Napisz, jak Ci minął dzień

Post autor: chrzanovy » 03 kwie 2015, 21:59

Dzisiaj cos kiepsko brzucho i plery napierniczają ale nic to. Postanowilem zapodac fotoreportaż powiązany ze swietami. a wiec zeby troche rozruszac brzucho poszedlem ze Zdzisławką na duży spacer do lasu , bylo super mokro na zmiane z gradem ale bawilismy sie doskonale, Zdzisia wytropiła kogutka bażanta i pogonila za nim przez krzaczory, takze kot byl super zadowolony. Wczesniej zainstalowalismy nowy rybko dywanik. Bambusia weszła do koszyczka udając zajączka, no i moja żona zrobiła sałatke i kurczaczka którego nazwalismy Pan Krakers czytaj PUNK ROCKER :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek mc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Awatar użytkownika
Filifionka
Początkujący ✽✽
Posty: 375
Rejestracja: 12 gru 2014, 14:36
Choroba: nie ustalono
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Myślenice

Re: Napisz, jak Ci minął dzień

Post autor: Filifionka » 03 kwie 2015, 22:27

chrzanovy, Ty faktycznie masz las już na podwórku :zdziwko:

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Posty: 2134
Rejestracja: 30 lis 2014, 13:44
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Głogów Młp/Rzeszów
Kontakt:

Re: Napisz, jak Ci minął dzień

Post autor: chrzanovy » 03 kwie 2015, 23:04

albo las mnie ma na podworku;)
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek mc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

sofijka
Aktywny ✽✽✽
Posty: 699
Rejestracja: 30 paź 2013, 23:37
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Napisz, jak Ci minął dzień

Post autor: sofijka » 04 kwie 2015, 03:04

chrzanovy, ale ładny kurczaczek, aż szkoda go konsumować ,ryba widzę bardzo przypadła Zdzisławie do gustu, nawet mycha poszła w odstawkę

Dzisiaj uskuteczniałam nadmorskie wędrówki oraz radosną okołowielkanocną twórczość plażową. Korciło mnie żeby namalować rosomaka, ale niestety ograniczone zdolności artystyczne uniemożliwiły ten zamysł ;/

Za to zając jest :mrgreen:
Załączniki
DSCF2043.JPG
zając.jpg

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Posty: 2134
Rejestracja: 30 lis 2014, 13:44
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Głogów Młp/Rzeszów
Kontakt:

Re: Napisz, jak Ci minął dzień

Post autor: chrzanovy » 04 kwie 2015, 15:28

sofijka pisze:Korciło mnie żeby namalować rosomaka, ale niestety ograniczone zdolności artystyczne uniemożliwiły ten zamysł
sofijka, poprosze o Rosomaka nastepnym razem gdy bedziesz na plazy, sam bym na to nie wpadł a teraz jak zapodałas tą jedynie słuszną ideę to chętnie bym zobaczyl jak podejdziesz do tematu malowania gwaszem na piasku Rosoma. Zajączek piekny. ..ufff po sprzataniu u mnie w koncu, doslownie w tej chwili Bambusia wskoczyla na biurko i dała mi z bańki czółko okolicznosciowe
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek mc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

sofijka
Aktywny ✽✽✽
Posty: 699
Rejestracja: 30 paź 2013, 23:37
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Napisz, jak Ci minął dzień

Post autor: sofijka » 07 kwie 2015, 20:50

chrzanovy, dobrze będzie rosomak - a do tematu podejdę z fantazją więc nie wiem czy zwierz który powstanie będzie w istocie go przypominał :razz: .
A czy jest dozwolona inna forma radosnej sztuki plażowej niż malunek gwaszem :wink: , bo mam inny pomysł :roll: ?
Następna okazja do bytowania plażowego najprędzej w przyszłym tygodniu, bo ten tydzień maksymalnie zajęty i takie coś jak wyjście na plażę nieprzewidziane.
Dzień dzisiejszy - jestem zadowolona, bo udało mi się zrobić to co zaplanowałam :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na Wesoło”