HospitalGlam

Jak nazwa wskazuje zamieszczamy tu kawały, dowcipy, anegdotki i śmieszne histroryjki obrazkowe

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Anonymous_13ece955

HospitalGlam

Post autor: Anonymous_13ece955 » 15 sty 2015, 14:02

Znalezione dzisiaj:

Karolyn Gehrig od kilkunastu lat cierpi na przewlekłą chorobę. Syndrom Ehlersa-Danlosa objawia się częstymi urazami stawów i kości. Sposobem Karolyn na znoszenie trudów terapii jest aktywność w mediach społecznościowych. Projekt #HospitalGlam pomaga jej także w akceptacji własnego ciała.

http://www.tvn24.pl/ciekawostki-michalk ... 05050.html

nie ukrywam, że sama w szpitalach chodzę ubrana "z jajem" , żartuję, podchodzę do wszystkiego z bardzo dużym dystansem oraz humorem. przynajmniej póki mam siłę trzeźwo myśleć :mrgreen:

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Posty: 2134
Rejestracja: 30 lis 2014, 13:44
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Głogów Młp/Rzeszów
Kontakt:

Re: HospitalGlam

Post autor: chrzanovy » 15 sty 2015, 22:27

Anonymous_13ece955 pisze:nie ukrywam, że sama w szpitalach chodzę ubrana "z jajem" , żartuję, podchodzę do wszystkiego z bardzo dużym dystansem oraz humorem. przynajmniej póki mam siłę trzeźwo myśleć
ja toże, bardzo dobra koncepcja oby wiecej ludzisk myślało tym tropem, w prosty sposób można promieniować na wesoło
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek mc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Dymitr
Początkujący ✽✽
Posty: 50
Rejestracja: 11 sie 2012, 19:34
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Universe
Kontakt:

Re: HospitalGlam

Post autor: Dymitr » 15 sty 2015, 22:50

A ja mam zwyczaj taki: kiedy jestem w szpitalu a moj stan juz nie jest leżąco-męczący, to rano, po prysznicu, obowiązkowo sie przebieram w spodnie i koszulę. Zadne tam dresy, pizamy itp. stroje. To takie przygotowanie do wyjscia z tego Woloska Resort & SPA Warsaw :)

Polecam.

BTW: łóżko wciąga - trzeba sie bronic ;)
Ostatnio zmieniony 15 sty 2015, 22:57 przez Dymitr, łącznie zmieniany 1 raz.
Jest nas dwóch ;)


www.opentravelers.com

Encorton 50, AZA 100, Pentasa 4g

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Posty: 2134
Rejestracja: 30 lis 2014, 13:44
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Głogów Młp/Rzeszów
Kontakt:

Re: HospitalGlam

Post autor: chrzanovy » 15 sty 2015, 22:53

Dymitr pisze:A ja mam zwyczaj taki: kiedy jestem w szpitalu a moj stan juz nie jest leżąco-męczący, to rano, po prysznicu, obowiązkowo sie przebieram w spodnie i koszulę. Zadne tam dresy, pizamy itp. stroje. To takie przygotowanie do wyjscia ze tego Woloska Resort & SPA Warsaw :)
no to jesteś klasa gość, ps. rozbawiłes mnie tym resort und spa :) a czy naprawili w kurorcie wkońcu spłuczkę?
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek mc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Anonymous_13ece955

Re: HospitalGlam

Post autor: Anonymous_13ece955 » 15 sty 2015, 22:55

chrzanovy, piątunia :spoko:

może będziemy się tu dzielić naszymi szpitalnymi promykami? :slonce:

np:
pewnego razu na oddziale, cudem udało mi się zdobyć stojak na kroplówy. kryzys, oszczędności i te klimaty (a toaletę czasem dobrze jednak odwiedzić).

stojak od razu otrzymał imię - Leszek, i stał się moim wybawieniem, ostoją i..podporą :ulan:
Na sali, jak i praktycznie całym oddziale, byłam najmłodsza, różnica średnio o 1.5 pokolenia. a mimo to, wszystkie babcie - jak jeden mąż- przyswoiły bez komentarza mojego nowego zantropomorfizowanego towarzysza i zaczęły nawet same oznajmiać: "idę ze swoim Lechem na spacer" itp. :okular:

bardzo pozytywnie, od razu weselej na duchu :roll:

Dymitr
Początkujący ✽✽
Posty: 50
Rejestracja: 11 sie 2012, 19:34
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Universe
Kontakt:

Re: HospitalGlam

Post autor: Dymitr » 15 sty 2015, 22:57

chrzanovy pisze:
Dymitr pisze:A ja mam zwyczaj taki: kiedy jestem w szpitalu a moj stan juz nie jest leżąco-męczący, to rano, po prysznicu, obowiązkowo sie przebieram w spodnie i koszulę. Zadne tam dresy, pizamy itp. stroje. To takie przygotowanie do wyjscia ze tego Woloska Resort & SPA Warsaw :)
no to jesteś klasa gość, ps. rozbawiłes mnie tym resort und spa :) a czy naprawili w kurorcie wkońcu spłuczkę?
pracowali nad tym i ....osiagneli sukces. Tylko nie wiem jak długo będzie dzialac ;)

Z cala pewnoscia, jeszcze nie dziala spluczka w toju przy wyjsciu z pododdzialu (nie za duzo w tym "d" ??? ).
Jest nas dwóch ;)


www.opentravelers.com

Encorton 50, AZA 100, Pentasa 4g

Anonymous_13ece955

Re: HospitalGlam

Post autor: Anonymous_13ece955 » 15 sty 2015, 22:57

Dymitr, ale taką koszulę- koszulę, jak do krawatu?

Dymitr
Początkujący ✽✽
Posty: 50
Rejestracja: 11 sie 2012, 19:34
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Universe
Kontakt:

Re: HospitalGlam

Post autor: Dymitr » 15 sty 2015, 23:00

no az tak to nie - zwykla, jakas bawelniana, biala lub niebieska.
Nonszalancko wyluzowana z elementami haftu artystycznego złotą nicią :)
Jest nas dwóch ;)


www.opentravelers.com

Encorton 50, AZA 100, Pentasa 4g

Anonymous_13ece955

Re: HospitalGlam

Post autor: Anonymous_13ece955 » 15 sty 2015, 23:05

Dymitr, rozumiem, po szlachecku, ale 'na wygodzie' :cwaniak:

u mnie rządzą dresy, kaptury, tematyczne tiszerty & legginsy. i obowiązkowo śmiszne skarpeciąta :mrgreen:

Dymitr
Początkujący ✽✽
Posty: 50
Rejestracja: 11 sie 2012, 19:34
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Universe
Kontakt:

Re: HospitalGlam

Post autor: Dymitr » 15 sty 2015, 23:10

edit - usunięto wpis - był chwilowy :)
Ostatnio zmieniony 15 sty 2015, 23:27 przez Dymitr, łącznie zmieniany 1 raz.
Jest nas dwóch ;)


www.opentravelers.com

Encorton 50, AZA 100, Pentasa 4g

Dymitr
Początkujący ✽✽
Posty: 50
Rejestracja: 11 sie 2012, 19:34
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Universe
Kontakt:

Re: HospitalGlam

Post autor: Dymitr » 15 sty 2015, 23:12

edit - usunięto wpis - był chwilowy :)
Ostatnio zmieniony 15 sty 2015, 23:28 przez Dymitr, łącznie zmieniany 1 raz.
Jest nas dwóch ;)


www.opentravelers.com

Encorton 50, AZA 100, Pentasa 4g

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Posty: 2134
Rejestracja: 30 lis 2014, 13:44
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Głogów Młp/Rzeszów
Kontakt:

Re: HospitalGlam

Post autor: chrzanovy » 15 sty 2015, 23:14

chrzanovy, piątunia

może będziemy się tu dzielić naszymi szpitalnymi promykami?
jaszka bardzo fajny pomysł, ladies and gentelman jestescie swiadkami narodzin nowego podniosłego wątku, piszmy tu o wszystkich przejawach generowania wesołych pól kontrastujących z marazmem pobytu szpitalnego

ps. no to zacznę; kiedyś taka sytuacja była jak mnie zesłali do zakaźnego, że niby biegunka to salmonella itd :) pewnie wielu z nas ma takie etap. Leżałem z takim dziadkiem na sali i on rzeczywiscie miał salmonellę. Wchodzi obchód i młode lekarki sie pytają go - to tyle sie pisze ze nie wolno jeść niemytych jaj i z niewiadomwgo pochodzenia... a on po chwili zastanowienia: - "ale ja swoje jaja zjadłem" .......młode lekarki spojrzały jedna na drugą i z trudnością powstrzymały smiech :rotfl3:
pracowali nad tym i ....osiagneli sukces. Tylko nie wiem jak długo będzie dzialac

Z cala pewnoscia, jeszcze nie dziala spluczka w toju przy wyjsciu z pododdzialu (nie za duzo w tym "d"
ten mały sukces dla resortu to wspaniały sukces dla ludzkości! .. ja śledzę losy tej spłuczki w męskim od ponad roku, duży dramat :)
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek mc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Anonymous_13ece955

Re: HospitalGlam

Post autor: Anonymous_13ece955 » 15 sty 2015, 23:17

Dymitr, obstawę masz przezacną!! pozazdrościć!
chrzanovy pisze:ladies and gentelman jestescie swiadkami narodzin nowego podniosłego wątku, piszmy tu o wszystkich przejawach generowania wesołych pól kontrastujących z marazmem pobytu szpitalnego
:rock: START!!! :rock:

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Posty: 2134
Rejestracja: 30 lis 2014, 13:44
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Głogów Młp/Rzeszów
Kontakt:

Re: HospitalGlam

Post autor: chrzanovy » 15 sty 2015, 23:19

czasami też, poza koszulą i dziewczyną, staram się mieć kogos nieco wiekszego. W tym przypadku był synunio
klawe towarzystwo, też kiedyś miałem takie włosy ale nikt mi nie uwierzy \m/
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek mc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Dymitr
Początkujący ✽✽
Posty: 50
Rejestracja: 11 sie 2012, 19:34
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Universe
Kontakt:

Re: HospitalGlam

Post autor: Dymitr » 15 sty 2015, 23:29

w rzeczy samej - klawo jak cholera...Egon :)
Jest nas dwóch ;)


www.opentravelers.com

Encorton 50, AZA 100, Pentasa 4g

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na Wesoło”