JUCOLON ??

inne mniej popularne leki z grupy Mesalazyna

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
deprim
Debiutant ✽
Posty: 43
Rejestracja: 12 kwie 2007, 10:51
Choroba: CU
Lokalizacja: malopolska
Kontakt:

JUCOLON ??

Post autor: deprim » 16 kwie 2007, 09:07

Prosze napiszcie jesli ktos bierze jucolon czy tez tak sie dobrze czuje tzn zawroty glowy bole glowy nudnosci i boli watroba :smutny: daj cie znac jak wasza reakcja na to cudo :cry:

Awatar użytkownika
13julcia
Początkujący ✽✽
Posty: 100
Rejestracja: 03 kwie 2007, 15:56
Choroba: CD u partnera
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Re: JUCOLON ??

Post autor: 13julcia » 16 kwie 2007, 10:58

Witaj, mój Piotrek bierze Jucolon już prawie rok i nie ma takich objawów jak ty...
żona męża z CD......

eMJot
Początkujący ✽✽
Posty: 59
Rejestracja: 10 lip 2006, 12:57
Choroba: CU
województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Elbląg/Olsztyn

Re: JUCOLON ??

Post autor: eMJot » 16 kwie 2007, 13:18

Stosowałem Jucolon na początku swojego leczenia i - podobnie jak poprzedniczka napisała - nie miałem takich przygód. Brałem tego dosyć sporo, ale takich efektów ubocznych nie miałem.

Awatar użytkownika
deprim
Debiutant ✽
Posty: 43
Rejestracja: 12 kwie 2007, 10:51
Choroba: CU
Lokalizacja: malopolska
Kontakt:

Re: JUCOLON ??

Post autor: deprim » 16 kwie 2007, 20:13

Bole i zawroty glowy to chyba wizytowka jucolonu :(

90Christin
Początkujący ✽✽
Posty: 140
Rejestracja: 21 sie 2008, 01:15
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: JUCOLON ??

Post autor: 90Christin » 29 wrz 2008, 22:24

Ja od sierpnia biorę Jucolon i na moje zaostrzenie zareagowałam natychmiast. Jestem świadoma, że to pewnie początek choroby i dlatego to tak świetnie wygląda i działa, ale mam nadzieję. O dziwo dzisiaj cały dzień kręciło mi się w głowie, nawet jak stałam prosto to podobno kręciłam się jak młyn :lol: I wyglądałam jak naćpana. Ale to tylko dzisiaj, nie wiem jak będzie jutro.

Horadoopka
Początkujący ✽✽
Posty: 289
Rejestracja: 29 wrz 2009, 11:49
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: z tamtąd

Re: JUCOLON ??

Post autor: Horadoopka » 10 gru 2009, 09:39

Ja teraz biorę Jucolon- pierwsze kilka dni- to faktycznie karuzela, ale teraz jest ok
Lekarz mi generalnie przepisał Salofalk500- 4 tabl dziennie. Był nieosiagalny, więc kupiłam Jucolon-ale 250 bo 500 tez nie ma i biorę 8 tabl dziennie...
Teraz w aptece internetowej znalazłam Salofalk 250- po receptę idę do ogolnego, więc zapytam Was-
czy można stwierdzić, że np Salofalk lepiej działa i jednak jego kupić, czy zostać przy (tańszym) Jucolonie?
Proszę jeszcze o jedną informację - czy Salofalk się bierze przed (ile?) jedzeniem, czy w trakcie. Bo Jucolon godzinę przed i to czasami jest kłopotliwe- gdy jestem poza domem, po powrocie łykam tablety i musze godzine czekać na obiad...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne preparaty z grupy Mesalazyna”