Asamax a Salazopyrin

Preparat jest wskazany do stosowania:
- w łagodnej lub umiarkowanej postaci wrzodziejącego zapalenia jelita grubego, zarówno w fazie ostrej jak i w fazie remisji choroby
- w chorobie Leśniowskiego i Crohna w obrębie okrężnicy, zarówno w fazie ostrej jak i w fazie remisji choroby.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
majka_m
Początkujący ✽✽
Posty: 62
Rejestracja: 13 mar 2008, 15:26
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: śląskie
Lokalizacja: rybnik

Asamax a Salazopyrin

Post autor: majka_m » 25 lis 2008, 23:00

Dwa lata temu kiedy zaczęły się moje problemy ze zdrowiem lekarz przepisał mi właśnie Salazopyrin i tak sobie myślę, że bardzo szybko doszłam po nim do siebie. A teraz jestem na Asamaxie 500 i praktycznie od roku mam zaostrzenie i tak sobie myślę,że może ten Asamax mi wcale nie pomaga. Spróbować przejść na Salazopyrin??? Tylko mój lekarz twierdzi uparcie, że Asamax jest lepszy


ok juz wiem przyznaje sie bez bicia, prosze usunąć ten watek :oops:
Chcesz być szczęśliwy przez chwilę, zemścij się. Chcesz być szczęśliwy zawsze- przebacz.
Henri Lacordaire


Biorę: Asamax 500 2/2/2 , Pentasa, Kreon
1000, Essentiale forte

Wzrost/Waga: 160/58

Leczenie: Dr. Małecki

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Posty: 7790
Rejestracja: 28 lis 2008, 13:48
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: wielkopolska- Leszno

Re: Asamax a Salazopyrin

Post autor: obyty.z.cu » 28 lis 2008, 18:52

:wink: nie widze potrzeby bicia....ze swej strony po bardzo dlugim okresie "chorobowym" wiem jedno....zawsze sie ma do siebie pretensje ze cos wiecej mozna zrobic a lekarze nie do konca sie znaja....i tu..po mijemu..kazdy inaczej przechodzi chorobe..nie ma unifikacji..jednemu szkodzi to innemu tamto...ja zaryzykowalem po 2 latach zaostrzenia wysokie sterydy ale../wiem co robilem/..i mi pomogly..mimo tego ze wczesniej nie pomagaly...dawka na maxa i dieta i...pelna obsluga innych lekow...dla mnie Asamax 500 plus inne jest dobry..ale wiem ,ze dla niektorych juz nie..tak wiec jak w zyciu...kazdy musi indywidualnie poszukac...ale warunek...z "dobrym" lekarzem ktory "slucha" chorego i dopiero wtedy analizuje...i tyle .... :oops:

Zablokowany

Wróć do „Asamax”