salofalk refundacja

Preparat jest wskazany do stosowania:
- w przypadku wrzodziejącego zapalenia jelita grubego, zarówno w fazie zaostrzenia jak i w zapobieganiu nawrotom
- w chorobie Leśniowskiego i Crohna, w fazie zaostrzenia

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
inkaska
Aktywny ✽✽✽
Posty: 645
Rejestracja: 31 sie 2004, 10:55
Choroba: CU
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź, CU

Re: salofalk refundacja

Post autor: inkaska » 23 lip 2009, 12:20

ja właśnie chciałam gorąco podziękować osobom które przyczyniły się do tego że możemy kupować salofalk z literką P na recepcie :)

Do tej pory za czopki płaciłam koło 70 zł za 1 opakowanie, a w zeszłym tygodniu zaplaciłam 3,50!!!!
Ale muszę przyznać że nie są poinformowani ani lekarze ani apteki, tam gdzie kupowałam powiedzieli ze chyba moze byc recepta wystawiona na przewlekłe, ale to stwierdzenie nie było zadowalające lekarza, wieć dopiero po kilku telefonach okazało się że faktycznie tak jest, moja doktorowa mówiła że takie informacje do lekarzy docierają jak na samym końcu, a koncerny na niewiedzy naszej i lekarzy zarabiają ....
cos byc musi do cholery za zakretem;)

Joanna23
Doświadczony ❃
Posty: 1007
Rejestracja: 31 mar 2008, 08:27
Choroba: CU
województwo: śląskie
miasto: bytom
Lokalizacja: Bytom

Re: salofalk refundacja

Post autor: Joanna23 » 23 lip 2009, 22:21

U Mnie na Bytomiu- osiedle Miechowice płaciłam 3,20zł :D w poradni ogólnej odrazu wiedzieli, że jest na literkę P w aptece również.
Biorę: Asamax tabl 500mg 2-2-2-2, asamax czopek 0-0-1 ircolon 1-0-1, probiotyk, intesta, nospa. Stan: Zaostrzenie. Waga / Wzrost : 40,5 kg/ 158cm.

Awatar użytkownika
Edyta77
Debiutant ✽
Posty: 31
Rejestracja: 19 paź 2009, 20:54
Choroba: CU u rodzica
województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole

Re: salofalk refundacja

Post autor: Edyta77 » 30 paź 2009, 16:00

mam pytanie -czy salofalk może powodować zaparcia- córcia bierze lactolose i przy salofalku ona wogóle nie działa kupy nie chca iść - ktoś się z tym spotkał??
Eliza 9 lat CU w obserwacji - zaparcia czynnosciowe **

Syx11
Debiutant ✽
Posty: 16
Rejestracja: 04 lis 2009, 13:15
Choroba: CU
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: salofalk refundacja

Post autor: Syx11 » 13 lis 2009, 17:05

Dzis kupiłam 6 opk. Salofalku 500 w tab. na opakowaniu cena 53 zeta, ja dałam z literką P 14,77 za szt. czyli zniżka ponad 72%
Leki: Salofalk 500 x6
Cortiment

Klinika Zdrojowa ZG
CU
Lubuskie choruszki u kogo się leczycie i jak to wygląda?

Zablokowany

Wróć do „Salofalk”