Ile sięczeka na działanie Salofalku?

Preparat jest wskazany do stosowania:
- w przypadku wrzodziejącego zapalenia jelita grubego, zarówno w fazie zaostrzenia jak i w zapobieganiu nawrotom
- w chorobie Leśniowskiego i Crohna, w fazie zaostrzenia

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Ines
Debiutant ✽
Posty: 33
Rejestracja: 26 paź 2006, 17:49
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: okolice krk
Kontakt:

Re: Ile sięczeka na działanie Salofalku?

Post autor: Ines » 07 lip 2008, 21:34

Nie chcę zakładać nowego wątku, więc podepne się tutaj:)
Niestety doczekałam sie zaostrzenia :cry: bóle zaczeły sie po przejściu z Salofalku na Asamax (chwilowy brak Salofalku w hurtowniach), pozniej pojawił sie śluz a teraz krew. 2tyg temu byłam u lekarza, mam zwiększona dawke Salofalku na 2x3, dostalam Metronidazol (7dni) i Meteospasmyl 2x1. Widzę lekką poparwe, ale naprawde niewiele, bóle brzucha nadal sa dość mocne, krew ciagle jest, ale moj stan sie nie pogarsza.
Stąd moje pytanie, ile czekac na działanie Salofalku? czy po 2 tyg powinnam zauwazyc zdecydowana poprawę?? czy jeszcze czekać. Pani doktor mowila ze jak nie pomoze to sie pokazać, ale ile czekać na jakąś poprawę :smutny:

Awatar użytkownika
Ines
Debiutant ✽
Posty: 33
Rejestracja: 26 paź 2006, 17:49
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: okolice krk
Kontakt:

Re: Ile sięczeka na działanie Salofalku?

Post autor: Ines » 09 lip 2008, 18:54

Dziękuję za odp. Dość czekania, jutro jadę do lekarki, napewno beda mocniejsze leki i chyba kontrolna kolonoskopia :cry:
Ostatnio jestem strasznie senna i ciągle mnie suszy. Myślałam ze to moze brak żelaza ale dzis odebralam wyniki i zelazo jest w normie :roll:

Zablokowany

Wróć do „Salofalk”