Poszukiwany Salofalk wlewki

Preparat jest wskazany do stosowania:
- w przypadku wrzodziejącego zapalenia jelita grubego, zarówno w fazie zaostrzenia jak i w zapobieganiu nawrotom
- w chorobie Leśniowskiego i Crohna, w fazie zaostrzenia

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Maugo
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 11 paź 2023, 16:27
Choroba: CU u rodzica
województwo: pomorskie
miasto: Gdańsk

Poszukiwany Salofalk wlewki

Post autor: Maugo » 11 paź 2023, 16:37

Witam serdecznie!
Może zostały komuś po leczeniu- poszukuję wlewek z Salofalku dla mojej mamy, która choruje na WZJG. Ostatnio doszło do zaostrzenia choroby. Dostała receptę na wlewki, ale nie możemy ich dostać, w hurtowniach mają braki i nie wiadomo kiedy znowu się pojawią. Będę bardzo wdzięczna za wiadomość!

mari
Początkujący ✽✽
Posty: 238
Rejestracja: 23 gru 2017, 22:52
Choroba: CU
województwo: małopolskie
miasto: kraków

Re: Poszukiwany Salofalk wlewki

Post autor: mari » 11 paź 2023, 21:11

niestety znów jest problem z dostępnością tego leku , w ubiegłym tygodniu jeszcze w kilkunastu aptekach w Polsce był dostępny szukaj na stronach "gdzie po lek" lub "kto ma lek" ale trzeba dojechać ,apteki tego leku nie wysyłają, a często mają dostępne tylko 1 opakowanie.

Maugo
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 11 paź 2023, 16:27
Choroba: CU u rodzica
województwo: pomorskie
miasto: Gdańsk

Re: Poszukiwany Salofalk wlewki

Post autor: Maugo » 12 paź 2023, 06:42

mari pisze:
11 paź 2023, 21:11
niestety znów jest problem z dostępnością tego leku , w ubiegłym tygodniu jeszcze w kilkunastu aptekach w Polsce był dostępny szukaj na stronach "gdzie po lek" lub "kto ma lek" ale trzeba dojechać ,apteki tego leku nie wysyłają, a często mają dostępne tylko 1 opakowanie.
Sprawdzamy te strony codziennie, dzwoniłam nawet do Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego, ale nie wiedzą kiedy będzie dostawa. Dlatego napisałam post na forum bo może zostało komuś po leczeniu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Salofalk”