pentasa czy to normalne

preparat jest wskazany w leczeniu wrzodziejącego zapalenia odbytnicy.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Alis
Doświadczony ❃
Posty: 1591
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:59
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: z Polski

Re: pentasa czy to normalne

Post autor: Alis » 28 gru 2012, 21:48

ulla2607, jak widzisz przez bakterie hp i yersinie moja sytuacja jest bardziej skomplikowana. Antybiotyk na yersinie bralam. Duzo osob tak ma ze najpierw cu a potem cd, poczytaj na forum.
Tinka, u mnie jest skomplikowana sytuacja. A jezeli chodzi o jelito cienkie to koncowke w kolonoskopii mozna zbadac, a calosc to kapsulka i enterokliza dwubalonowa.
Leki: Pentasa granulat 2x1 g/Sanprobi Super Formuła 1x1/wcześniej Remicade

ulla2607
Początkujący ✽✽
Posty: 70
Rejestracja: 16 lis 2012, 20:50
Choroba: CU u rodzica
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: ostrołęka

Re: pentasa czy to normalne

Post autor: ulla2607 » 29 gru 2012, 02:31

Wiem ze 100% diagnoza moze byc trudna w tych chorobach czytałam o tym ale w przypadku mojej córki mam nadzieje ze jest prawidłowa lekarka powiedziała ze nie ma watpliwosci badanie histopatologiczne to potwierdziło ja nie mam siły na cu a co mówic o cronie (podobno gorszy bo bardziej nieprzewidywalny) .a chyba takie iepewnosci co do chooby to sa bardziej jak nie ma jakby jednoznacznego wyniku w kolo i histopacie nieraz tak pisza ze niesklasyfikowane lub nieokreslone z podejzeniem to wtedy moze jest róznie .Narazie leki działaja mam nadzieje ze jak odtawi teryd to sie nie pogorszy i tak zostanie na długo .
ulla

Awatar użytkownika
Tinka
Początkujący ✽✽
Posty: 76
Rejestracja: 15 lis 2012, 20:59
Choroba: CU
województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

Re: pentasa czy to normalne

Post autor: Tinka » 29 gru 2012, 14:31

Mamcia mój angielski jest za słaby, nie wiem co chcesz powiedzieć przez ten cytat
Tinka

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: pentasa czy to normalne

Post autor: Mamcia » 29 gru 2012, 21:45

Potwierdzenie tego co pisałam wcześniej. Chętnie przeczytam literaturę na której opiera twój lekarz swoje stwierdzenia.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pentasa”