Pentasa granulat 1g

preparat jest wskazany w leczeniu wrzodziejącego zapalenia odbytnicy.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pentasa granulat 1g

Post autor: Mamcia » 07 maja 2014, 20:50

A dlaczego zmienił? Czy zostały stwierdzone zmiany w wyższych odcinkach? Czy była jakaś nietolerancja, czy też próba a nuż będzie lepiej? Co do dawkowania to brałabym rano i wieczorem pełen zestaw. wtedy łatwiej zapamiętać i wpaść w nawyk, bo wiadomo, że okolo 50% pacjentów bierze leki nieregularnie lub nie bierze w ogóle.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
palula88
Początkujący ✽✽
Posty: 278
Rejestracja: 18 gru 2013, 13:58
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: małopolskie

Re: Pentasa granulat 1g

Post autor: palula88 » 03 lip 2014, 17:31

Mamciu mialam kolonoskopie po 3 miesiacach od wlaczenia leczenia i zmiany podgoily sie ale nadal sa zwlaszcza w esicy - pewnie dtalego troche zmian w lekach. Noi crp 9 tez wskazuje na to z stan zapalny sie utrzymuje. Co do zmian to mam je w esicy i katnicy. Lekarz zmienil salofalk na asamax bo u mnie w miescie nadal go nie ma w aptekach. Jeszcze mam jedno opakowanie i dopiero po jego zakonczeniu zamierzam wdrazyc nowe leki. Samopoczucie dobre, jeden normalny stolec dziennie juz prawie bez sluzu bóle prawie ustaly.Nadrobilam 5 utraconych kg noi do sulfy moj organizm sie przywyczail bo z tym tez bylo roznie. Ciekawe jak bedzie po nowych lekach..

[ Dodano: 03-07-2014 ]
Orjentuje sie ktos z was ile pentansa granulat o powolnym uwalnianiu utrzymuje sie w oganizmie?
Imuran 100mg

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pentasa”